خانه محصولاتMPO MTP کابل

لنز LC از MPO MTP کابل Multi Mode 12 فیبر نوری پچ کابل

لنز LC از MPO MTP کابل Multi Mode 12 فیبر نوری پچ کابل

  • لنز LC از MPO MTP کابل Multi Mode 12 فیبر نوری پچ کابل
  • لنز LC از MPO MTP کابل Multi Mode 12 فیبر نوری پچ کابل
  • لنز LC از MPO MTP کابل Multi Mode 12 فیبر نوری پچ کابل
  • لنز LC از MPO MTP کابل Multi Mode 12 فیبر نوری پچ کابل
لنز LC از MPO MTP کابل Multi Mode 12 فیبر نوری پچ کابل
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE , ISO , RoHS
شماره مدل: MPO MTP
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: can be negotiated
جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، Paypal
قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
ماده: PVC / LSZH نوع اتصال: MPO / MTP مرد و زن
حالت: تک / چند حالت زمان تحویل: 2-7 روز پس از پرداخت
تولید: 500 عدد در روز طول: به عنوان نیاز شما
مدت زمان تحویل: توسط دریا و یا هوا طناب فیبر: 8 هسته / 12 هسته / 32 هسته
نام محصولات: کابل MTP MPO به LC Fan Out Multimode 12 الیاف MPO فیبر نوری پچ کابل
برجسته:

کابل فیبر MPO، کابل MPO به MPO

,

mpo to mpo cable

کابل MTP MPO به LC Fan Out Multimode 12 الیاف MPO فیبر نوری پچ کابل

توضیحات محصول

سیم پچ MPO / MTP یک فیبر چند فیبر است که در شبکه های فیبر با تراکم بالا استفاده می شود. این به طور خاص برای اترنت سریع، مرکز داده، کانال فیبر و برنامه های کاربردی گیگابیت اترنت طراحی شده است.

کابل تنه MTP / MPO، یک جایگزین مقرون به صرفه برای خاتمه میدان زمان، برای پچ فیبر با تراکم بالا در مراکز داده ای است که نیاز به صرفه جویی در فضا و کاهش مشکلات مدیریت کابل طراحی شده است.

امکانات

کابل های فیبر نوری 0.9mm، 2.0mm و 3.0mm اختیاری هستند

توالی های فیبر های مختلف و تنظیمات مختلف کلید اختیاری هستند.

موجود در SM (9/125)، MM (50 یا 62.5 / 125)، نوع OM3 و OM4 فیبر.

در الیاف 8/12/24 موجود است.

فیبر شیشه ای کورنینگ در دسترس است

روبان، بند ناف یا فریزر موجود است

جلیقه LSZH، PVC، OFNR و OFNP اختیاری است.

دیدار با IEC61754، TIAFOCIS 5 / 604-5، نیازمندیهای GR-143

مشخصات:

پارامتر واحد MPO-OM3-PC
از دست دادن درج دسی بل ≤0.7 (استاندارد) 0.35 (معمولی)
برگشت ضرر دسی بل ≥35
قابلیت تعویض دسی بل ≤0.3
لرزش دسی بل ≤0.3
دمای کار -40 ~ 75
دمای ذخیره سازی -45 ~ 85

سفارش اطلاعات:

بسته بندی و برچسب گذاری

بسته بندی بر اساس الزامات صادرات استاندارد بسته بندی می شود، رضایت مشتری هدف ماست.
چاپ برچسب : آرم مشتری یا نام تجاری ما در دسترس هستند
بسته بندی داخلی : 5 عدد در یک کارتن
بسته بندی بیرونی : کارتن با کیسه بسته بندی می شود، کارتن را از گرد و غبار و مرطوب محافظت می کند.
حمل و نقل : توسط هوا، توسط دریا، توسط DHL، فدرال اکسپرس TNT، UPS ...

محصولات بیشتر

FQA

Q1.When من می توانم قیمت را دریافت کنم؟

A1: ما معمولا ظرف 24 ساعت بعد از دریافت درخواست شما، نقل قول می کنیم. اگر برای دریافت قیمت بسیار فوری هستید، لطفا با ما تماس بگیرید یا به ایمیل خود بفرستید تا ما اولویت شما را بررسی کنیم.

Q2 می توانید سفارش کوچک را بپذیرید؟

A2: بله، سفارش کوچک در شرکت ما موجود است. ما از پروژه جدید مشتریانمان پشتیبانی می کنیم، زیرا می دانیم که کسب و کار همیشه از کوچک به بزرگ است. موفقیت شما کسب و کار من است.

Q3 آیا می توانم نمونه ها را قبل از قرار دادن سفارش بزرگ سفارش دهم؟

A3: بله، نمونه مطمئنا برای آزمون شما قبل از سفارش فله است. این روند طبیعی است، ما همیشه با مشتریان دیگر مقابله می کنیم.

Q4.What مدت تحویل شما است؟

A4: ما EXW، FOB، CIF، CFR و غیره را می پذیریم. شما می توانید یکی از بهترین و معقول ترین گزینه را انتخاب کنید.

Q5. چه مشکلاتی در هنگام خرید وجود دارد؟

A5: در صورت عدم عرضه کالاهای مورد نیاز کیفیت، شما می توانید برای مرجع ما عکس بگیرید، بخش QC ما این مشکل را بررسی کرده و بهترین راه حل ها را برای شما به ارمغان می آورد، علاوه بر این ما همچنین اقدام به بهبود کیفیت در آینده خواهیم کرد.

چگونه با ما تماس بگیرید

میشل ژانگ

سلول: 008615800028772

WhatsApp: 008615800028772

Wechat: z15800028772

اسکایپ: michellezhangll@163.com

QQ: 2565586753

ایمیل: sales01@newlightfiber.com

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات