خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

OM5 LSZH / PVC چند منظوره دوبلکس فیبر نوری کابل برای همه سبک اتصالات

OM5 LSZH / PVC چند منظوره دوبلکس فیبر نوری کابل برای همه سبک اتصالات

  • OM5 LSZH / PVC چند منظوره دوبلکس فیبر نوری کابل برای همه سبک اتصالات
  • OM5 LSZH / PVC چند منظوره دوبلکس فیبر نوری کابل برای همه سبک اتصالات
OM5 LSZH / PVC چند منظوره دوبلکس فیبر نوری کابل برای همه سبک اتصالات
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE , ISO ,RoHS
شماره مدل: LC-ST
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
قیمت: can be negotiated
جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
زمان تحویل: 2-7 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
قابلیت ارائه: 12000 عدد / روز
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نوع اتصال: LC / PC - ST / PC نوع کابل: OM5 -600 (50/125)
قطر کابل: 3.0 میلیمتر مواد ژاکت: PVC / LSZH
حالت نوع: چند حالت نوع شرکت: تولید کننده
زمان مشورت: 2-7 روز کاری (بعد از پرداخت) گارانتی: 3 سال پس از تحویل
OEM/ODM: قابل قبول طول موج: 850/953/1300
برجسته:

sc sc fiber patch cord

,

single mode fiber optic cable

OM5 LSZH / PVC چند منظوره دوبلکس فیبر نوری کابل برای همه سبک اتصالات

شرح

  • کابلهای پچ فیبر نوری در تمام سبکهای اتصال موجود است
  • کابل های رنگی مختلف بر اساس درخواست مشتریان موجود است
  • Os1 (9 / 125um)، OM1 (62.5 / 125um)، OM2 (50 / 125um)، OM3 (50 / 125um)، OM4 (50/125)، OM5 (50/125).
  • در دسترس هستند
  • هر طول در دسترس است بر اساس درخواست
  • برای ژاکت، PVC (Riser) طبیعی است و LSZH و Plenum نیز در دسترس هستند
  • برای نوع کابل، G652D / G657A1 / G657A2 / G655 نیز موجود است

امکانات:

  • پایدار و با کیفیت بالا
  • ملاقات IEC، JIS، Bellcore مورد نیاز استاندارد بین المللی
  • عملکرد بالا و مقرون به صرفه
  • تولید انبوه و انعطاف پذیر تقاضای تقاضای مختلف
  • مجامع سفارشی در صورت درخواست
  • نصب شده در صورت درخواست موجود است
  • سه نوع طول موج 850/953/1300

ورق اطلاعات

حالت یکنمونه (OS1، OS2 9/125)

OM1 چندتود (50/125)، OM2 (62/5/125)،

OM3 (50/125)، OM4 (50/125) OM5 (50/125)

پرداخت کامپیوتر UPC APC کامپیوتر
از دست دادن درج ≤ 0.2dB (استاندارد ≤0.1dB) ≤ 0.2dB
برگشت ضرر ≥ -45dB ≥50dB ≥ -60 دسی بل N / A
قطر Φ0.9، Φ2.0، Φ3.0mm
لرزش ≤ 0.2dB (5 ~ 50Hz، 1.5mm amplitude)
چرخه حرارتی ≤ 0.2dB (-40 ℃ ~ + 80 ℃، 21 چرخه)

پرداخت کامپیوتر APC
شعاع انحنای 5 تا 30 میلیمتر 5 تا 12 میلیمتر
افس افست ≤ 70 um
ارتفاع کروی فیبر -125 تا +100 عدد
خطای زاویه ای N / A

8 درجه ± 0.5 درجه

نوع اتصال

مدت پرداخت و تحویل

1. پرداخت: T / T، L / C، پی پال، Westen اتحاد، Moneygram

2. پیش پرداخت 30٪، تراز 70٪ قبل از تحویل.

3. بسته بندی: بسته بندی استاندارد بین المللی (کیسه OPP + جعبه کارتن)

4. زمان تحویل: 2-7 روز کاری (با توجه به مقدار خود) پس از دریافت پرداخت.

5. گارانتی: 3 سال (پس از تحویل).

6. روش حمل و نقل: BY هوا (DHL، TNT، UPS، Fedex)، دریا (با توجه به نیازهای شما)

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات