خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

3 M فیبر نوری Pigtail، ST سفید Commom Tube محدود فیبر نوری Pigtails

3 M فیبر نوری Pigtail، ST سفید Commom Tube محدود فیبر نوری Pigtails

  • 3 M فیبر نوری Pigtail، ST سفید Commom Tube محدود فیبر نوری Pigtails
  • 3 M فیبر نوری Pigtail، ST سفید Commom Tube محدود فیبر نوری Pigtails
3 M فیبر نوری Pigtail، ST سفید Commom Tube محدود فیبر نوری Pigtails
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن، چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE , ISO , RoHS
شماره مدل: ST
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: can be negotiated
جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از پرداخت
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
قابلیت ارائه: 12000 عدد / روز
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصولات: فیبر نوری 3 متری Pigtail، ST سفید Commom Tube پایه فیبر نوری Pigtails نوع اتصال: ST (می تواند ST، FC، LC، MPO، MTRJ، MU باشد)
نوع کابل: G652D رنگ کابل: با توجه به درخواست شما
قطر کابل: 0.9 میلیمتر طول کابل: 1 M (می توان سفارشی)
از دست دادن درج: ≤ 0.3 دسی بل برگشت ضرر: ≥ 50dB
مواد کابل: پی وی سی حالت نوع: حالت تک
طول موج: 1310/1550 نانومواد OEM/ODM: قابل قبول
برجسته:

فیبر نوری فیبر نوری، دم فیبر نوری

,

fibre optic tails

ST 3m فیبر نوری فیبر نوری سفید کموم محدود فیبر فیبر کابل

شرح

یک فیبر فیبر دار فیبر نوری یکپارچه، کوتاه، معمولا با تنگی بافر است که دارای یک اتصال نوری از پیش نصب شده در یک طرف و طول فیبر در معرض آن در انتهای دیگر است.

12 قطعه فیبر نوری فیبر نوری می تواند حالت تک و چند حالت باشد. مهم نیست حالت تک یا چند حالت، رنگ کابل همان هستند، تنها هسته متفاوت است.

طول 12 رنگ اپتیک فیبر خوک معمولی 1 متر و 1.2 متر است، همچنین می توان آن را با توجه به نیازهای شما سفارشی کرد.

ویژگی:

با کیفیت بالا و مقرون به صرفه 9 / 125μm
SM Breakout Fiber Pigtail
12 الیاف / رنگین کمان
این شامل 12pcs از pigtail.12 ساده است. unit.Meets Telcordia GR-326 هسته و ROHS مورد نیاز است.
اتصال می تواند SC، FC، LC، ST، MU، و E2000etc باشد.
کابل می تواند G652D، G655، G657، OM1، OM2، OM3، OM4 و غیره باشد.
اندازه کابل می تواند 0.9 باشد
12 رنگ برای گزینه شما وجود دارد.
آسان برای شناسایی و ایجاد حق اسپلیت.
بافر تنگ، بافر نیمه تنگ بافر شل موجود است
هنگامی که از خارج از کابل گیاه خارج می شود، Pigtails برای برنامه های اسپلایس استفاده می شود. این شامل یک اتصال و یک طول خاص است

پارامتر

نام محصولات 3 M فیبر نوری Pigtail، ST سفید Commom Tube محدود فیبر نوری Pigtails
حالت نوع حالت تک
تعداد کابل 12 هسته
نوع هسته G655D (G652D / G657A1 / G657A2 / G655)
رنگ کابل 12 رنگ (می توان با توجه به درخواست شما سفارشی)
قطر کابل 0.9 میلیمتر
پچ طول سیم (می توان با توجه به درخواست شما سفارشی)
مواد ژاکت PVC (می تواند PVC یا LSZH باشد)
از دست دادن درج ≤ 0.3dB (ضریب ورودی کم می تواند ≤ 0.35dB باشد)
برگشت ضرر ≥50 دسی بل
طول موج 1310/1550
نوع هسته 9 / 125um
ماده فرول سرامیک
دمای عملیات -40 ~ + 85 ℃
چاپ کابل چاپ استاندارد (می تواند سفارشی)
OEM / ODM قابل قبول است
ضمانتنامه 3 سال پس از زایمان
زمان تحویل 2-15 روز کاری (با توجه به مقدار شما)

کانکتور بیشتر برای مرجع

نحوه سفارش

1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. حالت حالت: حالت تک (UPC و APC) / چند حالت (PC)
3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می تواند قطر دیگر سفارشی)
4. پوشش مواد: PVC / LSZH
5. تعداد فیبر: ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6core / 8 هسته / 12 هسته / 24core / 48 هسته / 96 هسته و غیره
6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. طول طناب پچ: با توجه به نیاز شما
اتصال 8.MPO / MTP باید به ما اطلاع دهید که کدام روش (نوع A / نوع B / C نوع)، مرد یا زن، تعداد فیبر (فیبر 4/8/12/16/24/32)

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات