خانه محصولاتMPO MTP کابل

پنوماتیک فیبر نوری 5M OM4 MPO 12 کانکتور زنانه مرکزی - از کانکتور LC

پنوماتیک فیبر نوری 5M OM4 MPO 12 کانکتور زنانه مرکزی - از کانکتور LC

    • 5M OM4 MPO Fiber Optic Patch Cord 12 Core Female Fan - Out LC Connector
    • 5M OM4 MPO Fiber Optic Patch Cord 12 Core Female Fan - Out LC Connector
  • 5M OM4 MPO Fiber Optic Patch Cord 12 Core Female Fan - Out LC Connector

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: MPO MTP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، Paypal
    قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: PVC / LSZH نوع اتصال: MPO / MTP مرد و زن
    حالت: تک / چند حالت زمان تحویل: 2-7 روز پس از پرداخت
    تولید: 500 عدد در روز طول: 5 مگابایت (به عنوان نیاز شما)
    مدت زمان تحویل: توسط دریا و یا هوا طناب فیبر: 8 هسته / 12 هسته / 32 هسته
    نام محصولات: 5M OM4 MTP MPO کابل 12 هسته MPO زن فیش خروجی LC اتصال کابل فیبر پچ قطر کابل: 3.0 / 3.6 میلیمتر

    5M OM4 MTP MPO کابل 12 هسته MPO زن فیش خروجی LC اتصال کابل فیبر پچ

    MPO-LC 12 هسته پچ سیم نوعی از پچ فای خارج است، اتصال MPO می تواند مرد و زن، و می تواند 8/12/32 هسته با توجه به نیاز شما. طول کابل را می توان با توجه به درخواست های شما سفارشی

    1. توضیحات

    1. این فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری است که در هر دو طرف با اتصال دهنده ها بسته می شود که به سرعت و راحت می تواند به CATV، سوئیچ نوری یا سایر تجهیزات مخابراتی متصل شود.
    2. داشتن لایه ضخیم حفاظت، برای اتصال فرستنده نوری، گیرنده و جعبه ترمینال استفاده می شود.
    3. این به عنوان "کابل کشی اتصال به سبک" شناخته می شود.

    2. برنامه

    1. CATV و چند رسانه ای
    2. ختم دوش فعال
    3. شبکه های مخابراتی
    4. اترنت گیگابیت
    5. اتصال برای ماژول های O / E
    6. شبکه های پردازش داده
    7. صنعتی و پزشکی
    8. نصب و راه اندازی
    9. سوئیچ نوری interframe اتصال
    10. حالت انتقال غیرمستقیم (ATM)

    3. ویژگی

    1. کاهش درج درج و از بین رفتن بازتاب
    2. جایگزینی خوب
    3. دوام خوب
    4. پایداری دمای بالا
    5. استاندارد: شکایت Telcordia GR-1435-CORE

    4. مشخصات

    حالت SM MM
    لهستانی UPC APC کامپیوتر
    از دست دادن درج

    ≤0.5dB معمولی است

    حداکثر ≤0.7dB

    ≤0.5dB
    برگشت ضرر ≥55dB ≥30dB
    تعویض پذیری ≤0.2dB
    تکرارپذیری ≤0.1dB
    طول عمر ≤0.2dB (1000 بار جفت شدن)
    استحکام کششی > 10 کیلوگرم
    درجه حرارت ≤0.2dB (-40 + 85 100 ساعت)
    رطوبت ≤0.2dB (+ 25 + 65 93 RH100 ساعت)

    5. گزینه های سفارش

    پین اتصال هوک رنگ نوع بوت نوع فیبر شماره کابل فرل طول

    نر

    زن

    بیگی

    سیاه

    سبز

    رنگ زرد

    فیبر باریک کوتاه است

    کابل روبان سخت

    فیبر بیرونی طولانی

    90 درجه

    9 / 125um SM

    50 / 125um MM

    62.5 / 125um MM

    OM3

    OM4

    4-فیبر

    8 فیبر

    12 فیبر

    16 فیبر

    24 فیبر

    کامپیوتر

    APC

    سفارشی

    بسته بندی و برچسب گذاری

    بسته بندی بر اساس الزامات صادرات استاندارد بسته بندی می شود، رضایت مشتری هدف ماست.
    چاپ برچسب : آرم مشتری یا نام تجاری ما در دسترس هستند
    بسته بندی داخلی : 5 عدد در یک کارتن
    بسته بندی بیرونی : کارتن با کیسه بسته بندی می شود، کارتن را از گرد و غبار و مرطوب محافظت می کند.
    حمل و نقل : توسط هوا، توسط دریا، توسط DHL، فدرال اکسپرس TNT، UPS ...

    محصولات بیشتر

    FQA

    Q1.When من می توانم قیمت را دریافت کنم؟

    A1: ما معمولا ظرف 24 ساعت بعد از دریافت درخواست شما، نقل قول می کنیم. اگر برای دریافت قیمت بسیار فوری هستید، لطفا با ما تماس بگیرید یا به ایمیل خود بفرستید تا ما اولویت شما را بررسی کنیم.

    Q2 می توانید سفارش کوچک را بپذیرید؟

    A2: بله، سفارش کوچک در شرکت ما موجود است. ما از پروژه جدید مشتریانمان پشتیبانی می کنیم، زیرا می دانیم که کسب و کار همیشه از کوچک به بزرگ است. موفقیت شما کسب و کار من است.

    Q3 آیا می توانم نمونه ها را قبل از قرار دادن سفارش بزرگ سفارش دهم؟

    A3: بله، نمونه مطمئنا برای آزمون شما قبل از سفارش فله است. این روند طبیعی است، ما همیشه با مشتریان دیگر مقابله می کنیم.

    Q4.What مدت تحویل شما است؟

    A4: ما EXW، FOB، CIF، CFR و غیره را می پذیریم. شما می توانید یکی از بهترین و معقول ترین گزینه را انتخاب کنید.

    Q5. چه مشکلاتی در هنگام خرید وجود دارد؟

    A5: در صورت عدم عرضه کالاهای مورد نیاز کیفیت، شما می توانید برای مرجع ما عکس بگیرید، بخش QC ما این مشکل را بررسی کرده و بهترین راه حل ها را برای شما به ارمغان می آورد، علاوه بر این ما همچنین اقدام به بهبود کیفیت در آینده خواهیم کرد.

     

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات