خانه محصولاتMPO MTP کابل

8 هسته MTP Fanout کابل 10 متر طول تک / چند حالت برای ارتباطات داده

8 هسته MTP Fanout کابل 10 متر طول تک / چند حالت برای ارتباطات داده

    • 8 Core MTP Fanout Cable 10 M Length  Single / Multi Mode For Data Communication
    • 8 Core MTP Fanout Cable 10 M Length  Single / Multi Mode For Data Communication
  • 8 Core MTP Fanout Cable 10 M Length  Single / Multi Mode For Data Communication

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: MPO MTP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، Paypal
    قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: PVC / LSZH نوع اتصال: MPO / MTP مرد و زن
    حالت: تک / چند حالت زمان تحویل: 2-7 روز پس از پرداخت
    تولید: 500 عدد در روز طول: 10 متر (به عنوان نیاز شما)
    مدت زمان تحویل: توسط دریا و یا هوا طناب فیبر: 8 هسته (با توجه به درخواست شما)
    نام محصولات: کابل 10M OM4 / OM3 MTP MPO کابل 8 کانال فیبر فیبر فن برای ارتباط داده ها قطر کابل: 3.0 / 3.6 میلیمتر

    کابل 10M OM4 / OM3 MTP MPO کابل 8 کانال فیبر فیبر فن برای ارتباط داده ها

    فیبر فیبر نوری کابل طولی از کابل نوری با اتصالات ثابت در دو انتهای برای تحقق بخشیدن به اتصال فعال مسیر نوری است. Pigtail یک کابل فیبر طولانی است که فقط یک اتصال دهنده در یک انتهای آن ثابت شده است. اگر هر دو طرف اتصال یا انتهای آن متفاوت باشند، ما آن را پچ ترکیبی می نامیم. با توجه به رسانه انتقال، حالت Single Modeand Multi Mode را تقسیم می کند. با توجه به نوع ساختار کانکتور، FC، SC، ST، MU، D4، LC و غیره را تقسیم می کند. با توجه به پایان سرامیکی جلا، PC، UPC و APC تقسیم می شود.

    8 پین MPO-MPO

    محل منبع جیانگ سو، چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری نور جدید
    شماره مدل فیبر نوری فیبر نوری MPO
    لهستانی PC / UPC / APC
    اتصال دهنده MPO، MTP، SC، LC
    رنگ بول
    قطر 0.9mm / 2.0mm / 3.0mm
    فیبر هسته 8cores، 12cores، 24 هسته
    حالت تک Multimode
    تایپ کنید نوع A، نوع B، نوع C
    از دست دادن درج ≤0.2dB
    برگشت ضرر > 30dB
    درجه حرارت عامل
    -40 تا 75 ℃

    امکانات

    تکرارپذیری بالا و اعتبار 1.High
    قیمت 2.Competitive
    زمان تحویل 3.Fast
    افت 4.Low درج

    برنامه های کاربردی:

    1، سیستم های ارتباطی فیبر نوری؛
    2، شبکه دسترسی فیبر نوری؛
    3، فیبر نوری CATV.
    4، تجهیزات تست فیبر نوری؛
    5، ارتباطات داده های فیبر نوری؛
    6، LAN


    بسته بندی و برچسب گذاری

    بسته بندی بر اساس الزامات صادرات استاندارد بسته بندی می شود، رضایت مشتری هدف ماست.
    چاپ برچسب : آرم مشتری یا نام تجاری ما در دسترس هستند
    بسته بندی داخلی : 5 عدد در یک کارتن
    بسته بندی بیرونی : کارتن با کیسه بسته بندی می شود، کارتن را از گرد و غبار و مرطوب محافظت می کند.
    حمل و نقل : توسط هوا، توسط دریا، توسط DHL، فدرال اکسپرس TNT، UPS ...

    محصولات بیشتر

    FQA

    Q1.When من می توانم قیمت را دریافت کنم؟

    A1: ما معمولا ظرف 24 ساعت بعد از دریافت درخواست شما، نقل قول می کنیم. اگر برای دریافت قیمت بسیار فوری هستید، لطفا با ما تماس بگیرید یا به ایمیل خود بفرستید تا ما اولویت شما را بررسی کنیم.

    Q2 می توانید سفارش کوچک را بپذیرید؟

    A2: بله، سفارش کوچک در شرکت ما موجود است. ما از پروژه جدید مشتریانمان پشتیبانی می کنیم، زیرا می دانیم که کسب و کار همیشه از کوچک به بزرگ است. موفقیت شما کسب و کار من است.

    Q3 آیا می توانم نمونه ها را قبل از قرار دادن سفارش بزرگ سفارش دهم؟

    A3: بله، نمونه مطمئنا برای آزمون شما قبل از سفارش فله است. این روند طبیعی است، ما همیشه با مشتریان دیگر مقابله می کنیم.

    Q4.What مدت تحویل شما است؟

    A4: ما EXW، FOB، CIF، CFR و غیره را می پذیریم. شما می توانید یکی از بهترین و معقول ترین گزینه را انتخاب کنید.

    Q5. چه مشکلاتی در هنگام خرید وجود دارد؟

    A5: در صورت عدم عرضه کالاهای مورد نیاز کیفیت، شما می توانید برای مرجع ما عکس بگیرید، بخش QC ما این مشکل را بررسی کرده و بهترین راه حل ها را برای شما به ارمغان می آورد، علاوه بر این ما همچنین اقدام به بهبود کیفیت در آینده خواهیم کرد.

     

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات