خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

5 مگاپیکسل 2.0 میلیمتر دوبلکس LC Aqua کابل چند حالت 50/125 پیک فیبر نوری سیم

5 مگاپیکسل 2.0 میلیمتر دوبلکس LC Aqua کابل چند حالت 50/125 پیک فیبر نوری سیم

    • 5m 2.0 mm duplex LC aqua cable multi mode 50/125 Optical Fiber Patch Cord
    • 5m 2.0 mm duplex LC aqua cable multi mode 50/125 Optical Fiber Patch Cord
  • 5m 2.0 mm duplex LC aqua cable multi mode 50/125 Optical Fiber Patch Cord

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO ,RoHS
    شماره مدل: LC-LC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 12000 عدد / روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع اتصال: LC / PC - LC / PC نوع کابل: دوتایی
    قطر کابل: 2.0 میلیمتر مواد ژاکت: LSZH
    حالت نوع: چند حالت 50/125 زمان مشورت: 2-7 روز کاری (بعد از پرداخت)
    گارانتی: 3 سال پس از تحویل رنگ کابل: آبی
    طول موج: 1330/1550 طول: 5 متر (می توان سفارشی)

    5 مگاپیکسل 2.0 میلیمتر دوبلکس LC Aqua کابل چند حالت 50/125 پیک فیبر نوری سیم


    این کابل های فیبر نوری OM3 برای تقاضای شدید شبکه ها است. آنها کارخانه دقیق برای قرار دادن و بازگشت به دست آمده برای اطمینان از عملکرد انتقال در هر مشخصات TIA-568-C.3 مورد آزمایش قرار گرفتند. ترکیبی از کانکتور های LC در یوکی محافظ، چکمه های تسکین فشار و سرامیک های زیرکونیا سرامیکی عملکرد قابل اعتماد و با کم و ضایعات را فراهم می کند.

    مهندسی غیر قابل انعطاف


    طراحی BEND INSENSITIVE اجازه می دهد تا برای شعاع خم شدن 7.5mm است که 4X انعطاف پذیرتر از استاندارد فیبر کابل 50 میکرون است. فیبر چند حالته غیرفعال خمش (BIMMF) انعطاف پذیری بیشتری را در فضاهای تنگ یا کابلهای طولانی با خم شدن چندگانه فراهم می کند.

    کاربرد


    رتبه بندی OM3 با Gigabit Ethernet 1000Base-SX، یا 10GBase-SR / LRM و فیبر کانال 100/200/400/1200-MX کار می کند. عقب سازگار با FDDI و Fast Ethernet 10 / 100BASE SX یا FX.

    مشخصات کابل


    - اتصالات: LC به LC
    - هسته: 50 um
    - پوشش: 125 um
    - ژاکت: LSZH
    - OD: 2.0 میلیمتر
    - طبقه بندی: OM3
    - طول موج: 850 و 1300 نانومتر
    - نوع: Multimode غیر حساس خم (BIMMF)
    - ماده فرول: سرامیک
    - لهستانی: PC
    - مطابقت: TIA 568-C.3 / 604-10 / 492AAAC، UL 910، CE، RoHS

    ضمانتنامه


    گارانتی 3 ساله محدود

    حالت یکنمونه (OS1، OS2 9/125)

    چندجملهای (OM1 50/125، OM2 62.5 / 125،

    OM3 50/125، OM4 50/125)

    پرداخت کامپیوتر UPC APC کامپیوتر
    از دست دادن درج ≤ 0.2dB (استاندارد ≤0.1dB) ≤ 0.2dB
    برگشت ضرر ≥ -45dB ≥50dB ≥ -60 دسی بل N / A
    قطر Φ0.9، Φ2.0، Φ3.0mm
    لرزش ≤ 0.2dB (5 ~ 50Hz، 1.5mm amplitude)
    چرخه حرارتی ≤ 0.2dB (-40 ℃ ~ + 80 ℃، 21 چرخه)

    پرداخت کامپیوتر APC
    شعاع انحنای 5 تا 30 میلیمتر 5 تا 12 میلیمتر
    افس افست ≤ 70 um
    ارتفاع کروی فیبر -125 تا +100 عدد
    خطای زاویه ای N / A 8 درجه ± 0.5 درجه

    نحوه سفارش

    1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. حالت حالت: حالت تک (UPC و APC) / چند حالت (PC)
    3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می تواند قطر دیگر سفارشی)
    4. پوشش مواد: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6core / 8 هسته / 12 هسته / 24core
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. طول طناب پچ: با توجه به نیازهای شما

    نوع اتصال:

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات