خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

آداپتور فیبر نوری FTTH تک حالت، آداپتور Duplex LC 60 درجه زاویه برش

آداپتور فیبر نوری FTTH تک حالت، آداپتور Duplex LC 60 درجه زاویه برش

    • FTTH Single Mode Fiber Optic Adapter , LC Duplex Adapter 60 ° Incidence Angle
    • FTTH Single Mode Fiber Optic Adapter , LC Duplex Adapter 60 ° Incidence Angle
    • FTTH Single Mode Fiber Optic Adapter , LC Duplex Adapter 60 ° Incidence Angle
    • FTTH Single Mode Fiber Optic Adapter , LC Duplex Adapter 60 ° Incidence Angle
  • FTTH Single Mode Fiber Optic Adapter , LC Duplex Adapter 60 ° Incidence Angle

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: FC / ST / LC / SC / MPO

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 100.000 در هر ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: پلاستیک / فلز نوع اتصال: SC / LC / ST / FC / MPO
    حالت نوع: حالت تک تکرارپذیری: > 1000 بار
    از دست دادن درج: کمتر از 0.3 دسی بل برگشت ضرر: PC ≥ 45dB UPC ≥55dB APC ≥65dB
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    شرایط پرداخت: T / T، L / C، PAYPAL، اتحاد WESTEN، GRAM پول گواهی: CE، ISO، RoHS

    LC UPC یکپارچه دوپلکس فیبر نوری برای آداپتور فیبر نوری FTTH فیبر نوری

    اتصال فیبر نوری:

    تست تجهیزات 1

    2.LIN
    3.CATV

    پارامتر شرایط آزمایش شرایط آزمایش FC، SC، ST / UPC FC، SC / APC
    نوری حداکثر مقدار ورودی (db) منبع نور: 1.3um (LED) 0.3 0.3
    کارایی حداقل ضریب ورودی (دسی بل) منبع نور: 1.3um (LD) 50 60
    مکانیکی متقابل مجانی رایگان 0.2
    محرمانگی 10 ~ 58Hz، نوسان 1.5mm 0.2
    کارایی تکرار > 1000 0.1
    محیط درجه حرارت بالا + 85 درجه سانتی گراد، 100 ساعت 0.2
    دمای پایین -40 ° C، 100 ساعت 0.2
    دایره دما -40 ~ 80 درجه سانتیگراد، 5 برابر دایره 0.2
    رطوبت + 25 ~ 65 ° C، 93٪ RH 100 ساعت 0.2

    پارامتر ارزش
    از دست دادن درج ≤2.0 دسی بل
    تعویض پذیری ≤0 دسی بل
    کم توجهی ریتمیک 0.2dB / M (طول موج: 650nm)
    ضریب شکست شاخص گام
    حداقل شعاع خم شدن 25 میلیمتر
    زاویه بروز 60 درجه
    استحکام کششی ≤1ddB (0-70N)
    ارتعاش ≤ 1.0 dB (دامنه 5-50Hz، 1.5mm)
    پودر ماموریت 0.5
    رنگ ژاکت سیاه و سفید
    قطر فیبر 1 میلی متر
    قطر خارج 2.2 میلیمتر
    مواد فیبر PMMA
    دمای عملیاتی -40 ° C-85 ° C
    دمای ذخیره سازی -40 ° C-85 ° C



    تصویر بیشتر

    ممنونم

    معرفی شرکت

    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: پچ بند / Pigtails، پچ کابل سیم، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتنیتاتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره

    محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات، فیبر نوری CATV، فیبر اینترنت فیبر انتقال، پایگاه داده پایگاه داده و غیره استفاده می شود.

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات دارای اعتبار بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!

    تولید

    تست

    کنترل کیفیت

    بسته بندی

    تحویل و پرداخت

    چگونه با ما تماس بگیرید

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات