خانه محصولاتفیبر نوری اتصالات

یکپارچه سریع فیبر نوری Quickx Connector Simplex APC 0.9mm Ceramic Ferrule

یکپارچه سریع فیبر نوری Quickx Connector Simplex APC 0.9mm Ceramic Ferrule

    • Single Mode Fiber Optic Quick Connector Simplex APC 0.9mm Ceramic Ferrule
    • Single Mode Fiber Optic Quick Connector Simplex APC 0.9mm Ceramic Ferrule
  • Single Mode Fiber Optic Quick Connector Simplex APC 0.9mm Ceramic Ferrule

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: FC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 10000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: فلز حالت نوع: حالت تک
    نوع اتصال: APC از دست دادن درج: <0.3dB
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    شرایط پرداخت: T / T، L / C، PAYPAL، اتحاد WESTEN، GRAM پول گواهی: CE، ISO، RoHS
    برگشت ضرر: > 60 دسی بل

     

    FC اتصالات فیبر نوری Simplex APC 0.9mm Ceramic Ferrule Single Mode

    • کد رنگ: سبز
    • طول عمر: 1000 چرخه، تمیز کردن هر 100 سیکل
    • توصیه می شود قطر کابل: 0.9mm
    • پرداخت: APC
    • افت درج: <0.3dB برای SM Fiber
    • دمای عملیاتی: -4 درجه تا 158 درجه فارنهایت (-20 تا 70 درجه سانتیگراد)
    • فیبر هسته: OS1 9/125
    • چسب توصیه شده: چسب بی هوازی
    • خاتمه: اتصالات A (FC)

    • فیبر FC اتصال دهنده اپوکسی-لهستانی به طور خاص طراحی شده اند که به منظور کاهش ضخامت درج و عقب، همراه با دقت بالا و ثبات مکانیکی طراحی شده است.
    • اتصالات فیبر نر ما دارای یک فریزر سرامیکی از پیش ساخته شده است. آنها همچنین دارای یک شمع پیچ هستند که اتصالات دقیق در محیط های ارتعاش بالا را تضمین می کند.
    • استانداردهای intermateability و مطابق با الزامات محیط زیست ROHS.
    • بدن اتصال یکنواخت از فلز نیکل ساخته شده است که مقاومت در برابر خوردگی دارد. آنها با چکمه های مناسب برای قطرهای فیبر کابل 0.9 میلی متری می آیند.
    • FC-APC یکپارچه اتصالات تک موتور برای شبکه های محلی (شبکه های محلی)، شبکه های گسترده شبکه (WAN)، شبکه داده های متروپولیتن (MAN)، مرکز داده، کسب و کار، محل، FTTH و برنامه های کاربردی تجاری مناسب است. آنها یک همدم ایده آل از Singlemode کابل فیبر نوری فله هستند

     

    مشخصات واحد FC، SC، LC / Armored Cables ST، MU MT-RJ، MPO
    حالت تک چند حالت حالت تک چند حالت حالت تک چند حالت
    کامپیوتر UPC APC کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر
    از دست دادن درج دسی بل ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2
    برگشت ضرر دسی بل ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35
    طول موج Nm 850،1310 850،1310 850،1310
    تعویض پذیری دسی بل ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    لرزش دسی بل ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    دمای کار ° C -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75
    دمای ذخیره سازی ° C -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
    قطر کابل میلیمتر φ3.0، φ2.0، φ0.9 φ3.0، φ2.0، φ0.9 φ3.0، φ2.0، φ0.9


    ممنونم





    معرفی شرکت

    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: پچ بند / Pigtails، پچ کابل سیم، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتنیتاتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره

    محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات، فیبر نوری CATV، فیبر اینترنت فیبر انتقال، پایگاه داده پایگاه داده و غیره استفاده می شود.

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات دارای اعتبار بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!


    تحویل و پرداخت

    1. زمان تحویل: 2-15 روز کاری پس از دریافت پرداخت
    بسته بندی 2. بسته صادرات sdandard
    3. مدت پرداخت: T / T، PAYPAL، اتحاد Westen، L / C. سپرده 30٪، تراز 70٪ قبل از تحویل
    4. گارانتی: 3 سال
    روش تحویل 5: توسط دریا (DHL، UPS، FEDEX، TNT، و غیره) توسط دریا


    سفارش اطلاعات:

    مرحله 1: نوع اتصال: FC، SC، LC، ST
    مرحله 2: End-face فرل: PC، UPC، APC
    مرحله 3: نوع: تک حالت، چندجملهای
    مرحله 4: تضعیف: 1-10dB (گام 1dB)، 15، 20، 25، 30dB
    مرحله 5: حالت: ثابت، زن و مرد، در خط، متغیر
    مرحله 6: طول موج: 1310nm، 1550nm، 850nm، 1300nm


    چگونه با ما تماس بگیرید

    ایمیل: sales01@newlightfiber.com
    Cel / whatsapp: 008615800028772

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات