خانه محصولاتاتمسفر فیبر نوری

MPO / FC Attenuator فیبر نوری 9 / 125μM با 125 میکرون قطر پوشش

MPO / FC Attenuator فیبر نوری 9 / 125μM با 125 میکرون قطر پوشش

    • MPO / FC Fiber Optic Attenuator 9 / 125µM With 125 Micron Diameter Cladding
    • MPO / FC Fiber Optic Attenuator 9 / 125µM With 125 Micron Diameter Cladding
  • MPO / FC Fiber Optic Attenuator 9 / 125µM With 125 Micron Diameter Cladding

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: SC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 100.000 در هر ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: فلز نوع اتصال: SC / LC / ST / FC / MPO
    حالت نوع: حالت تک تکرارپذیری: > 1000 بار
    تضعیفی: 1-30 دسی بل برگشت ضرر: PC ≥ 45dB UPC ≥55dB APC ≥65dB
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    شرایط پرداخت: T / T، L / C، PAYPAL، اتحاد WESTEN، GRAM پول گواهی: CE، ISO، RoHS

    توضیحات محصول

    گزینه های ولتاژ 5dB 10dB 15dB 20dB | کابل فیبر مستقیم | sc ds 15 سانتیمتر

    • SC-SC UPC Male / Female Atenuator ثابت برای کاربردهای تک تک برای جلوگیری از بیش از اشباع گیرنده نوری زمانی که قدرت نوری بیش از حد بالا است. با استفاده از تنفس تضمین می کند نرخ خطا کم بطری جلوگیری از آسیب به دریافت تجهیزات فیبر نوری.
    • سطح تخریب دیجیتال: 15dB
    • هسته / پوشش: 9 / 125μm - یک اتموتور یکنواخت یک هسته فیبر قطر 9 میکرون دارد و روکش فلزی 125 میکرون
    • حالت حالت: تکموت 9 / 125um Attenuator
    • اتصال: SC / UPC مرد به SC / UPC زن

    مشخصات:

    مورد پارامتر
    مدل ثابت، زن و مرد، در خط، متغیر
    طول موج عملیاتی SM: 1310/1550 نانومتر: 850/1300 نانومتر
    محدوده خنثی 1 ~ 30dB
    برگشت ضرر PC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: ≥60db
    تحمل تضعیف ≤ +/- 0.5 (1-10dB) یا ≤ +/- 1.0 (11-30dB)
    حداکثر قدرت ورودی نوری 1000 مگاوات
    از دست دادن وابسته به قطبش ≤0.1dB
    دمای کار -40 ° C ~ + 75 ° C
    دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ + 85 ° C
    رطوبت رطوبت نسبی 95٪

    تصویر بیشتر

    ممنونم

    معرفی شرکت

    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: پچ بند / Pigtails، پچ کابل سیم، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتنیتاتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره

    محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات، فیبر نوری CATV، فیبر اینترنت فیبر انتقال، پایگاه داده پایگاه داده و غیره استفاده می شود.

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات دارای اعتبار بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!

    تحویل و پرداخت

    1. زمان تحویل: 2-15 روز کاری پس از دریافت پرداخت

    بسته بندی 2. بسته صادرات sdandard

    3. مدت پرداخت: T / T، PAYPAL، اتحاد Westen، L / C. سپرده 30٪، تراز 70٪ قبل از تحویل

    4. گارانتی: 3 سال

    روش تحویل 5: توسط دریا (DHL، UPS، FEDEX، TNT، و غیره) توسط دریا

    سفارش اطلاعات:

    مرحله 1: نوع اتصال: FC، SC، LC، ST

    مرحله 2: End-face فرل: PC، UPC، APC

    مرحله 3: نوع: تک حالت، چندجملهای

    مرحله 4: تضعیف: 1-10dB (گام 1dB)، 15، 20، 25، 30dB

    مرحله 5: حالت: ثابت، زن و مرد، در خط، متغیر

    مرحله 6: طول موج: 1310nm، 1550nm، 850nm، 1300nm

    چگونه با ما تماس بگیرید

    ایمیل: sales01@newlightfiber.com

    Cel / whatsapp: 008615800028772

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات