خانه محصولاتاتمسفر فیبر نوری

SC پنل آتناتور نوری متغیر - کوه با محافظ گرد و غبار

SC پنل آتناتور نوری متغیر - کوه با محافظ گرد و غبار

SC Variable Optical Attenuator Panel - Mount With Dust Caps Protection

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: SC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: can be negotiated
جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
زمان تحویل: 2-10 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
قابلیت ارائه: 100.000 در هر ماه
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
ماده: فلز نوع اتصال: SC / LC / ST / FC / MPO
حالت نوع: حالت تک تکرارپذیری: > 1000 بار
تضعیفی: 1-30 دسی بل برگشت ضرر: PC ≥ 45dB UPC ≥55dB APC ≥65dB
زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
شرایط پرداخت: T / T، L / C، PAYPAL، اتحاد WESTEN، GRAM پول گواهی: CE، ISO، RoHS

توضیحات محصول

SC Attenuator Optical Variable (VOA) - 0> 30 dB قابل تنظیم - کیفیت تجاری

  • کلاس تجاری: SC Attenuator Optical Variable (VOA) ایده آل برای هر دو حالت چند حالته و یکپارچه برای کاربردهای فیبر نوری
  • به راحتی تست شده: هر محصول پس از تولید آزمایش می شود و سازگار با Rohs است. ما در این Attenuators ها برای استفاده در شبکه های فیبر کلاینتی ما در سراسر ایالات متحده متکی هستیم.
  • ویژگی ها: محدوده اشباع 0dB تا 30dB. می تواند بدون سیگنال متر فیبر استفاده شود. کلاه های گرد و غبار در برابر آوار و آلودگی محافظت می شوند. طراحی رایگان پانل یا پانل
  • ابعاد: 2.5 "x 4" x 0.5 "
  • Pacific Satellite Inc سیستم و شبکه های تجاری CATV را در سراسر ایالات متحده تاسیس کرده است. ما به طور مستقل با نام تجاری خود مجموعه مشخصات بالا از فیبر نوری برای سیستم های HDTV، SDI و Analog MATV تولید می کنیم.



مشخصات:

مورد پارامتر
مدل ثابت، زن و مرد، در خط، متغیر
طول موج عملیاتی SM: 1310/1550 نانومتر: 850/1300 نانومتر
محدوده خنثی 1 ~ 30dB
برگشت ضرر PC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: ≥60db
تحمل تضعیف ≤ +/- 0.5 (1-10dB) یا ≤ +/- 1.0 (11-30dB)
حداکثر قدرت ورودی نوری 1000 مگاوات
از دست دادن وابسته به قطبش ≤0.1dB
دمای کار -40 ° C ~ + 75 ° C
دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ + 85 ° C
رطوبت رطوبت نسبی 95٪


تصویر بیشتر





ممنونم








معرفی شرکت

جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

خط تولید ما عبارتند از: پچ بند / Pigtails، پچ کابل سیم، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتنیتاتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره

محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات، فیبر نوری CATV، فیبر اینترنت فیبر انتقال، پایگاه داده پایگاه داده و غیره استفاده می شود.

شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

محصولات دارای اعتبار بالا و بازخورد از همه مشتریان!

لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!



تحویل و پرداخت

1. زمان تحویل: 2-15 روز کاری پس از دریافت پرداخت
بسته بندی 2. بسته صادرات sdandard
3. مدت پرداخت: T / T، PAYPAL، اتحاد Westen، L / C. سپرده 30٪، تراز 70٪ قبل از تحویل
4. گارانتی: 3 سال
روش تحویل 5: توسط دریا (DHL، UPS، FEDEX، TNT، و غیره) توسط دریا




سفارش اطلاعات:

مرحله 1: نوع اتصال: FC، SC، LC، ST
مرحله 2: End-face فرل: PC، UPC، APC
مرحله 3: نوع: تک حالت، چندجملهای
مرحله 4: تضعیف: 1-10dB (گام 1dB)، 15، 20، 25، 30dB
مرحله 5: حالت: ثابت، زن و مرد، در خط، متغیر
مرحله 6: طول موج: 1310nm، 1550nm، 850nm، 1300nm




چگونه با ما تماس بگیرید


ایمیل: sales01@newlightfiber.com
Cel / whatsapp: 008615800028772

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Michelle

تلفن: +8615800028772

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات