خانه محصولاتFTTH جعبه ترمینال

19 '' جعبه فیکسچر فیبر نوری رومیزی 18 کانال CWDM Mux و Demux با E2000 APC

19 '' جعبه فیکسچر فیبر نوری رومیزی 18 کانال CWDM Mux و Demux با E2000 APC

    • 19'' Rack Mount Type Fiber Optic Termination Box 18 Channels CWDM Mux And Demux With E2000 APC
    • 19'' Rack Mount Type Fiber Optic Termination Box 18 Channels CWDM Mux And Demux With E2000 APC
  • 19'' Rack Mount Type Fiber Optic Termination Box 18 Channels CWDM Mux And Demux With E2000 APC

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: E2000 APC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 10000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: ورق سرد ورق نوع پورت: 12/24/48/96 هسته
    وزن: 3.5 کیلوگرم مشخصات: 19 اینچ
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    شرایط پرداخت: T / T، L / C، PAYPAL، اتحاد WESTEN، GRAM پول گواهی: CE، ISO، RoHS

     

    19 اینچ رک کوه نوع 18 کانال CWDM Mux و Demux با E2000 APC

    استفاده معمول

    1. نظارت بر خط

    2. شبکه WDM

    3. مخابرات

    4. نرم افزار سلولی

    5. تقویت کننده فیبر نوری

    6. دسترسی به شبکه

    پارامترهای عملکرد

    پارامتر 4 کانال 8 کانال 16 کانال
    mux دموکس mux دموکس mux دموکس
    طول موج کانال (nm) 1270 ~ 1610/1271 ~ 1611
    فاصله کانونی (nm) 20
    پاسبان کانال (پهنای باند @ -0.5dB (nm) ± 6.5 / ± 6.5
    افت بازده (دسی بل) ≤1.5 ≤2.5 3 .5
    یکنواختی کانال (دسی بل) ≤0.6 ≤1.0 ≤1.5
    رله کانال (دسی بل) <0.3
    جداسازی (dB) مجاور N / A

    > 30

    > 40

    N / A

    > 30

    > 40

    N / A

    > 30

    > 40

    غیر مجاور
    حساسیت دمای ورودی (dB / ℃) <0.005
    تغییر دما در طول موج (nm / ℃) <0.002
    کاهش وابستگی قطبی (دسی بل) <0.1
    جهت گیری (dB) <0.1
    افت بازده ( دسی بل ) > 50
    حداکثر توان مصرفی (mW) > 45
    دمای کار (℃) 300
    دمای ذخیره سازی ( ℃) -5 ~ + 75
    ابعاد بسته بندی ( میلی متر ) L100 x W80 x H10

    L14 1 x W1 15 x H1 8

    L120 × W80 × H18

    مزیت معمول

    1. کم هزینه و گرانولیت کانال کم

    2. پهنای باند گسترده

    3. جداسازی کانال بالا

    3. اپوکسی در مسیر نوری

    4. دسترسی به شبکه

    توضیحات محصول

    ماژول mux demux از 19CH CWDM (مجتمع تقسیم طول موج طولی) استفاده می کند از پوشش نازک فیلم و ما ارائه طیف گسترده ای از CWDM از 1610 نانومتر 1270nm و که با بسته بندی میکروفون غیر فشرده مجهز شده است. سری CWDM Mux Demux ما به 16 کانال یا حتی 18 کانال انتقال داده شده یا چندتایی بر روی فیبر تک ارائه می دهد.

    بسته بندی امروزه: 19 "قفسه کوه، ABS BOX، جعبه LGX در بازار موجود است، همچنین سفارشی طراحی شده با استقبال گرم است.


    ممنونم





    معرفی شرکت

    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: پچ بند / Pigtails، پچ کابل سیم، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتنیتاتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره

    محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات، فیبر نوری CATV، فیبر اینترنت فیبر انتقال، پایگاه داده پایگاه داده و غیره استفاده می شود.

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات دارای اعتبار بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!


    تحویل و پرداخت

    1. زمان تحویل: 2-15 روز کاری پس از دریافت پرداخت
    بسته بندی 2. بسته صادرات sdandard
    3. مدت پرداخت: T / T، PAYPAL، اتحاد Westen، L / C. سپرده 30٪، تراز 70٪ قبل از تحویل
    4. گارانتی: 3 سال
    روش تحویل 5: توسط دریا (DHL، UPS، FEDEX، TNT، و غیره) توسط دریا


    سفارش اطلاعات:

    مرحله 1: نوع اتصال: FC، SC، LC، ST
    مرحله 2: End-face فرل: PC، UPC، APC
    مرحله 3: نوع: تک حالت، چندجملهای
    مرحله 4: تضعیف: 1-10dB (گام 1dB)، 15، 20، 25، 30dB
    مرحله 5: حالت: ثابت، زن و مرد، در خط، متغیر
    مرحله 6: طول موج: 1310nm، 1550nm، 850nm، 1300nm


    چگونه با ما تماس بگیرید

    ایمیل: sales01@newlightfiber.com
    Cel / whatsapp: 008615800028772

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات