خانه محصولاتکابل فیبر نوری

کابل قطره ای فیبر نوری 2 رنگ سیاه و سفید و رنگ مقاوم در برابر شعله LSZH مواد

کابل قطره ای فیبر نوری 2 رنگ سیاه و سفید و رنگ مقاوم در برابر شعله LSZH مواد

    • Outdoor Fiber Optic Drop Cable 2 Core Black Color UV And Flame Resistant LSZH Material
    • Outdoor Fiber Optic Drop Cable 2 Core Black Color UV And Flame Resistant LSZH Material
  • Outdoor Fiber Optic Drop Cable 2 Core Black Color UV And Flame Resistant LSZH Material

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: YOFC / Corning
    گواهی: ISO,RoHS , CE
    شماره مدل: 2 هسته

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1000 متر
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه حنجره + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 50000 متر در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصولات: فیبر نوری FTTH فیبر کابل 2 هسته ای سیاه و سفید UV و مقاوم در برابر شعله LSZH مواد حالت نوع: حالت تک
    نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 مواد کابل: PVC / LSZH
    قطر کابل: 2.0 * 3.4 + -0.2 زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از انجام پرداخت
    گارانتی: 1 سال پس از زایمان شرایط پرداخت: T / T، PAYPAL، WESTERN UNION، 30٪ سپرده، تعادل پرداخت قبل از تحویل
    طول: می تواند سفارشی هسته: 2 هسته

    FTTTH قطره کابل داخلی 8 هسته تک حالت فیبر نوری کابل PVC

    واحد فیبر نوری در مرکز قرار گرفته است. دو موازي فيلتر تقويت شده پلاستيک (FRP) در دو طرف قرار مي گيرند. سپس کابل با یک غلاف سیاه یا رنگ LSZH تکمیل شده است، کابل ftth به طور گسترده ای در فیبر به پروژه خانه استفاده می شود. .

    مشخصات:

    فیبر حساس به خمش 1.Special پانل پهنای باند بالا و انتقال عالی ارتباطات املاک؛

    2. دو عضو قدرت FRP، عملکرد خوب مقاومت در برابر شکست را برای محافظت از فیبر فراهم می کنند.

    ساختار 3.Simple، وزن سبک و عملیات بالا؛

    4. نوک فلوت desigh، به راحتی نوار و splice، ساده نصب و نگهداری؛

    5. نور دود، صفر هالوژن و غلاف عقب مانده شعله

    توضیحات محصول

    جزئیات ساخت و ساز کابل

    تعداد فیبر 8core
    لوله آزاد مواد PBT
    قطر 2.2 (خارجی / داخلی)
    لوله پر کردن کامپوننت پر کردن لوله
    سیم فولادی اندازه 0.8 میلیمتر
    عدد 2
    غلاف خارجی مواد PE، HDPE، LDPE
    قطر 1.8 ± 0.2 میلیمتر

    مشخصه کابل مکانیکی

    هسته قطر کابل وزن
    1 ~ 8 8.0mm + -0.3mm 65 کیلوگرم / کیلومتر + -10 کیلوگرم
    محدوده دما -40 + 70 (℃) -----
    حداقل شعاع خمش (میلی متر) طولانی مدت 10D
    حداقل خم شدن
    شعاع (میلی متر)
    کوتاه مدت 20D
    حداقل مجاز
    استحکام کششی (N)
    طولانی مدت 1200
    حداقل مجاز
    استحکام کششی (N)
    کوتاه مدت 1500
    دمای عملیاتی -40 + 70 (℃)
    دمای نصب -20 + 60 (℃)
    دمای نگهداری
    -40 + 70 (℃)

    نوع فیبر حالت تک:
    (1) 9/125-G652D
    (2) 9/125-G655
    (3) 9/125-G657A1، G657A2، G657B2، G657B3

    چند منظوره:
    (4) 50/125-OM2
    (5) 62.5 / 125-OM1
    (6) 50/125-OM3
    (7) 50/125-OM4

    (8) 50/125-OM5

    نام تجاری فیبر YOFC، Corning، OFS ...
    نوع اتصال SC، LC، FC، ST، E2K، MU، MTRJ، MPO / MTP، SMA، DIN

    نوع بند ناف Simplex، Duplex، 4cores، 6cores، 12cores، 24cores ...
    قطر کابل 0.9mm، 2.0mm، 3.0mm ....
    ژاکت کابینت PVC، LSZH، OFNR، OFNP
    طول (M)

    0.3m، 1m، 2m، 5m، 10m، 25m، 50m، 100m (می توان سفارشی)

    نمایه شرکت

    میشل ژانگ

    Cel / WhatsApp: 008615800028772

    ایمیل: sales01@newlightfiber.com

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات