خانه محصولاتکابلهای فیبر نوری

کابل یواس بی یک هسته FTD قطر کم فیبر کم فیبر LSZH مواد

کابل یواس بی یک هسته FTD قطر کم فیبر کم فیبر LSZH مواد

  • کابل یواس بی یک هسته FTD قطر کم فیبر کم فیبر LSZH مواد
  • کابل یواس بی یک هسته FTD قطر کم فیبر کم فیبر LSZH مواد
کابل یواس بی یک هسته FTD قطر کم فیبر کم فیبر LSZH مواد
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: YOFC / Corning
گواهی: ISO,RoHS , CE
شماره مدل: 2 هسته
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1000 متر
قیمت: can be negotiated
جزئیات بسته بندی: کیسه حنجره + جعبه کارتن
زمان تحویل: 2-7 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
قابلیت ارائه: 50000 متر در روز
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصولات: FTTH قطره کابل خاص کم فیبر حساسیت خم فیبر LSZH ماده 2 کابل هسته حالت نوع: حالت تک
نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 مواد کابل: PVC / LSZH
قطر کابل: 2.0 * 3.4 + -0.2 زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از انجام پرداخت
گارانتی: 1 سال پس از زایمان شرایط پرداخت: T / T، PAYPAL، WESTERN UNION، 30٪ سپرده، تعادل پرداخت قبل از تحویل
طول: می تواند سفارشی هسته: 2 هسته
برجسته:

کابل پچ فیبر نوری دوپلکس، کابل فیبر نوری ساده

,

simplex fiber optic cable

FTTH قطره کابل خاص کم فیبر حساسیت خم فیبر LSZH ماده 2 کابل هسته

پارامترهای فنی

تعداد فیبرها

قطر کابل

میلیمتر

وزن کابل

کیلوگرم / کیلومتر

استحکام کششی

طولانی / کوتاه مدت N

مقاومت در برابر شکست

طولانی / کوتاه مدت

N / 100mm

خم شدن رادیوس

استاتیک / پویا

میلیمتر

1 (2.0 ± 0.2) * (3.0 ± 0.2) 8 30/60 300/1000 15/30
2 (2.0 ± 0.2) * (0.2 ± 3.4) 8.5 30/60 300/1000 15/30
1 (2.0 ± 0.2) * (0.2 ± 3.8) 9 30/60 300/1000 15/30
4 (2.0 ± 0.2) * (4.0 ± 0.2) 10 30/60 300/1000

15/30

واحد فیبر نوری در مرکز قرار گرفته است. دو موازي فيلتر تقويت شده پلاستيک (FRP) در دو طرف قرار مي گيرند. سپس کابل با یک غلاف سیاه یا رنگ LSZH تکمیل شده است، کابل ftth به طور گسترده ای در فیبر به پروژه خانه استفاده می شود. .

مشخصات:

فیبر حساس به خمش 1.Special پانل پهنای باند بالا و انتقال عالی ارتباطات املاک؛

2. دو عضو قدرت FRP، عملکرد خوب مقاومت در برابر شکست را برای محافظت از فیبر فراهم می کنند.

ساختار 3.Simple، وزن سبک و عملیات بالا؛

4. نوک فلوت desigh، به راحتی نوار و splice، ساده نصب و نگهداری؛

5. نور دود، صفر هالوژن و غلاف عقب مانده شعله

توضیحات محصول

جزئیات ساخت و ساز کابل

نوع فیبر حالت تک:
(1) 9/125-G652D
(2) 9/125-G655
(3) 9/125-G657A1، G657A2، G657B2، G657B3

چند منظوره:
(4) 50/125-OM2
(5) 62.5 / 125-OM1
(6) 50/125-OM3
(7) 50/125-OM4

(8) 50/125-OM5

نام تجاری فیبر YOFC، Corning، OFS ...
نوع اتصال SC، LC، FC، ST، E2K، MU، MTRJ، MPO / MTP، SMA، DIN

نوع بند ناف Simplex، Duplex، 4cores، 6cores، 12cores، 24cores ...
قطر کابل 0.9mm، 2.0mm، 3.0mm ....
ژاکت کابینت PVC، LSZH، OFNR، OFNP
طول (M)

0.3m، 1m، 2m، 5m، 10m، 25m، 50m، 100m (می توان سفارشی)

نمایه شرکت

میشل ژانگ

Cel / WhatsApp: 008615800028772

ایمیل: sales01@newlightfiber.com

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات