خانه محصولاتکابل فیبر نوری

4 کانال فیبر نوری رنگی سفید با یک هسته ی اصلی با 0.9 فیبر بافر در داخل

4 کانال فیبر نوری رنگی سفید با یک هسته ی اصلی با 0.9 فیبر بافر در داخل

    • 4 Core Single Mode White Color Fiber Optic Cable With 0.9 Buffer Fibers Inside
    • 4 Core Single Mode White Color Fiber Optic Cable With 0.9 Buffer Fibers Inside
  • 4 Core Single Mode White Color Fiber Optic Cable With 0.9 Buffer Fibers Inside

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: YOFC / Corning
    گواهی: ISO,RoHS , CE
    شماره مدل: 4 هسته

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1000 متر
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه حنجره + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 50000 متر در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصولات: 4 کانکتور فیبر نوری رنگی سفید تنها با یک هسته داخلی با 0.9 فیبر بافر در داخل حالت نوع: حالت تک
    نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 مواد کابل: PVC / LSZH
    قطر کابل: 5.0mm زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از انجام پرداخت
    گارانتی: 1 سال پس از زایمان شرایط پرداخت: T / T، PAYPAL، WESTERN UNION، 30٪ سپرده، تعادل پرداخت قبل از تحویل
    طول: می تواند سفارشی هسته: 4 هسته

    4 کانکتور فیبر نوری رنگی سفید تنها با یک هسته داخلی با 0.9 فیبر بافر در داخل

    پارامترهای فنی

    Buffers تنگ 0.9mm / بافر شل 4 هسته الیاف و آرمید نخ در داخل، PVC یا LSZH ژاکت. ما هنوز داریم، لطفا ما را چک کنید.

    کابل نور فیبر نوری جدید مطابق با RoHS و UL سازگار است، و تمام کانکتورهای فیبر پچ کابل 100٪ اپتیکی برای از دست دادن درج برای تضمین کیفیت خوب

    امکانات :

    عضو اهرم قدرت بالا ؛ وزن سبک و کوچک قطر ؛ شعله بازدارنده، نرم و آسان به نوار؛ لوله آزاد، محیط زیست و غیره

    کاربرد :

    1 : به ساختن اتصال G ؛

    2 : من نرم کابل کابل در امتداد سقف دیوار، بین لایه ها و در لوله ها؛

    3 : خوک ها، قابل جابجایی، اتصال دهنده ها و کابل های پچ برای تجهیزات ارتباطی.

    توضیحات محصول

    مشخصه هندسی

    شمار فیبر 4 8 12 16 24 36 48
    قطر کابل (میلی متر) 5.0 5.5 6.5 7.5 8.2 9.0 10.5
    دامنه تحمل (میلی متر) ± 0.2 یا سفارشی
    وزن کابل (کیلوگرم / کیلومتر) 20 26 36.5 44.5 54.5 72 90
    قطر بافر (میلی متر) 0.6 یا 0.9

    مشخصه مکانیکی

    کششی (N) طولانی مدت 200
    کوتاه مدت 660
    Crush (N / 100mm) طولانی مدت 200
    کوتاه مدت 1000
    حداقل شعاع خمش (D = قطر کابل) پویا 20xD
    استاتیک 10xD
    محدوده دما (℃) -20 ~ + 70

    جزئیات ساخت و ساز کابل

    نوع فیبر حالت تک:
    (1) 9/125-G652D
    (2) 9/125-G655
    (3) 9/125-G657A1، G657A2، G657B2، G657B3

    چند منظوره:
    (4) 50/125-OM2
    (5) 62.5 / 125-OM1
    (6) 50/125-OM3
    (7) 50/125-OM4

    (8) 50/125-OM5

    نام تجاری فیبر YOFC، Corning، OFS ...
    نوع اتصال SC، LC، FC، ST، E2K، MU، MTRJ، MPO / MTP، SMA، DIN

    نوع بند ناف Simplex، Duplex، 4cores، 6cores، 12cores، 24cores ...
    قطر کابل 0.9mm، 2.0mm، 3.0mm ....
    ژاکت کابینت PVC، LSZH، OFNR، OFNP
    طول (M)

    0.3m، 1m، 2m، 5m، 10m، 25m، 50m، 100m (می توان سفارشی)

    نمایه شرکت

    میشل ژانگ

    Cel / WhatsApp: 008615800028772

    ایمیل: sales01@newlightfiber.com

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات