خانه محصولاتکابل فیبر نوری

درون 12 Core G.652 کابل فیبر نوری واحد حالت 2000 M / رول PVC 0.9 کابل در داخل

درون 12 Core G.652 کابل فیبر نوری واحد حالت 2000 M / رول PVC 0.9 کابل در داخل

    • Indoor 12 Core G.652 Fiber Optic Cable Single Mode 2000 M / Roll PVC 0.9 Cable Inside
    • Indoor 12 Core G.652 Fiber Optic Cable Single Mode 2000 M / Roll PVC 0.9 Cable Inside
  • Indoor 12 Core G.652 Fiber Optic Cable Single Mode 2000 M / Roll PVC 0.9 Cable Inside

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: YOFC / Corning
    گواهی: ISO,RoHS , CE
    شماره مدل: 12 هسته

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1000 متر
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه حنجره + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 50000 متر در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصولات: داخلی 12 هسته G.652 فیبر نوری کابل 2000 M / ROLL PVC 0.9 کابل در داخل حالت نوع: حالت تک
    نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 مواد کابل: PVC / LSZH
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از انجام پرداخت گارانتی: 1 سال پس از زایمان
    شرایط پرداخت: T / T، PAYPAL، WESTERN UNION، 30٪ سپرده، تعادل پرداخت قبل از تحویل طول: می تواند سفارشی
    هسته: 12 هسته

    داخلی 12 هسته G.652 فیبر نوری کابل 2000 M / ROLL PVC 0.9 کابل در داخل

    50 / 125μm 62.5 / 125μm G652 G655
    تضعیف (+20 درجه سانتیگراد) @ 850 نانومتر ≤3.5dB / km ≤3.5dB / km
    @ 1300 نان ≤ 1.5 dB / km ≤ 1.5 dB / km
    @ 1310 نانومتر ≤0.45Db / کیلومتر ≤0.50Db / کیلومتر
    @ 1550 نانومتر ≤0.30Db / کیلومتر ≤0.50Db / کیلومتر
    پهنای باند (ClassA) @ 850 نانومتر ≥500 مگاهرتز · کیلومتر ≥200 مگاهرتز · کیلومتر
    @ 1300 نان ≥ 1000 مگاهرتز · کیلومتر ≥600 مگاهرتز · کیلومتر
    دیافراگم عددی 0.200 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA
    قطع کابل طول موج λcc 1260 نانومتر ≤1480 نانومتر

    تضعیف در دمای دوچرخه سواری α (-20 ° C ~ + 85 ° C)

    @ 1300 نان ≤0.25dB / کیلومتر ≤0.25dB / کیلومتر
    @ 1550 نانومتر

    برنامه های کاربردی:

    نوع کابل مناسب برای فیبر به خانه است.

    دمای کار:

    -20 ℃ ~ + 70 ℃

    جزئیات ساخت و ساز کابل

    نوع فیبر حالت تک:
    (1) 9/125-G652D
    (2) 9/125-G655
    (3) 9/125-G657A1، G657A2، G657B2، G657B3

    چند منظوره:
    (4) 50/125-OM2
    (5) 62.5 / 125-OM1
    (6) 50/125-OM3
    (7) 50/125-OM4

    (8) 50/125-OM5

    نام تجاری فیبر YOFC، Corning، OFS ...
    نوع اتصال SC، LC، FC، ST، E2K، MU، MTRJ، MPO / MTP، SMA، DIN

    نوع بند ناف Simplex، Duplex، 4cores، 6cores، 12cores، 24cores ...
    قطر کابل 0.9mm، 2.0mm، 3.0mm ....
    ژاکت کابینت PVC، LSZH، OFNR، OFNP
    طول (M)

    0.3m، 1m، 2m، 5m، 10m، 25m، 50m، 100m (می توان سفارشی)

    نمایه شرکت

    میشل ژانگ

    Cel / WhatsApp: 008615800028772

    ایمیل: sales01@newlightfiber.com

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات