خانه محصولاتکابل فیبر نوری

FTTH 12 فیبر نوری کابل چند منظوره سفارشی رنگ OM3 توزیع داخل

FTTH 12 فیبر نوری کابل چند منظوره سفارشی رنگ OM3 توزیع داخل

    • FTTH 12 Fiber Optic Cable Multimode Customized Color OM3 Indoor Distribution
    • FTTH 12 Fiber Optic Cable Multimode Customized Color OM3 Indoor Distribution
  • FTTH 12 Fiber Optic Cable Multimode Customized Color OM3 Indoor Distribution

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: YOFC / Corning
    گواهی: ISO,RoHS , CE
    شماره مدل: 12 هسته

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1000 متر
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه حنجره + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 50000 متر در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصولات: FTTH 12 فیبر چند منظوره سفارشی رنگ OM3 توزیع داخلی داخل کابلی حالت نوع: چند منظوره
    نوع کابل: OM3 مواد کابل: PVC / LSZH
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از انجام پرداخت گارانتی: 1 سال پس از زایمان
    شرایط پرداخت: T / T، PAYPAL، WESTERN UNION، 30٪ سپرده، تعادل پرداخت قبل از تحویل طول: می تواند سفارشی
    هسته: 12 هسته

    FTTH 12 فیبر چند منظوره سفارشی رنگ OM3 توزیع داخلی داخل کابلی

    پارامترهای فنی:

    تعداد کابل قطر غلاف قطر غلاف غلاف وزن
    هسته (میلی متر) (میلی متر) (کیلوگرم)
    2 7 2 45
    4 7 2 47
    6 8.3 2 64
    8 9.5 2 88
    12 11.5 2 105
    24 13.5 2 142

    مشخصات :

    عضو قوی عضو حزب کیوالار است.
    طرح بافری تنگ تر
    ساخت گرد
    آسان به نوار.

    امکانات:

    1.900μm فیبر بافر تنگ، نخ یکپارچه، شعله بازدارنده ژاکت؛

    2. عملکرد فوق العاده سلب کردن فیبر بافر تنگ؛

    3. برای فیبر SM و فیبر MM (50 میکرومتر و 62.5 میکرون ) استفاده شده است.

    کاربرد:

    پذیرفته شده به توزیع داخلی
    به عنوان چرمی تجهیزات ارتباطی.
    مناسب برای تجهیزات ارتباطی خدمت شده
    مناسب برای اتصال کف

    دمای کار:

    -20 ℃ ~ + 70 ℃

    جزئیات ساخت و ساز کابل

    نوع فیبر حالت تک:
    (1) 9/125-G652D
    (2) 9/125-G655
    (3) 9/125-G657A1، G657A2، G657B2، G657B3

    چند منظوره:
    (4) 50/125-OM2
    (5) 62.5 / 125-OM1
    (6) 50/125-OM3
    (7) 50/125-OM4

    (8) 50/125-OM5

    نام تجاری فیبر YOFC، Corning، OFS ...
    نوع اتصال SC، LC، FC، ST، E2K، MU، MTRJ، MPO / MTP، SMA، DIN

    نوع بند ناف Simplex، Duplex، 4cores، 6cores، 12cores، 24cores ...
    قطر کابل 0.9mm، 2.0mm، 3.0mm ....
    ژاکت کابینت PVC، LSZH، OFNR، OFNP
    طول (M)

    0.3m، 1m، 2m، 5m، 10m، 25m، 50m، 100m (می توان سفارشی)

    نمایه شرکت

    میشل ژانگ

    Cel / WhatsApp: 008615800028772

    ایمیل: sales01@newlightfiber.com

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات