خانه محصولاتکابل فیبر نوری

کابل کابلی فیبر نوری چند منظوره / تک GYTS PVC / LSZH ماده 1 سال گارانتی

کابل کابلی فیبر نوری چند منظوره / تک GYTS PVC / LSZH ماده 1 سال گارانتی

    • Multimode / Single Mode Fiber Optic Cable GYTS PVC/LSZH Material 1 Year Warranty
    • Multimode / Single Mode Fiber Optic Cable GYTS PVC/LSZH Material 1 Year Warranty
    • Multimode / Single Mode Fiber Optic Cable GYTS PVC/LSZH Material 1 Year Warranty
  • Multimode / Single Mode Fiber Optic Cable GYTS PVC/LSZH Material 1 Year Warranty

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: YOFC / Corning
    گواهی: ISO,RoHS , CE
    شماره مدل: حیوانات

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1000 متر
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه حنجره + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 50000 متر در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصولات: 12/24/28/48/72/96 یکپارچه / چند منظوره فیبر نوری کابل GYTS حالت نوع: حالت تک
    نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 مواد کابل: PVC / LSZH
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از انجام پرداخت گارانتی: 1 سال پس از زایمان
    شرایط پرداخت: T / T، PAYPAL، WESTERN UNION، 30٪ سپرده، تعادل پرداخت قبل از تحویل طول: می تواند سفارشی
    هسته: 12 هسته

    12/24/28/48/72/96 یکپارچه / چند منظوره فیبر نوری کابل GYTS

    شرح:

    در کابل GYTA / GYTS، فیبرهای تک حالت / چند منظوره در موقعیت قرار گرفته اند لوله های شل، لوله ها با آب پر شده از آب پر شده است. لوله ها و پرکننده ها در اطراف عضو قدرت به هسته کابل دایره ای رشته می شوند. APL / PSP در اطراف هسته استفاده می شود. کدام یک از پر کننده ها برای محافظت از آن پر شده است. سپس کابل با یک غلاف PE تکمیل می شود.

    کاربرد: کانال / آنتن

    محدوده دما:

    ذخیره سازی دمای: -40 ℃ تا + 70 ℃

    دمای کار: -40 ℃ تا + 70 ℃

    مشخصات:

    1.Excellent مکانیسم و ​​درجه حرارت

    عملکرد تضمین شده با طول فیبر دقیق بیش از حد

    2. حفاظت بحرانی به الیاف

    3. برای اطمینان از اقدامات زیر اقدام می شود

    آب مسدود کردن عملکرد کابل .

    - سیم فولادی تک استفاده شده به عنوان قدرت مرکزی عضو

    - مخلوط آب پرکننده ای ویژه در شل لوله

    - پر کردن هسته کابل 100٪

    پارامترهای فنی:

    G.652 G.655 50 / 125μm 62.5 / 125μm

    تضعیفی

    (+20 درجه سانتیگراد)

    @ 850 نانومتر ≤3 دسی بل / کیلومتر ≤3 دسی بل / کیلومتر
    @ 1300 نان ≤1 dB / km ≤1 dB / km
    @ 1310 نانومتر ≤0.36 dB / km ≤0.40 dB / km
    @ 1550 نانومتر ≤ 0.22 dB / km ≤0.23dB / کیلومتر

    پهنای باند (کلاس A)

    @ 850 نانومتر ≥500 مگاهرتز · کیلومتر ≥200 مگاهرتز · کیلومتر
    @ 1300 نان ≥ 1000 مگاهرتز · کیلومتر ≥600 مگاهرتز · کیلومتر
    دیافراگم عددی 0.200 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA
    قطع کابل طول موج λcc 1260 نانومتر ≤1480 نانومتر

    امکانات:

    1.900μm فیبر بافر تنگ، نخ یکپارچه، شعله بازدارنده ژاکت؛

    عملکرد فوق العاده سلب کردن فیبر بافر تنگ؛

    3. برای فیبر SM و فیبر MM (50 میکرومتر و 62.5 میکرون ) استفاده شده است.

    کاربرد:

    پذیرفته شده به توزیع داخلی
    به عنوان چرمی تجهیزات ارتباطی.
    مناسب برای تجهیزات ارتباطی خدمت شده
    مناسب برای اتصال کف

    دمای کار:

    -20 ℃ ~ + 70 ℃

    جزئیات ساخت و ساز کابل

    نوع فیبر حالت تک:
    (1) 9/125-G652D
    (2) 9/125-G655
    (3) 9/125-G657A1، G657A2، G657B2، G657B3

    چند منظوره:
    (4) 50/125-OM2
    (5) 62.5 / 125-OM1
    (6) 50/125-OM3
    (7) 50/125-OM4

    (8) 50/125-OM5

    نام تجاری فیبر YOFC، Corning، OFS ...
    نوع اتصال SC، LC، FC، ST، E2K، MU، MTRJ، MPO / MTP، SMA، DIN

    نمایه شرکت

    بسته بندی

    مزیت

    گواهی

    حمل و نقل و پرداخت

    میشل ژانگ

    Cel / WhatsApp: 008615800028772

    ایمیل: sales01@newlightfiber.com

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات