خانه محصولاتMPO MTP کابل

LC MTP / MPO OM4 50/125 Magenta 12 هسته چند منظوره فیبر نوری کابل LSZH مواد

LC MTP / MPO OM4 50/125 Magenta 12 هسته چند منظوره فیبر نوری کابل LSZH مواد

    • LC MTP / MPO OM4 50 / 125 Magenta 12 Core Multimode Fiber Optic Cable LSZH Material
    • LC MTP / MPO OM4 50 / 125 Magenta 12 Core Multimode Fiber Optic Cable LSZH Material
  • LC MTP / MPO OM4 50 / 125 Magenta 12 Core Multimode Fiber Optic Cable LSZH Material

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: MPO / MTP - MTP / MPO

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (بر اساس کمیت شما)
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع اتصال: MPO / MTP -LC ماده: LSZH
    حالت نوع: چند حالت نوع هسته: 12 هسته
    رنگ کابل: ارغوانی طول: می تواند سفارشی
    گواهی: CE، ISO، RoHS زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از دریافت سپرده
    توان تولیدی: 500 عدد / روز شرایط پرداخت: T / T، 30٪ پیش پرداخت
    نام محصولات: 12 فیبر ال سی MTP / MPO OM4 50/125 قرمز چند منظوره کابل فیبر نوری پچ

    12 فیبر ال سی MTP / MPO OM4 50/125 قرمز چند منظوره کابل فیبر نوری پچ

    MPO Fiber Patch Cord با اتصال MPO در هر دو طرف خاتمه می یابد. همه اتصالات MPO OMC از تایوان، ژاپن، ایالات متحده آمریکا و غیره است. MPO patch patch cord is a kind of assemblies of cable density density که عموما در سه حوزه استفاده می شود.

    1، نرم افزار Data Center با محدوده متراکم بالا

    2، فیبر نوری به ساختمان

    3، کاربرد اتصال داخلی در تجهیزات فیبر.

    استاندارد محصولات MPO:

    مطابق استاندارد IEC IEC-61754-7؛ JIS C5982؛ TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE سازگار است

    کابل کشی ساخت یافته در هر TIA-568-C

    اپتیک موازی

    انجمن اینترنتی نوری (OIF) سازگار است

    InfiniBand مطابق

    InfiniBand

    - 10G فیبر کانال مطابق

    - 40G و 100G IEEE 802.3

    - QSFP

    نکته: حداکثر پهنای باند چند فاکتورهای مختلف


    OM1 - 62.5 um هسته - 10GBit تا 33 متر، گیگابیت تا 300M
    OM2 - 50 um هسته - 10 گیگابایت تا 82 مگابایت، گیگابیت تا 500 مگابایت
    OM3 - 50 um هسته، بهینه سازی لیزر - 10 گیگابایت تا 300 مگابایت، گیگابیت تا 1000 مگابایت
    OM4 - 50 um هسته، بهینه سازی لیزر - 10 گیگابایت تا 550 متر، گیگابیت تا 1000 مگابایت

    درخواست MPO / MTP چیست؟


    درخواست a.Endface:

    400 X توضیحات ناقص مقدار مجاز
    فیبر (9um، 50um، 62.5um) خراش سفید ≤3um بدون محدودیت
    نقطه ≤2um 5 PCS
    کاستی / اجازه نیست
    روکش
    (62.5-125um)
    خراش سفید ≤3um بدون محدودیت
    ≤5um 1 عدد
    خراش سیاه ≤3um 2 PCS
    نقطه سیاه ≤2um بدون محدودیت
    ≤5um 3 PCS
    کاستی ≤2um حدود هیچ محدودیتی ندارد
    ≤15um طول کلی کمتر از طول جانبی 1/4 است
    حلقه پلاستیکی / بدون محدودیت

    b.Performance:

    MPO / MTP سیم پیچ استاندارد SM کم SM تخلیه فرول فرل استاندارد MM MM تخلیه کم فورول
    از دست دادن IL معمول 0.35dB 0.20dB 0.35dB 0.20dB
    حداکثر 0.75dB 0.35dB 0.65dB 0.35dB
    RL APC≥50dB ≥ 25dB ≥ 35dB
    PC ≥ 40dB
    تکرارپذیری ≤0.30dB (پلاگین بیش از 500 بار) 0.30dB (پلاگین بیش از 1000 بار)
    تعویض پذیری ≤0.30dB (با یک اتصال دهنده تطبیقی)
    استحکام کششی ≤0.30dB (حداکثر تنش 66N)
    شوکه شدن ≤0.30dB (10 ~ 55Hz)
    محدوده دما -40 ° C ~ + 75 ° C


    c.دسترسی های شاخص

    MPO / MTP اتصال تست ابعاد 3D
    شعاع انحنای X ≥2000mm، Y ≥50mm
    ارتفاع فیبر 1000 ~ 4000 نانومتر
    زاویه Endface ± 0.3 درجه، Y ± 0.3 درجه است
    غرق شدن هسته ± 300 نانومتر


    تحمل d.Length:

    طول (M) تحمل
    ≤10 + 10 سانتیمتر
    10 <L≤30 + 15 سانتیمتر
    > 30 + 10٪

    سه روش قطبی Type A، Type B و Type C برای تضمین تخصیص راست دو طرفه استفاده می شود.

    نوع A مستقیم از طریق MPO کابل ترانک:
    کلید به آداپتورهای کلید-پایین، 1 x A-B Duplex Patch Cable و 1 x A به یک پچ کابل Duplex.

    نوع B Cross MPO Cable Trunk:
    کیبورد تا آداپتورهای کلیدی و کابل 2 x A به یک پچ دوبلکس.

    نوع سانتیمتر کراس MPO:
    کلید به آداپتورهای کلید پایین و کابل 2 x A به یک پچ دوطرفه.

    با استفاده از دما

    -40 ° ~ + 80 °

    کاربرد :

    تجهیزات تست
    FTTX + LAN
    فیبر نوری CATV
    سیستم ارتباطی نوری
    مخابرات

    بسته بندی:

    ما آن را با کیسه OPP و جعبه کارتن در خارج بسته خواهیم کرد. به منظور محافظت از کالاها هنگام تحویل آسیب نمی بینند.

    تحویل :

    ما می توانیم آن را از طریق هوا و دریا تحویل دهیم. آن را با توجه به مقدار و الزامات شما است.

    پرداخت :

    مدت پرداخت: T / T، L / C، PAYPAL / WESTERN UNION / MONEYGRAM. 30٪ پیش پرداخت. تعادل پرداخت قبل از تحویل

    اصطلاحات قیمت: EXW، FOB، CIF، CFR. در به در

    محصولات بیشتر:

    ما دارای پچ پچ نوری، چرمی، آداپتور، آتناتور، جعبه توزیع، اتصال سریع و غیره .etc. اگر شما نیاز به محصولات یا کاتالوگ بیشتری دارید، می توانید با ما تماس بگیرید

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات