خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

LSZH Material Fiber Fiber Patch Cord E2000 APC Single Mode Duplex 5m طول

LSZH Material Fiber Fiber Patch Cord E2000 APC Single Mode Duplex 5m طول

    • E2000 APC  Optical Fiber Patch Cord  Single Mode Duplex 5m Length LSZH Material
    • E2000 APC  Optical Fiber Patch Cord  Single Mode Duplex 5m Length LSZH Material
  • E2000 APC  Optical Fiber Patch Cord  Single Mode Duplex 5m Length LSZH Material

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: ISO,RoHS , CE
    شماره مدل: E2000 APC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه اپرا + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 12000 عدد / روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصولات: الیاف نوری P2 کابل فیبر نوری تک حالته Duplex 5m طول LSZH مواد نوع کانکتور: AP2 E2000
    نوع حالت: حالت تک نوع کابل: G657A1
    مواد کابل: LSZH قطر کابل: 2.0 میلی متر
    رنگ کابل: زرد طول: می تواند سفارشی
    تعداد فیبر: دوتایی از دست دادن درج: d 0.3dB
    برگشت ضرر: d60dB نصب /ODM: قابل قبول

    بند ناف فیبر نوری نام محصول:

    E2000 APC تک حالت دو لایه کابل زرد فیبر نوری 5S طول LSZH مواد

    بند ناف فیبر نوری توضیحات:

    اتصال E2000 یکی از اتصالات فیبر نوری است. درپوش دارای یک گرد و غبار است. اتصال عادی با درپوش گرد و غبار جدا است و اگر آن را بدون کیسه بگیرید و در بعضی مواقع از آن محافظت نمی کنید ، کلاه گرد و غبار به راحتی از بین می رود.

    درپوش های E2000 از فناوری ویژه ای استفاده شده و روی کانکتور ثابت شده است ، بسیار آسان است که بند ناف E2000 را به هر جای دیگر ببرید ، و نیازی به نگرانی در مورد صدور کلاه ها نیست. این می تواند به خوبی از سطح فرول محافظت کند.

    درپوش E2000 هنگام استفاده می تواند بسیار آسان باشد. فقط باید دکمه را در نزدیکی بوت فشار دهید ، سپس درپوش باز خواهد شد.

    مواد LSZH با طول 5 مایل با فیبر نوری کابل فیبر نوری تک حالته E2000 APC ، از نوع حالت تک با کابل دوبلکس است و دارای چهار کانکتور در کابل پچ است.

    رنگ حالت منفرد معمولاً به رنگ زرد است اما طبق درخواست شما می توان رنگ آن را نیز سفارشی کرد ، مقدار کل سفارش برای کابل یک نوع باید 1000 متر باشد تا بتوانیم آن را با دستگاه تولید کنیم.

    پارامتر بند ناف فیبر نوری

    نام محصولات الیاف نوری P2 کابل فیبر نوری تک حالته Duplex 5m طول LSZH مواد
    نوع حالت حالت تک
    شمارش کابل دوبلکس (می تواند ساده باشد یا دیگران)
    نوع هسته G657A1 (هسته تک حالته دارای G652D / G657A1 / G657A2 / G657B3 / G655)
    رنگ کابل زرد (مطابق درخواست شما قابل تنظیم است)
    قطر کابل 2.0 (می تواند 3.0 و قطر سفارشی باشد)
    طول بند ناف 5 متر (مطابق درخواست شما قابل تنظیم است)
    مواد ژاکت LSZH (می تواند PVC باشد)
    از بین رفتن d 0.3dB (می تواند 0.1dB پوند باشد)
    برگشت ضرر -55-60 دسی بل
    جوش جلا APC
    رنگ اتصال سبز
    مواد فرولی سرامیک
    دمای اپراتور -40 ~ + 85
    چاپ کابل چاپ استاندارد (قابل سفارشی سازی)
    نصب شده / ODM قابل قبول
    ضمانتنامه 3 سال پس از زایمان

    فیش نوری فیش پچ نوع اتصال دهنده

    نحوه سفارش بند ناف فیبر نوری

    1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. نوع حالت: حالت تک (UPC و APC) / حالت چند (PC)
    3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می توان قطر دیگر را تنظیم کرد)
    4. مواد پوشش: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: ساده / duplex / 4 core / 6core / 8 core / 12 core / 24core
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. طول بند ناف: مطابق با نیاز شما

    FQA:

    1. س: آیا شما تولید کننده هستید؟

    پاسخ: بله ، ما در شنژن چین تولید کننده هستیم

    2. س: MOQ شما چیست؟

    پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 قطعه سفارش دهید ، زیرا هزینه بالاتر خواهد بود ، به طوری که قیمت بالاتر از بودجه شما خواهد بود.

    3. س: قیمت چیست؟

    پاسخ: قیمت با توجه به مقدار شما است. بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دهید ، ما بهترین قیمت خود را برای شما ارائه می دهیم. مقدار زیادی قیمت بسیار رقابتی دریافت می کند.

    4. س: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟

    پاسخ: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشتر آنها از طریق هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره تحویل می شوند. بنابراین انجام FOB قیمت آن دشوار است. بهترین راه این است که ما مشخصات و کمیت دقیق آن را به ما اطلاع دهید ، ما کالا را برای مرجع شما با قیمت محصولات ارائه می دهیم.

    ما دارای لیست قیمت بسیار رقابتی هستیم. اگر مقدار شما بزرگ است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، می توانیم برای مرجع شما باری را از طریق دریا تشخیص دهیم.

    قیمت EXW یا CFR بهتر خواهد بود . در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

    5. س: کیفیت شما چگونه است؟

    پاسخ: تولید ما مطابق با IEC ، تولید استاندارد اروپا ، تقریباً در کارگاه بدون گرد و غبار بسته است. تجهیزات تولید وارداتی و تجهیزات کنترل کیفیت. مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

    تمام محصولات قبل از تحویل 100٪ تست می شوند.

    6. س: زمان سرب شما چیست؟

    پاسخ: ما در چین سه کارخانه داریم. یک کارخانه برای تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه برای سیم کشی ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میرایی و غیره.

    برای بند ناف فیبر نوری ، مدت زمان سرب می تواند 2 تا 3 روزه برای 5000 قطعه باشد. محصولات منظم ما آن را در انبار موجود داریم. ما می توانیم با دستور فوری برای شما مقابله کنیم. اطلاعات بیشتر ، شما می توانید با ما تماس بگیرید.

    7. س: ضمانت شما چیست؟

    پاسخ: برای بند ناف ، 2 سال از زمان تحویل ضمانت داریم ، اما فقط مسئول آسیب های غیر مصنوعی هستیم. برای آسیب های مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما بازپرداخت کنیم ، اما حمل و نقل توسط طرف شما پرداخت می شود.

    8. س: بسته بندی شما چیست؟

    پاسخ: ما از بسته صادرات بین المللی استفاده می کنیم. بسته بندی محصولات مختلفی را برای مرجع خود پیوست کنید. همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

    9. س: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟

    پاسخ: بله ، می توانیم. ما تولید کننده همه محصولات OEM / ODM هستند. ما می توانیم توافق نامه محرمانه را امضا کنیم.

    10. سؤال: آیا می توانم نمونه بگیرم؟

    پاسخ: این بستگی به این دارد که چه محصولاتی برای آداپتور ، میرن هوا ، بند ناف ، رنگدانه ، ما می توانیم یک سمبل را به صورت رایگان برای شما تهیه کنیم. اما باری که توسط طرف شما بازپرداخت می شود.

    برای محصولات با ارزش بزرگ ، ابتدا نمی توانیم آن را به صورت رایگان ، شارژ نمونه و بازپرداخت حمل و نقل ارائه دهیم ، پس از سفارش شما ، هزینه نمونه برمی گردد

    11. سؤال: چگونه می توان سفارش داد؟

    پاسخ: 1. برای ما نامه بفرستید یا پرس و جو ارسال کنید. نام محصولات ، مشخصات دقیق ، مقدار را به ما اطلاع دهید. در صورت نیاز به ما ، آدرس دریافت خود را در اختیار شما قرار دهید تا بتوانیم کالا را برای شما تعریف کنیم.

    2. پس از دانستن نیازهای شما ، بهترین قیمت ما را برای شما ، با زمان سرب ارائه خواهیم داد. قیمت با توجه به مقدار شما

    3. هنگامی که نقل قول را قبول می کنید ، ما با حساب بانکی خود فاکتور Profoma فاکتور تهیه می کنیم.

    4. ما تولید را برای شما پس از دریافت پرداخت ترتیب خواهیم داد.

    5- قبل از تحویل ، اطلاعات دریافت را با شما دوباره تأیید خواهیم کرد. و شماره پیگیری را بعد از تحویل برای شما ارسال می کنیم.

    6. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا الزامات شما برای همکاری طولانی مدت را برآورده کنیم.

    12. س: مدت پرداخت شما چیست؟

    پاسخ: T / T ، Western Union ، پی پال ، MoneyGram به یکباره. برای مبلغ زیاد ، می توانید 50٪ پیش پرداخت کنید ، 50٪ مانده قبل از تحویل.

    بسته بندی برای مرجع:

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات