خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

فیبر نوری فیبر نوری کابل E2000 APC فلزی کاپ 9/125 1310/1550 طول موج G652D

فیبر نوری فیبر نوری کابل E2000 APC فلزی کاپ 9/125 1310/1550 طول موج G652D

    • PVC Fiber Optic Patch Cord E2000 APC Metal Cap 9/125 1310/1550 Wavelength G652D
    • PVC Fiber Optic Patch Cord E2000 APC Metal Cap 9/125 1310/1550 Wavelength G652D
  • PVC Fiber Optic Patch Cord E2000 APC Metal Cap 9/125 1310/1550 Wavelength G652D

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: ISO,RoHS , CE
    شماره مدل: E2000 APC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه اپرا + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 12000 عدد / روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصولات: سبز E2000 APC فلزی کلاه 9/125 1310/1550 طول موج G652D PVC فیبر نوری بند ناف حالت نوع: حالت تک
    نوع کابل: G652D مواد کابل: پی وی سی
    قطر کابل: 2.0 میلی متر یا 3.0 میلیمتر رنگ کابل: زرد
    طول: 20M (می توان سفارشی) فیبر شمارش: سیمپلکس
    از دست دادن درج: ≤ 0.3dB برگشت ضرر: ≥60dB
    نصب /ODM: قابل قبول گارانتی: 3 سال پس از زایمان
    طول موج: 1310/1550 نوع اتصال: APC

    سبز E2000 APC فلزی کلاه 9/125 1310/1550 طول موج G652D PVC فیبر نوری بند ناف

    سبد E2000 APC Metal cap 9/125 1310/1550 طول موج G652D فیبر نوری فیبر نوری ، به معنای E2000 APC نوع اتصال سبز با پوشش گرد و غبار فلز است و با استفاده از کابل تک حالت 9/125، طول موج 1300/1550 نانومتر است. مواد خام از این کابل پچ PVC است، همچنین می تواند LSZH به عنوان درخواست شما باشد.

    این بند پچ نشان دهنده اتصال، نوع حالت، طول موج، مواد کابل، قطر کابل، طول، و غیره می تواند مطابق با الزامات پروژه شما سفارشی شود.

    طنابهای پلاستیکی تک حالت 9/125 ما سازگار با RoHS هستند. ما آزمایش 100٪ از تمام کابل ها را با نوری از دست دادن ورودی برای اطمینان از کیفیت بالا و مطابقت با الزامات کیفیت بالا، ساخت آنها را برای کابل کشی شبکه ایده آل است.

    پارامتر

    نام محصولات سبز E2000 APC فلزی کلاه 9/125 1310/1550 طول موج G652D PVC فیبر نوری بند ناف
    حالت نوع حالت تک
    تعداد کابل ساده (می تواند ساده و یا دیگران باشد)
    نوع هسته G652D (هسته تک حالت G652D / G657A1 / G657A2 / G657B3 / G655)
    رنگ کابل زرد (می توان با توجه به درخواست شما سفارشی)
    قطر کابل 2.0 (می توان 3.0 و قطر سفارشی)
    پچ طول سیم 20 متر (می توان با توجه به درخواست شما سفارشی)
    مواد ژاکت PVC (می تواند PVC یا LSZH باشد)
    از دست دادن درج ≤ 0.3dB (می تواند ≤ 0.1dB باشد)
    برگشت ضرر ≥60 دسی بل
    طول موج 1310/1550
    نوع هسته 9 / 125um
    فریول جلا APC
    رنگ اتصال سبز
    ماده فرول سرامیک
    دمای عملیات -40 ~ + 85 ℃
    چاپ کابل چاپ استاندارد (می تواند سفارشی)
    OEM / ODM قابل قبول است
    ضمانتنامه 3 سال پس از زایمان

    نوع اتصال، اتصال بیشتر یا اطلاعات، شما می توانید با ما تماس بگیرید.

    نحوه سفارش

    1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. حالت حالت: حالت تک (UPC و APC) / چند حالت (PC)
    3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می تواند قطر دیگر سفارشی)
    4. پوشش مواد: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6core / 8 هسته / 12 هسته / 24core
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. طول طناب پچ: با توجه به نیازهای شما

    ما محصولات ODM را در هر دوره زمانی داریم، و ممکن است نتوانیم در اینجا به روز شود. هر گونه منافع، خوش آمدید به ما تماس بگیرید

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات