خانه محصولاتMPO MTP کابل

8 هسته MPO MTP کابل LC Unitboot پی وی سی 3.0mm 850/953 / 1300nm طول موج فیبر پچ بند

8 هسته MPO MTP کابل LC Unitboot پی وی سی 3.0mm 850/953 / 1300nm طول موج فیبر پچ بند

    • 8 Core MPO MTP Cable LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953/1300nm Wavelength Fiber Patch Cord
    • 8 Core MPO MTP Cable LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953/1300nm Wavelength Fiber Patch Cord
  • 8 Core MPO MTP Cable LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953/1300nm Wavelength Fiber Patch Cord

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: MPO / MTP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (بر اساس کمیت شما)
    شرایط پرداخت: T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع کانکتور: UNOBOOT MPO / MTP -LC ماده: پی وی سی
    نوع هسته: 8 هسته ای رنگ کابل: سبز روشن
    از دست دادن درج: d 0.5 دسی بل (از دست دادن کم درج می تواند 0.3dB پوند باشد) برگشت ضرر: d25dB
    طول: می تواند سفارشی نوع کابل: OM5 50/125
    طول موج: 850/953 / 1300nm

    8 کابل MPO MTP کابل LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953 / 1300nm

    New Light Uniboot LC patchcord از کابل اتصال دهنده یکپارچه و کابل دوتایی 3.0 میلی متری تک ژاکت استفاده می کند. این به طور چشمگیری 50٪ از کابل مورد نیاز را در مقایسه با patchcord استاندارد zipcord LC کاهش می دهد ، در نهایت باعث بهبود جریان هوا در یک محیط با چگالی بالا مانند مراکز داده و شبکه های نوری 10G / 40G / 400G می شود.

    ویژگی ها و برنامه ها

    یکپارچه اتصالات کانکتور و یک بوت تک

    - موجب صرفه جویی در فضای بهره برداری و تقویت جریان هوا می شود

    از کابل دورنگ تک دنده ای بهره می برد

    - 50٪ از فضای مدیریت کابل را در مقایسه با patchcords های استاندارد LC کاهش دهید

    ایده آل برای محیط نصب چگالی بالا

    - ایده آل برای اتصال گیرنده های 10 گیگابایتی ، فرستنده های SFP + و QSFP + برای اتصال 10 گیگابایتی شبکه

    گزینه های مختلف فیبر و پولیش کردن محیط

    - موجود در G652D G657A1 ، G657A2 ، OM1 ~ OM5 در جلا دادن انتهای مختلف شامل APC ، UPC ، PC است.

    مطابق با استانداردهای صنعت است

    - مطابق با الزامات عملکرد IEC و TIA

    پارامتر

    نام محصولات 32 هسته MTP / MPO زن 400G 3meter OM5 -600 LSZH 3.0mm بند ناف فیبر سبز
    نوع حالت چند حالت
    شمارش کابل 32 هسته (می تواند 4/8/12/16/24/32 هسته باشد)
    نوع هسته OM5 (OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5)
    رنگ کابل سبز (مطابق درخواست شما قابل تنظیم است)
    قطر کابل 3.0 (می تواند 3.0 و قطر سفارشی)
    طول بند ناف 6 متر (مطابق درخواست شما قابل تنظیم است)
    مواد ژاکت LSZH (می تواند PVC یا LSZH باشد)
    از بین رفتن d 0.5dB (از دست دادن درج کم می تواند 0.35dB ≤ باشد)
    برگشت ضرر 25 دسی بل
    طول موج 850 // 953/1300
    نوع هسته 50 / 125um
    نوع کانکتور زن
    رنگ کانکتور آبزیان / سرخابی / بژ خوب هستند
    مواد فرولی پلاستیک
    دمای اپراتور -40 ~ + 85
    چاپ کابل چاپ استاندارد (قابل سفارشی سازی)
    نصب شده / ODM قابل قبول
    ضمانتنامه 3 سال پس از زایمان
    زمان تحویل 2-15 روز کاری (با توجه به مقدار شما)

    کانکتور شما می توانید انتخاب کنید:

    محصولات مرتبط:

    چگونه سفارش دهیم

    1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. نوع حالت: حالت تک (UPC و APC) / حالت چند (PC)
    3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می توان قطر دیگر را تنظیم کرد)
    4. مواد پوشش: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6core / 8 هسته / 12 هسته / 24core / 48 هسته / 96 هسته و غیره
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. طول بند ناف: مطابق نیاز شما

    اتصال 8.MPO / MTP باید به ما اطلاع دهد که از کدام روش (نوع A / B نوع / C) ، نر یا ماده ، الیاف (الیاف 4/8/12/16/24/32)

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات