خانه محصولاتMPO MTP کابل

8 هسته MPO MTP کابل LC Unitboot پی وی سی 3.0mm 850/953 / 1300nm طول موج فیبر پچ بند

8 هسته MPO MTP کابل LC Unitboot پی وی سی 3.0mm 850/953 / 1300nm طول موج فیبر پچ بند

    • 8 Core MPO MTP Cable LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953/1300nm Wavelength Fiber Patch Cord
    • 8 Core MPO MTP Cable LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953/1300nm Wavelength Fiber Patch Cord
  • 8 Core MPO MTP Cable LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953/1300nm Wavelength Fiber Patch Cord

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: MPO / MTP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (بر اساس کمیت شما)
    شرایط پرداخت: T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع اتصال: MPO / MTP -LC UNITBOOT ماده: پی وی سی
    حالت نوع: چند حالت نوع هسته: 8 هسته
    رنگ کابل: سبز قطر کابل: 3.0 میلیمتر
    از دست دادن درج: ≤ 0.5 دسی بل (افت درجۀ کم می تواند ≤ 0.3dB باشد) برگشت ضرر: ≥25dB
    طول: می تواند سفارشی OEM/ODM: قابل قبول
    بسته بندی: کیسه 1pcs / کیسه OPP + کارتن جعبه نوع کابل: OM5 50/125
    طول موج: 850/953/1300 نانومتر

    8 هسته ای MTP / MPO - LC unitboot OM5 -600 PVC 3.0mm 850/953/1300 wavelength patch cord

    پلاگین جدید Uniboot LC با استفاده از اتصالات یکپارچه کانکتور و کابل تک لنز 3.0mm دوبلکس. این به طرز چشمگیری 50٪ از کابل مورد نیاز را نسبت به پیکربندی استاندارد zipcord LC کاهش می دهد، و در نهایت تسهیل جریان هوا را بهبود می بخشد در محیط چگالی بالا مانند مراکز داده و شبکه های نوری 10G / 40G / 400G.

    ویژگی ها و برنامه های کاربردی

    اتصالات مجتمع مسکن و بوت تک

    - صرفه جویی در فضای عملیات و افزایش جریان هوا

    با استفاده از کابل دوبلکس دور کوارتز

    - کاهش 50٪ از فضای مدیریت کابل نسبت به پچکورد های استاندارد LC

    ایده آل برای محیط کار با تراکم بالا

    - ایده آل برای اتصال فرستنده های 10GBase، SFP + و QSFP + گیرنده های رادیویی برای اتصالات شبکه 10 گیگابایت

    انواع گزینه های فیبر و enface polishing

    - موجود در G652D G657A1، G657A2، OM1 ~ OM5 در پوشش های مختلف Endface عبارتند از APC، UPC، PC.

    مطابق با استانداردهای صنعت است

    - مطابق با الزامات عملکرد IEC و TIA

    پارامتر

    نام محصولات 32 هسته MTP / MPO زن 400G 3meter OM5 -600 LSZH 3.0mm فیبر سبز پچ بند
    حالت نوع چند حالت
    تعداد کابل 32 هسته (می تواند 4/8/12/16/24/32 هسته)
    نوع هسته OM5 (OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5)
    رنگ کابل سبز (می تواند با توجه به درخواست شما سفارشی شود)
    قطر کابل 3.0 (می تواند 3.0 و قطر سفارشی)
    پچ طول سیم 6 متر (می توان با توجه به درخواست شما سفارشی)
    مواد ژاکت LSZH (می تواند PVC یا LSZH باشد)
    از دست دادن درج ≤ 0.5dB (ضریب ورودی کم می تواند ≤ 0.35dB باشد)
    برگشت ضرر ≥ 25 دسی بل
    طول موج 850/953/1300
    نوع هسته 50 / 125um
    نوع اتصال زن
    رنگ اتصال آبی / قرمز / بژ خوب هستند
    ماده فرول پلاستیک
    دمای عملیات -40 ~ + 85 ℃
    چاپ کابل چاپ استاندارد (می تواند سفارشی)
    OEM / ODM قابل قبول است
    ضمانتنامه 3 سال پس از زایمان
    زمان تحویل 2-15 روز کاری (با توجه به مقدار شما)

    اتصال شما می توانید انتخاب کنید:

    نحوه سفارش

    1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. حالت حالت: حالت تک (UPC و APC) / چند حالت (PC)
    3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می تواند قطر دیگر سفارشی)
    4. پوشش مواد: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6core / 8 هسته / 12 هسته / 24core / 48 هسته / 96 هسته و غیره
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. طول طناب پچ: با توجه به نیاز شما

    اتصال 8.MPO / MTP باید به ما اطلاع دهید که کدام روش (نوع A / نوع B / نوع C)، مرد یا زن، تعداد فیبر (فیبر 4/8/12/16/24/32)

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات