خانه محصولاتMPO MTP کابل

کابل Trunk MPO MTP MPO نر تا MPO Female SM 8/12 کابل فیبر پچ

کابل Trunk MPO MTP MPO نر تا MPO Female SM 8/12 کابل فیبر پچ

کابل Trunk MPO MTP MPO نر تا MPO Female SM 8/12 کابل فیبر پچ
Trunk MPO MTP Cable MPO Male To MPO Female SM 8 / 12 Fiber Patch Cord
کابل Trunk MPO MTP MPO نر تا MPO Female SM 8/12 کابل فیبر پچ
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن
نام تجاری: New Light
گواهی: CE , ISO , RoHS
شماره مدل: MPO / Male - MPO / Female
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: can be negotiated
جزئیات بسته بندی: کیف OPP + جعبه کارتن
زمان تحویل: 2-7 روز کاری (با توجه به مقدار شما)
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، MoneyGram ، پی پال
قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نوع کانکتور: MPO زن / MPO زن مواد: LSZH
نوع حالت: ماژول واحد نوع هسته: 8 هسته / 12 هسته ای
رنگ کابل: زرد طول: با توجه به نیازهای شما قابل تنظیم است
گواهی: CE ، ISO ، RoHS زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از دریافت سپرده
توانایی تولید: 500 قطعه در روز شرایط پرداخت: T / T ، سپرده 30٪ در پیشبرد
برجسته:

کابل فیبر mpo

,

کابل mpo to mpo

کابل تنه MPO MTP MPO مرد تا MPO Female SM 8/12 کابل فیبر پچ

بررسی اجمالی کابل MPO MTP

کابل های تنه MPO MTP با واحدهای فیبر 8 ، 12 و 24 در دسترس هستند تا کاربران بتوانند زیرساختهای Base-8، Base-12 یا Base-24 را متناسب با نیازهای اتصال MTP خود مستقر کنند.

این کابل های MPO / MTP با بالاترین کیفیت قطعات ساخته شده اند ، نسخه های نخبه کم ضرر ارائه شده اند ، و برای تقاضای شبکه های پرسرعت که در بودجه های انرژی بسیار مهم هستند ، کمتری درج کم دارند.

برنامه کابل MPO MTP

* سیم کشی شبکه منطقه ای بین ساختمان های مختلف
* اتصال لینک نوری در دستگاههای فعال نوری
* شبکه ارتباط داده
* شبکه دسترسی به سیستم نوری
* کانال فیبر شبکه ذخیره سازی
* معماری با چگالی بالا

* پیکربندی سریع و شبکه ، زمان نصب را کاهش دهید

* پشتیبانی از برنامه های شبکه 40G و 100G

* مواد ژاکت: LSZH ، OFNR ، OFNP موجود است

* پشتیبانی از حداکثر 12F ، 24F ، 48F ، 72F ، 96F ، 144F ، محصولات سفارشی موجود است

پارامتر فنی کابل MPO MTP

مورد پارامترهای فنی
اتصال دهنده MPO / MTP (F یا M) MPO / MTP (F یا M)
دمای عملیات -40 ° C ~ + 80 ° C
دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ + 85 ° C
ضرر درج

SM: 75 0.75dB (مقدار استاندارد) ، .0.35dB (مقدار معمولی)؛

MM: 50 0.50dB (مقدار استاندارد) ، .0.35dB (مقدار معمولی)؛

برگشت ضرر SM: ≥60dB؛ MM: ≥35dB
نوع پایان MPO نر: با پین راهنما؛ زن: بدون پین راهنما
تعداد فیبر فیبر 8،12 و 24
نوع اتصال از انتهای دیگر MPO زن ، MPO مرد ، FC، SC، ST، MU، LC، E2000
حالت فیبر تک حالته (G652 ، G655 ، G657) ، چند حالته (50 ، 62.5 ، OM2 ، OM3 ، OM4)
نوع کابل فیبر الیاف روبان 250 میلی متری ، کابل روبان ، کابل فیبر نوری بسته نرم افزاری

سه روش قطبیت نوع A ، Type B و Type C برای تضمین تخصیص مناسب دو جهته استفاده می شود.

بسته بندی

ما آن را با کیسه OPP و جعبه کارتن در خارج بسته خواهیم کرد. به منظور محافظت از کالا هنگام تحویل آسیب نمی بینند.

FQA

1. س: آیا شما تولید کننده هستید؟

پاسخ: بله ، ما در شنژن چین تولید کننده هستیم

2. س: MOQ شما چیست؟

پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 قطعه سفارش دهید ، زیرا هزینه بالاتر خواهد بود ، به طوری که قیمت بالاتر از بودجه شما خواهد بود.

3. س: قیمت چیست؟

پاسخ: قیمت با توجه به مقدار شما است. بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دهید ، ما بهترین قیمت خود را برای شما ارائه می دهیم. مقدار زیادی قیمت بسیار رقابتی دریافت می کند.

4. س: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟

پاسخ: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشتر آنها از طریق هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره تحویل می شوند. بنابراین انجام FOB قیمت آن دشوار است. بهترین راه این است که ما مشخصات و کمیت دقیق آن را به ما اطلاع دهید ، ما کالا را برای مرجع شما با قیمت محصولات ارائه می دهیم.

ما دارای لیست قیمت بسیار رقابتی هستیم. اگر مقدار شما بزرگ است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، می توانیم برای مرجع شما باری را از طریق دریا تشخیص دهیم.

قیمت EXW یا CFR بهتر خواهد بود . در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

5. س: کیفیت شما چگونه است؟

پاسخ: تولید ما مطابق با IEC ، تولید استاندارد اروپا ، تقریباً در کارگاه بدون گرد و غبار بسته است. تجهیزات تولید وارداتی و تجهیزات کنترل کیفیت. مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

تمام محصولات قبل از تحویل 100٪ تست می شوند.

6. س: زمان سرب شما چیست؟

پاسخ: ما در چین سه کارخانه داریم. یک کارخانه برای تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه برای سیم کشی ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میرایی و غیره.

برای بند ناف فیبر نوری ، مدت زمان سرب می تواند 2 تا 3 روزه برای 5000 قطعه باشد. محصولات منظم ما آن را در انبار موجود داریم. ما می توانیم با دستور فوری برای شما مقابله کنیم. اطلاعات بیشتر ، شما می توانید با ما تماس بگیرید.

7. س: ضمانت شما چیست؟

پاسخ: برای بند ناف ، 2 سال از زمان تحویل ضمانت داریم ، اما فقط مسئول آسیب های غیر مصنوعی هستیم. برای آسیب های مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما بازپرداخت کنیم ، اما حمل و نقل توسط طرف شما پرداخت می شود.

8. س: بسته بندی شما چیست؟

پاسخ: ما از بسته صادرات بین المللی استفاده می کنیم. بسته بندی محصولات مختلفی را برای مرجع خود پیوست کنید. همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

9. س: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟

پاسخ: بله ، می توانیم. ما تولید کننده همه محصولات OEM / ODM هستند. ما می توانیم توافق نامه محرمانه را امضا کنیم.

10. سؤال: آیا می توانم نمونه بگیرم؟

پاسخ: این بستگی به این دارد که چه محصولاتی برای آداپتور ، میرن هوا ، بند ناف ، رنگدانه ، ما می توانیم یک سمبل را به صورت رایگان برای شما تهیه کنیم. اما باری که توسط طرف شما بازپرداخت می شود.

برای محصولات با ارزش بزرگ ، ابتدا نمی توانیم آن را به صورت رایگان ، شارژ نمونه و بازپرداخت حمل و نقل ارائه دهیم ، پس از سفارش شما ، هزینه نمونه بازگردانده می شود.

11. سؤال: چگونه می توان سفارش داد؟

پاسخ: 1. برای ما نامه بفرستید یا پرس و جو ارسال کنید. نام محصولات ، مشخصات دقیق ، مقدار را به ما اطلاع دهید. در صورت نیاز به ما ، آدرس دریافت خود را در اختیار شما قرار دهید تا بتوانیم کالا را برای شما تعریف کنیم.

2. پس از دانستن نیازهای شما ، بهترین قیمت ما را برای شما ، با زمان سرب ارائه خواهیم داد. قیمت با توجه به مقدار شما

3. وقتی نقل قول را قبول می کنید ، ما با حساب بانکی خود فاکتور Profoma فاکتور تهیه می کنیم.

4. ما تولید را برای شما پس از دریافت پرداخت ترتیب خواهیم داد.

5- قبل از تحویل ، اطلاعات دریافت را با شما دوباره تأیید خواهیم کرد. و شماره پیگیری را بعد از تحویل برای شما ارسال می کنیم.

6. ما تمام تلاش خود را برای برآورده کردن نیازهای شما برای همکاری طولانی مدت خواهیم کرد.

12. س: مدت پرداخت شما چیست؟

پاسخ: T / T ، Western Union ، پی پال ، MoneyGram به یکباره. برای مبلغ زیاد ، می توانید 50٪ پیش پرداخت کنید ، 50٪ مانده قبل از تحویل.

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: bingle

تلفن: +8613717073278

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات