خانه محصولاتپنل پچ فیبر نوری

LC SC FC ST Square Edged Orifice SMF Optical Patch Panel 1U 12/24/48/96

LC SC FC ST Square Edged Orifice SMF Optical Patch Panel 1U 12/24/48/96

    • LC SC FC ST Square Edged Orifice SMF Optic Patch Panel 1U 12 / 24 / 48 / 96
    • LC SC FC ST Square Edged Orifice SMF Optic Patch Panel 1U 12 / 24 / 48 / 96
  • LC SC FC ST Square Edged Orifice SMF Optic Patch Panel 1U 12 / 24 / 48 / 96

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: New light
    گواهی: ROHS ;ISO9001
    شماره مدل: پانل پاتاچ هسته ای 12/24/48

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: USD 68-120 set
    جزئیات بسته بندی: کیسه اوپ + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-15 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 10000 در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    بندر: 24/48 SC رنگ: سیاه / خاکستری
    مواد: SPECC درخواست: مراکز داده ، تاسیسات از قبل فسخ شده
    نوع آداپتور: LC / SC / FC / ST پنل جلویی: LC، SC، ST، FC، E2000
    اندازه: 19 اینچ حداکثر ظرفیت: از 12 فیبر تا 144 فیبر
    رابط: پودر پوشش داده شده نام محصول: پنل فیبر نوری MPO / MTP 24 رک نصب شده است
    سینی: فیبر 12/24/48/72/96 وزن: 6 کیلوگرم

    پانل پچ اپتیک SMF لبه مربع مربع 1U 12/24/48/96 LC SC FC ST

    توضیحات محصول:

    ساختار محوطه سازی جعبه ماژول ، جمع کردن به جعبه های سیم کشی ، ساختار جمع و جور ، چگالی بالا ، استفاده از عملیات مناسب.

    پنل پچ فیبر نوری کورنینگ ، قاب توزیع فیبر نوری ، جعبه توزیع فیبر نوری ، ODF ، جعبه دیواره داخلی فیبر نوری ، جعبه دیواری فیبر نوری در فضای باز ، جعبه دیواری ترمینال نوری (OTB) عمدتاً برای اتصال کابلهای نوری داخلی / خارجی ، پچ نوری استفاده می شود. تارها و رنگهای نوری.

    پنل پچ فیبر نوری کورنینگ ، قاب توزیع فیبر نوری ، جعبه توزیع فیبر نوری ، ODF ، جعبه دیواره داخلی فیبر نوری ، جعبه دیواری فیبر نوری در فضای باز ، جعبه دیواری ترمینال نوری (OTB) عمدتاً برای اتصال کابلهای نوری داخلی / خارجی ، پچ نوری استفاده می شود. تارها و رنگهای نوری.

    مدلهای مختلفی وجود دارد که برای 12 فیبر هسته ای ، 24 فیبر هسته ای ، 36 فیبر هسته ای ، 48 فیبر هسته ای ، 72 فیبر هسته ای ، 96 فیبر هسته ای ، 144 کاربرد فیبر هسته ای وجود دارد. آنها می توانند با رابط آداپتورهای مختلف از جمله SC، ST، FC، LC MTRJ، e2000 و غیره باشند. لوازم جانبی فیبر و رنگدانه های اختیاری هستند.

    کاربرد:

    1. حلقه مشترکین ارتباط از راه دور

    2. فیبر به خانه (FTTH)

    3. LAN / WAN

    4. CATV

    امکانات:

    مورد استفاده برای اتصال شاخه خاتمه کابل نوری

    ساختار استاندارد 19 ، نصب رك

    برای نصب آداپتورها موجود است

    ساختار کشو ، کارکرد آسان.

    طراحی جمع و جور برای صرفه جویی در فضا

    آسان برای مدیریت و بهره برداری

    اندازه استاندارد ، وزن سبک و ساختار مناسب

    مشخصات مکانیکی و محیطی:

    پروژه ها پارامتر
    دمای کارکرد -25 ℃ ~ + 40
    دمای ذخیره سازی -25 ~ + 55
    رطوبت نسبی 85 % (+ 30 30)
    فشار هوا 70Kpa ~ 106Kpa
    رنگ سیاه


    بعد، ابعاد، اندازه:

    مدل مقدار فیبر قد ابعاد (LxWxH)
    رک سوار هسته 12/24/48/96 1U 430 * 354.1 * 44mm

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات