خانه محصولاتپنل پچ فیبر نوری

پانل فیبر نوری 1u 12core SC / FC / ST / LC جعبه توزیع فیبر نوری

پانل فیبر نوری 1u 12core SC / FC / ST / LC جعبه توزیع فیبر نوری

    • 1u fiber optic patch panel 12core SC/FC/ST/LC Splicing fiber Optic Distribution Box
    • 1u fiber optic patch panel 12core SC/FC/ST/LC Splicing fiber Optic Distribution Box
  • 1u fiber optic patch panel 12core SC/FC/ST/LC Splicing fiber Optic Distribution Box

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: New light
    گواهی: ROHS ;ISO9001
    شماره مدل: پانل فیش 24/12 فیبر

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: USD 68-120 set
    جزئیات بسته بندی: کیسه اوپ + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-15 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 10000 در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    وزن: 6 کیلوگرم دمای ذخیره سازی: -45 ° C ~ + 60 ° C
    نوع محصول: محفظه کشویی کشویی با سینی های شکاف دار ابعاد: 1.75 "H x 17.0" W x 14.0 "D ، 485mmx294mmx44mm
    تایپ کنید: 2U ، نوع پانل مسیر فیبر نوری ، حالت 1U ، Singlemode یا حالت مثله را بکشید مواد: فولاد نورد سرد ، فولاد نورد سرد
    کاربرد: FTTH FTTB FTTX شبکه ، مخابرات ، CATV ، LAN نام محصول: پانل FTTH 12 24 48 96 144 فیبر نوری Patch Panel / ODF ، جعبه ترمینال فیبر نوری 24 پورت ، جعبه توزیع

    پانل فیبر نوری 1u 12core SC / FC / ST / LC جعبه توزیع فیبر نوری

    توضیحات محصول:

    پانل فیبر نوری 1u 12core SC / FC / ST / LC توزیع فیبر نوری فیش نوری از نوع دیواری یا نوع نصب شده معمولاً با اندازه 19 اینچ است. به طور کلی یک سینی درون جعبه فیبر وجود دارد که به نگه داشتن و محافظت از پیوندهای فیبر کمک می کند. انواع مختلفی از آداپتورهای فیبر نوری را می توان از قبل در پنل های پچ فیبر به عنوان واسط نصب کرد که از طریق آن می توان جعبه فیبر را با دستگاه های خارجی وصل کرد.

    https://youtu.be/n0NzAOHr10s

    مدلهای مختلفی وجود دارد که برای 12 فیبر هسته ای ، 24 فیبر هسته ای ، 36 فیبر هسته ای ، 48 فیبر هسته ای ، 72 فیبر هسته ای ، 96 فیبر هسته ای ، 144 کاربرد فیبر هسته ای وجود دارد. آنها می توانند با رابط آداپتورهای مختلف از جمله SC، ST، FC، LC MTRJ، e2000 و غیره باشند. لوازم جانبی فیبر و رنگدانه های اختیاری هستند.

    کاربرد:

    1. حلقه مشترکین ارتباط از راه دور

    2. فیبر به خانه (FTTH)

    3. LAN / WAN

    4. CATV

    امکانات:

    مورد استفاده برای اتصال شاخه خاتمه کابل نوری

    ساختار استاندارد 19 ، نصب رك

    برای نصب آداپتورها موجود است

    ساختار کشو ، کارکرد آسان.

    طراحی جمع و جور برای صرفه جویی در فضا

    آسان برای مدیریت و بهره برداری

    اندازه استاندارد ، وزن سبک و ساختار مناسب

    مشخصات مکانیکی و محیطی:

    پروژه ها پارامتر
    دمای کارکرد -25 ℃ ~ + 40
    دمای ذخیره سازی -25 ~ + 55
    رطوبت نسبی 85 % (+ 30 30)
    فشار هوا 70Kpa ~ 106Kpa
    رنگ سیاه


    بعد، ابعاد، اندازه:

    مدل مقدار فیبر قد ابعاد (LxWxH)
    رک سوار هسته 12/24/48/96 1U 430 * 354.1 * 44mm

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)