خانه محصولاتماژول کاست MPO

جعبه ترمینال ماژول کاست فیبر نوری MPO برای سیستم انتقال فیبر نوری

جعبه ترمینال ماژول کاست فیبر نوری MPO برای سیستم انتقال فیبر نوری

  • جعبه ترمینال ماژول کاست فیبر نوری MPO برای سیستم انتقال فیبر نوری
  • جعبه ترمینال ماژول کاست فیبر نوری MPO برای سیستم انتقال فیبر نوری
جعبه ترمینال ماژول کاست فیبر نوری MPO برای سیستم انتقال فیبر نوری
جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: New light
گواهی: ROHS ;ISO9001
شماره مدل: پورت MPO 6/12
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
قیمت: USD 68-120 set
جزئیات بسته بندی: کیسه اوپ + جعبه کارتن
زمان تحویل: 2-15 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
قابلیت ارائه: 10000 در روز
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
اتصال دهنده: MPO / MTP نوع کانکتور: MPO / LC / SC / FC / ST / MU ، MPO ، MTP ، MPO-MPO / MPO-LC
از دست دادن درج: ضرر استاندارد و نخبگان تایپ کنید: تک حالت / چند حالته
گارانتی: 2 سال مواد: پلاستیک و آلیاژ آلومینیوم
طول موج: 850nm / 1310nm / 1550nm نام محصول: کاست فیبر با چگالی بالا MTP-12
رنگ: سرخ ، زرد / قرمز / آبزی
برجسته:

ماژول mtp casstte ، پانل patch کاست mpo

,

mpo cassette patch panel

جعبه ترمینال فیبر نوری MPT / MTP FTTX برای سیستم انتقال فیبر نوری

توضیحات محصول:

نوار FTTX جدید فیبر نوری MPO / MTP کاست ، جعبه ترمینال 1RU ، Patch Panel انتقال مطمئن بین MPO و LC یا SC اتصالات گسسته SC را فراهم می کند. آنها برای اتصال ستون فقرات MPO با LC یا SC patch استفاده می شوند.
سیستم مدولار امکان استقرار سریع زیرساخت های مرکز داده با چگالی بالا و همچنین بهبود عیب یابی و تنظیم مجدد در حین حرکت ، اضافه و تغییر را فراهم می آورد. می توان در شاسی های چند لایه 1U یا 4U 19 ”نصب کرد.
کاست MPO حاوی فن های خروجی MPO-LC کنترل شده و آزمایش شده برای ارائه عملکرد و قابلیت اطمینان نوری است. نسخه های کم مصرف MPO Elite و LC یا SC Premium با از دست دادن کم درج برای تقاضای شبکه های با سرعت بالا در بودجه ارائه می شوند.
برنامه های کاربردی:
1. سیستم انتقال فیبر نوری
2. شبکه های CATV
3. شبکه محلی
4. ابزار تست / اندازه گیری
امکانات:
1. اندازه استاندارد 19 اینچی ، مناسب برای رک 19 اینچی ، اندازه 23 اینچ در صورت درخواست موجود است.
2. اندازه استاندارد 1U ، 2U یا 4U در صورت درخواست موجود است
3. 12،24،48،96Port اختیاری
4. مناسب برای آداپتورهای SC ، FC ، ST ، LC ، دوبلکس و سیمپلکس هر دو موجود است.
5. طراحی هوشمند جهت تهیه محافظت شرکت جهت اتصال ترمینال کابل نوری و نصب آداپتور فیبر نوری
6. خاتمه ، محافظت ، اتصال ، مدیریت کابل فیبر نوری
7. سازگار با RoHS
8. مونتاژ کامل (لود شده) یا پانل خالی اختیاری
9. رنگ سیاه یا سفید
فایده:
1. گواهی UL باعث می شود که اهرم کیفیت بهترین باشد.
2. تحقیق و توسعه مستقل ، می تواند با توجه به نیاز مشتری اصلاح شود
3. بسته نصب شده موجود ، ما می توانیم آرم رنگی خود را چاپ کنیم ، جعبه نصب شده ، کارتن نصب شده خود را چاپ کنیم

کاست های جدید Light MTP / MPO همه با کابل فیبر نوری Corning با کیفیت بالا ساخته شده اند و در حالت های فیبر متغیر موجود هستند: تک حالت (9 / 125um) ، Multimode OM1 (62.5 / 125um) ، Multimode OM3 (50 / 125um) و موارد دیگر . این کاست ها همچنین بسیاری از درگاه های اتصال دهنده فیبر نوری مشترک دارند ، از جمله: LC ، LC / APC ، SC ، SC / APC ، FC ، FC / APC و اتصالات فیبر نوری ST. کلیه کاست های Fibertronic MTP / MPO را می توان با اتصالات MTP / MPO زن یا زن تهیه کرد تا با توجه به نیاز شما.

سری چگالی بالا FHD یک راه حل همه کاره در اندازه های مختلف (1U / 2U / 4U) و سبک هایی برای ساخت ستون فقرات ، مراکز داده و برنامه های کاربردی سازمانی ، 1U تا 96 الیاف LC است.

ویژگی های محصول:


• طراحی ماژولار با چگالی بالا ، حداکثر 96 فیبر در 1U برای استفاده کارآمد.

• کاست از پیش خاتمه یافته برای بهبود قابلیت اطمینان و استقرار سریع.

• اتصال دهنده های با کارایی بالا برای دستیابی به بودجه نوری کم باخت.

• ماژول های Plug-N-play امکان نصب سریع چندین پیوند فیبر را فراهم می کنند.

• در طیف گسترده ای از تنظیمات عملکرد و قطب ارائه می شود.

• فیبر کورن سازگار با استانداردهای Telcordia ، EIA / TIA و IEC.

بیشتر بدانید ، پیوند pls:

https://youtu.be/vq-AZxb1ab4

تعداد فیبر 12/24 حالت فیبر OM3 50/125 میکرومتر
نوع اتصال دهنده جلو دوبلکس 12 LC UPC نوع اتصال دهنده عقب 1x MPO UPC نر (پین)
آداپتور MPO کلید را فشار دهید فیبر شیشه ای CorningClearve®
ضرر درج MPO≤0.35 dB ، LC≤0.2 dB برگشت ضرر MPO≥20 dB ، LC≥30 dB
دمای کارکرد 0 درجه سانتی گراد تا 70 درجه سانتی گراد دمای ذخیره سازی -40 درجه سانتیگراد تا 75 درجه سانتی گراد
ابعاد (HxWxD) 1.38''x4.29''x4.64 '' (35x109x118 mm) کاربرد مطابق با کاست نوع AF

ویژگی های عملکرد:

اتصال دهنده جلو دوبلکس LC / SC
جنس آستین سرامیک زیرکونیا
ضرر درج حالت چندگانه: UPC ≤0.2dB حالت منفرد: APC ≤0.3dB UPC ≤0.2dB
برگشت ضرر حالت چندگانه: UPC ≥30dB حالت منفرد: APC ≥60dB UPC ≥50dB

تصویر قطبیت:


در هر نصب ، اطمینان حاصل شود که فرستنده در یک انتها با گیرنده مربوطه در انتهای دیگر مطابقت داشته باشد. FS تعدادی راه حل هوشمند ارائه می دهد که می تواند به شما در مدیریت و بهینه سازی شبکه و اتصال آن کمک کند.

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات