خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

کابلهای فیش نوری چند منظوره MTRJ ، کابل فیبر نوری دوبلکس

کابلهای فیش نوری چند منظوره MTRJ ، کابل فیبر نوری دوبلکس

  • کابلهای فیش نوری چند منظوره MTRJ ، کابل فیبر نوری دوبلکس
  • کابلهای فیش نوری چند منظوره MTRJ ، کابل فیبر نوری دوبلکس
کابلهای فیش نوری چند منظوره MTRJ ، کابل فیبر نوری دوبلکس
جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: NewLight
گواهی: IS09001-2008.ROHS
شماره مدل: NL001
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
قیمت: Negoatiate
جزئیات بسته بندی: 1 عدد در هر بسته
زمان تحویل: 3 تا 5 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
اتصال دهنده: LC-LC نوع فیبر: ساده و دوبلکس
کاربرد: FTTH FTTB FTTX شبکه ، FTTA FTTH BBU RRU RRH RTE LTE و پایگاه ، برای لینک داخلی ODF ، برای لینک داخلی طول: هر طول قابل تنظیم است
نوع کانکتور: SC / FC / LC / ST / MU / DIN / D4 / MTRJ / MPO تایپ کنید: حالت منفرد / چند حالته
تعداد فیبر: Simplex یا Duplex مواد: PVC / LSZH
رنگ: نارنجی یا دیگران ، آبزی یا کوسومیزه
برجسته:

کابل فیبر نوری تک حالته ، بند ناف فیبر دوبلکس

,

duplex fiber patch cord

کابل های پچ فیبر نوری چند منظوره MTRJ کابل پچ فیبر نوری مضاعف

شرح:

کابل های وصله فیبر نوری MTRJ نور جدید MTRJ ، سیم کشی فیبر نوری مضاعف در نسخه های تک حالت و چند حالته موجود است. یک راه حل مقرون به صرفه است که پهنای باند و نرخ انتقال بالا را در مسافت های کوتاه فراهم می کند. این کابل پچ فیبر نوری Multimode با کیفیت بالا برای برنامه های اترنت طراحی شده است. هر اتصال از دوام بالایی برخوردار است و در هنگام نصب ، در برابر کشش ، فشار و ضربه نیز مقاوم است

بند ناف فیبر نوری (جامپر) طول فیبر نوری است که دو انتهای آن اتصال دهنده ها را برای اتصال مسیر پرتو اضافه می کند. Pigtail یک طول فیبر است که به طور دائم به یک اتصال متصل می شود. تارهای پچ Joinwit با انواع مختلفی از اتصالات (مانند FC ، SC ، ST ، LC ، MU ، MTRJ و غیره) مونتاژ شده است: سه نوع فیبر جلا نهایی: PC ، UPC و APC. ما از تکنیک و تجهیزات پیشرفته برای تولید به منظور اطمینان از کیفیت بالای تولید انبوه استفاده می کنیم.

گزینه های سفارش:

هر دو نسخه تک سیم و چند حالته بند ناف فیبر نوری با یک فرول سرامیکی زیرکونیا با کامپیوتر از قبل جلا ، UPC ، مشخصات APC و انتهای کروی محدب همراه هستند.

این نوع چهره های نهایی امکان پولیش سریع تر و بازتاب کمر و افت نوری را فراهم می کنند ، در حالی که اطمینان از تکرار حداکثر است

نوع کانکتور SC، FC، ST، LC، E2000، DIN، MU، MTRJ و غیره
لهستانی UPC ، APC ، رایانه شخصی
نوع کابل ساده ، دوبلکس مستقیم ، معکوس دوبلکس
فیبر SM (G652) ، 62.5 / 125um ، 50 / 125um ، OM2 ، OM3 ، SM (G655)
کت کابل Riser ، Plenum ، LSZH
قطر کابل 3.0 میلی متر ، 2.0 میلی متر ، 0.9 میلی متر ، و غیره
طول کابل طول در متر

نوع:

* نوع اتصال: FC ، SC ، ST ، LC ، MT-RJ ، MU و غیره.

* انتهای فرولی: PC ، UPC ، APC و غیره.

* نوع فیبر: حالت تک ، فیبر نوری حفظ کننده قطبش ، چند حالت 50/125 ، موتیمود 62.5 / 125 و غیره.

* قطر کابل: 0.9 میلی متر ، 2.0 میلی متر ، 3.0 میلی متر ، و غیره.

* تعداد فیبر متصل: کانکتور تک هسته ای ، کانکتور دو هسته ای و کانکتور چند هسته ای.

مشخصات:

نوع فیبر حالت تک: (1) 9/125-G652D (2) 9/125-G655 (3) 9/125-G657A ، G657A2 (4) 9/125-G657B3
چند حالته: (5) 50/125-OM2 (6) 62.5 / 125-OM1 (7) 50/125-OM3 (8) 50/125-OM4 (9) 50/125-OM5
نام تجاری فیبر YOFC ، Corning ، Sumitomo ، Fujikura
اتصال دهنده SC / PC، SC / APC، LC / PC، LC / APC، FC / PC، FC / APC، ST / PC، E2000 / PC، E2000 / APC، MU / PC، MTRJ / Female، MTRJ / Male، MPO / MTP ، DIN / PC ، SMA / PC ، D4 / PC
نوع بند ناف سیمپلکس ، دوبلکس
قطر کابل 0.9 میلی متر ، 1.2 میلی متر ، 1.6 میلی متر ، 1.8 میلی متر ، 2.0 میلی متر ، 2.8 میلی متر ، 3.0 میلی متر ، 4.1 میلی متر
ژاکت کابل PVC ، OFNR ، LSZH ، OFNP
طول (M) 0.5 متر ، 1 متر ، 2 متر ، 5 متر ، 10 متر ، 25 متر ، 50 متر ، 100 متر ... سفارشی


امکانات

دوام خوب

* مبادله مناسب

* ثبات درجه حرارت بالا

* از دست دادن کم درج و از بین رفتن بازتاب

* با کیفیت استاندارد و پرداخت استاندارد PC / UPC / APC

* استاندارد: Telcordia GR-326-CORE ، TIA / EIA و IEC

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات