خانه محصولاتMPO MTP کابل

MM SM MPO to 4 Duplex LC Breakout Cable Low Loss 0.35dB و ضرر استاندارد 0.60dB

MM SM MPO to 4 Duplex LC Breakout Cable Low Loss 0.35dB و ضرر استاندارد 0.60dB

    • MM SM MPO To 4 Duplex LC Breakout Cable Low Loss 0.35dB & Standard Loss 0.60dB
    • MM SM MPO To 4 Duplex LC Breakout Cable Low Loss 0.35dB & Standard Loss 0.60dB
  • MM SM MPO To 4 Duplex LC Breakout Cable Low Loss 0.35dB & Standard Loss 0.60dB

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: MPO / MTP - MPO / MTP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیف OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (با توجه به مقدار شما)
    شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، MoneyGram ، پی پال
    قابلیت ارائه: 500 عدد در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام: کابل MPO MTP مواد: LSZH ، OFNP یا OFNR
    نوع حالت: OM4 نوع هسته: 12 هسته ای
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از دریافت سپرده توانایی تولید: 500 قطعه در روز
    شرایط پرداخت: T / T ، سپرده 30٪ در پیشبرد اتصال دهنده: MPO ، MTP
    رنگ: آبی ، نارنجی ، زرد ، زرد / قرمز / آبی

    MM SM کم ضرر 0.35dB و ضرر استاندارد 0.60dB MPO به 4 کابل شکستن LC دوبلکس

    شرح

    MPO به 4 کابل شکستن LC دوبلکس LC ، یک اتصال 40Gbps را از یک ماژول فرستنده گیرنده نوری 40 GBase-SR4 QSFP + به چهار ماژول فرستنده فرستنده نوری 10Gbps LC SFP + ، در حالی که 12 نوع فیبر در شبکه های 10G استفاده می شود. کابل Breakout MPO to LC همچنین یک راه حل اقتصادی برای یک شبکه شبکه کوچکتر است که در آن به تجهیزات پیچیده ای نیاز ندارید ، زیرا کابل MPO امکان توزیع مجدد فیبرهای مختلف را در یک کابل دور برای انتقال مسافت کوتاه فراهم می کند ، 12 ، 24 و حداکثر 144 فیبر برای این برنامه ها. برای محافظت از کابل در محیط سخت ، کابل زره پوش موجود است. کابل شکستن MPO-LC از نوع OM3 و OM4 در بازارها بسیار محبوب است. ممکن است ببینید که هر دو رنگ آبزی و سرخابی برای کابل OM4 استفاده می شوند ، این فقط انتخاب در بازارهای مختلف است. کابل شکستن MPO حداکثر 144 فیبر را ارائه می دهد ، اما رایج ترین نسخه ها 12 و 24 هستند.

    انطباق استاندارد


    • EIA / TIA-455-21A
    • TIA 604-5 (FOCIS 5)
    • Telcordia GR-326-CORE
    • IEC61754-7

    برنامه های کاربردی
    • زیرساخت مرکز داده
    • شبکه فضای ذخیره سازی - کانال فیبر
    • اپتیک موازی
    • 10Gbps ، 25Gbps و 40Gbps در حال ظهور ، پروتکل 100Gbps

    امکانات


    1 پچ رابط رابط MPO / MTP
    2 طول کابل فیبر نوری قابل تنظیم
    3 در انواع فیبر کابل 12 و 24 هسته ای موجود است
    4 از فیبرهای بدون خم یا تک حالته (G652D، G657A1) چند حالت 50 / 125um ، OM3 / OM4 استفاده می کند و یا از نوع الیاف غیر حساس خم به قطر 2 میلی متر نوع
    5 با IEC 61754-7 ، Telcordia GR-1435-CORE مطابقت داشته باشید
    6 سازگار RoHS 6 (بدون سرب)
    7 پشتیبانی از برنامه هایی مانند 40G LAN ، 100G LAN یا OTU4 100Gbps جفت شده (پین 1 تا پین 2) و روش A (کلید به پایین به پایین) اتصالات MPO. این مسیر مهاجرت به 40- / 100-GbE را ارائه نمی دهد.

    مشخصات فنی


    1 نوع کابل: کابل کاپشن LSZH با دور 3.2 میلی متر
    2 فیبر پهنای باند: چندکاره OM3 XG lazer بهینه شده 0002000MHzxKm @ 850nm
    3 تک حالت OS2 ITU-T G.652d 9micron
    4 نوع اتصال: MPO با اتصال بالا
    5 رابط اتصال دهنده: الزامات رابط MPO: IEC61754-4.20 و IEC61754-7
    6 اتصال انتهای کانکتور: الزامات هندسی چهره پایان MPO: EN50377-15-1
    7 کیفیت پولیش: کیفیت جلا پایان چهره: IEC61300-3-35
    8 ضرر درج: d 0.5dB OM3 / 0.6dB OS SM OS2
    9 ضرر بازگشت: d 25dB OM3؛ پوند 35dB

    1 کانکتور MTP ایالات متحده Conec ، اتصال حق بیمه Senko MPO Plus
    2 نمرات فیبر OS2 ، OM3 ، OM4 (OM1 و OM2 موجود)
    3 کانکتور MTP / MPO با ضعف کم 0.35dB نخبگان و همچنین نسخه های استاندارد 0.6 / 0.75dB
    4 کارخانه خاتمه یافته و آزمایش شده است
    5 اجازه مهاجرت آسان از 10GbE به 40GbE یا 100GbE
    6 کشیدن چشم به عنوان گزینه ای برای محافظت از انتهای فیبر در حین نصب ارائه شده است

    پارامتر فنی کابل MPO MTP

    مورد پارامترهای فنی
    اتصال دهنده MPO / MTP (F یا M) MPO / MTP (F یا M)
    دمای عملیات -40 ° C ~ + 80 ° C
    دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ + 85 ° C
    ضرر درج

    SM: 75 0.75dB (مقدار استاندارد) ، .0.35dB (مقدار معمولی)؛

    MM: 50 0.50dB (مقدار استاندارد) ، .0.35dB (مقدار معمولی)؛

    برگشت ضرر SM: ≥60dB؛ MM: ≥35dB
    نوع پایان MPO نر: با پین راهنما؛ زن: بدون پین راهنما
    تعداد فیبر فیبر 8،12 و 24
    نوع اتصال از انتهای دیگر MPO زن ، MPO مرد ، FC، SC، ST، MU، LC، E2000
    حالت فیبر تک حالته (G652 ، G655 ، G657) ، چند حالته (50 ، 62.5 ، OM2 ، OM3 ، OM4)
    نوع کابل فیبر الیاف روبان 250 میلی متری ، کابل روبان ، کابل فیبر نوری Bundle

    سه روش قطبیت نوع A ، تیپ B و نوع C برای تضمین تخصیص مناسب دو جهته استفاده می شود.

    بسته بندی

    ما آن را با کیسه OPP و جعبه کارتن در خارج بسته خواهیم کرد. به منظور محافظت از کالا هنگام تحویل آسیب نمی بینند.

    FQA

    1. س: آیا شما تولید کننده هستید؟

    پاسخ: بله ، ما در شنژن چین تولید کننده هستیم

    2. س: MOQ شما چیست؟

    پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 قطعه سفارش دهید ، زیرا هزینه بالاتر خواهد بود ، به طوری که قیمت بالاتر از بودجه شما خواهد بود.

    3. س: قیمت چیست؟

    پاسخ: قیمت با توجه به مقدار شما است. بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دهید ، ما بهترین قیمت خود را برای شما ارائه می دهیم. مقدار زیادی قیمت بسیار رقابتی دریافت می کند.

    4. س: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟

    پاسخ: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشتر آنها از طریق هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره تحویل می شوند. بنابراین انجام FOB قیمت آن دشوار است. بهترین راه این است که ما مشخصات و کمیت دقیق آن را به ما اطلاع دهید ، ما کالا را برای مرجع شما با قیمت محصولات ارائه می دهیم.

    ما دارای لیست قیمت بسیار رقابتی هستیم. اگر مقدار شما بزرگ است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، می توانیم برای مرجع شما باری را از طریق دریا تشخیص دهیم.

    قیمت EXW یا CFR بهتر خواهد بود . در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

    5. س: کیفیت شما چگونه است؟

    پاسخ: تولید ما مطابق با IEC ، تولید استاندارد اروپا ، تقریباً در کارگاه بدون گرد و غبار بسته است. تجهیزات تولید وارداتی و تجهیزات کنترل کیفیت. مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

    تمام محصولات قبل از تحویل 100٪ تست می شوند.

    6. س: زمان سرب شما چیست؟

    پاسخ: ما در چین سه کارخانه داریم. یک کارخانه برای تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه برای اتصال پچ ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میرایی و غیره.

    برای بند ناف فیبر نوری ، مدت زمان سرب می تواند 2 تا 3 روزه برای 5000 قطعه باشد. محصولات منظم ما آن را در انبار موجود داریم. ما می توانیم با دستور فوری برای شما مقابله کنیم. اطلاعات بیشتر ، شما می توانید با ما تماس بگیرید.

    7. س: ضمانت شما چیست؟

    پاسخ: برای بند ناف ، 2 سال از زمان تحویل ضمانت داریم ، اما فقط مسئول آسیب های غیر مصنوعی هستیم. برای آسیب های مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما بازپرداخت کنیم ، اما حمل و نقل توسط طرف شما پرداخت می شود.

    8. س: بسته بندی شما چیست؟

    پاسخ: ما از بسته صادرات بین المللی استفاده می کنیم. بسته بندی محصولات مختلفی را برای مرجع خود پیوست کنید. همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

    9. س: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟

    پاسخ: بله ، می توانیم. ما تولید کننده همه محصولات OEM / ODM هستند. ما می توانیم توافق نامه محرمانه را امضا کنیم.

    10. سؤال: آیا می توانم نمونه بگیرم؟

    پاسخ: این بستگی به این دارد که چه محصولاتی برای آداپتور ، میرن هوا ، بند ناف ، رنگدانه ، ما می توانیم یک سمبل را به صورت رایگان برای شما تهیه کنیم. اما باری که توسط طرف شما بازپرداخت می شود.

    برای محصولات با ارزش بزرگ ، ابتدا نمی توانیم آن را به صورت رایگان ، شارژ نمونه و بازپرداخت حمل و نقل ارائه دهیم ، پس از سفارش شما ، هزینه نمونه بازگردانده می شود.

    11. سؤال: چگونه می توان سفارش داد؟

    پاسخ: 1. برای ما نامه بفرستید یا پرس و جو ارسال کنید. نام محصولات ، مشخصات دقیق ، مقدار را به ما اطلاع دهید. در صورت نیاز به ما ، آدرس دریافت خود را در اختیار شما قرار دهید تا بتوانیم کالا را برای شما تعریف کنیم

    2. پس از دانستن نیازهای شما ، بهترین قیمت ما را برای شما ، با زمان سرب ارائه خواهیم داد. قیمت با توجه به مقدار شما

    3. وقتی نقل قول را قبول می کنید ، ما با حساب بانکی خود فاکتور Profoma فاکتور تهیه می کنیم.

    4. ما تولید را برای شما پس از دریافت پرداخت ترتیب خواهیم داد.

    5- قبل از تحویل ، اطلاعات دریافت را با شما دوباره تأیید خواهیم کرد. و شماره پیگیری را بعد از تحویل برای شما ارسال می کنیم.

    6. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا الزامات شما برای همکاری طولانی مدت را برآورده کنیم.

    12. س: مدت پرداخت شما چیست؟

    پاسخ: T / T ، Western Union ، پی پال ، MoneyGram به یکباره. برای مبلغ زیاد ، می توانید 50٪ پیش پرداخت کنید ، 50٪ مانده قبل از تحویل.

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات