خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

کابل فیبر نوری مینی در فضای باز با اتصال SC / APC مدل Huawei

کابل فیبر نوری مینی در فضای باز با اتصال SC / APC مدل Huawei

    • Mini Outdoor Optical Fiber Patch Cord With SC / APC Connector Huawei Model
    • Mini Outdoor Optical Fiber Patch Cord With SC / APC Connector Huawei Model
  • Mini Outdoor Optical Fiber Patch Cord With SC / APC Connector Huawei Model

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: NewLight
    گواهی: IS09001-2008.ROHS
    شماره مدل: NL001

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    قیمت: Negoatiate
    جزئیات بسته بندی: 1 عدد در هر بسته
    زمان تحویل: 3 تا 5 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    اتصال دهنده: LC-LC کاربرد: FTTA FTTH BBU RRU RRH RTE LTE & Base station، برای لینک داخلی ODF، برای لینک داخلی تجهیزات اتاق،
    طول: هر طول قابل تنظیم است نوع کانکتور: SC / FC / LC / ST / MU / DIN / D4 / MTRJ / MPO
    تایپ کنید: حالت منفرد / چند حالته مواد: PVC / LSZH
    رنگ: زرد ، نارنجی یا دیگران ، آبزی یا کوسومیزه طول موج: 850 نانومتر ، 1310nm ، 1310nm یا 1550nm
    نوع فیبر: G652D ، G655 ، هر چیزی ، SM یا MM

    مفتول بند بند مینی در فضای باز با اتصال SC / APC مدل Huawei


    شرح:

    مجتمع های طناب پچ در فضای باز Toptap SC FTTA طراحی جدید ، مقرون به صرفه ، آسان ، مهر و موم محیطی و محافظت مکانیکی برای اتصالات سبک 1 الیاف سیمپلکس را فراهم می کند. درپوش داخل می تواند از خراشیدن قسمت انتهایی فرول در هنگام جفت گیری با ظهر محافظت کند. طراحی ضد عایق ویژه با اتصال HUAWEI Mini SC دارای عملکرد جفت گیری است. چفت مکانیکی به سبک Bayonet. مجامع یک سیستم اتصال یک مرحله ای آسان با درج فشار کشش ترکیبی و بست مکانیکی به سبک سرنیزه را تضمین می کنند. این راه حل های نصب سریع را ارائه می دهد و از کارایی خوبی در جفت گیری گیرنده / آداپتور برخوردار است. کابل را می توان زره پوش یا غیر آموخت. آداپتورهای پلاستیکی ، تابلو پلاستیکی ، به عنوان یک منبع تغذیه بسته برای اتصال فیبر خدمت می کنند. آداپتورهای جدید فلنج سواری مجتمع صنعتی برای برنامه های تنگ و کنار هم طراحی شده اند.

    امکانات :

    1. راه حل مقرون به صرفه برای خاتمه خانه
    2. IP67 غوطه وری در آب و محافظت از گرد و غبار برای محیط هش ·
    3. مقاومت شیمیایی ·
    4. مونتاژ ساده که نیازی به ابزار خاصی ندارد ·
    5- درج فشار با کش با مکانیکی به سبک بیلیون نصب و حذف آسان را فراهم می کند
    6. جفت گیری مکانیکی بادوام ، حداقل 500 اتصال
    7. طیف گسترده ای از دمای عملیاتی برای خارج از گیاه -40 تا + 85 درجه سانتیگراد
    8. به طور معمول SC / APC IL <0.3.
    9.100 opt مورد آزمایش نوری برای اطمینان از مجامع عملکرد با کیفیت.

    کاربرد:
    -FTTA FTTH FTTX
    شبکه محلی (LAN)
    شبکه ارتباطی داده
    شبکه انتقال نوری مخابرات
    شبکه دسترسی عملی (OAN)
    خاتمه دستگاه فعال
    -انتقال داده های نوری فیبر (FODT)
    -ابزار آزمایش
    -CATV

    مشخصات:

    شماره مدل زمینه IP67 مونتاژ سریع SC / APC H اتصال دهنده
    کاربرد شبکه FTTH BBU RRU FTTX
    سطح ضد آب IP67
    مواد بازدارنده شعله
    نوع اتصال UPC / APC





    گزینه های سفارش:

    هر دو نسخه تک سیم و چند حالته بند ناف فیبر نوری با یک فرول سرامیکی زیرکونیا با کامپیوتر از قبل جلا ، UPC ، مشخصات APC و انتهای کروی محدب همراه هستند.
    این نوع چهره های نهایی امکان پولیش سریع تر و بازتاب کمر و افت نوری را فراهم می کنند ، در حالی که اطمینان از تکرار حداکثر است



    نوع کانکتور SC، FC، ST، LC، E2000، DIN، MU، MTRJ و غیره
    لهستانی UPC ، APC ، رایانه شخصی
    نوع کابل ساده ، دوبلکس مستقیم ، معکوس دوبلکس
    فیبر SM (G652) ، 62.5 / 125um ، 50 / 125um ، OM2 ، OM3 ، SM (G655)
    کت کابل Riser ، Plenum ، LSZH
    قطر کابل 3.0 میلی متر ، 2.0 میلی متر ، 0.9 میلی متر ، و غیره
    طول کابل طول در متر


    نوع:

    * نوع اتصال: FC ، SC ، ST ، LC ، MT-RJ ، MU و غیره.
    * انتهای فرولی: PC ، UPC ، APC و غیره.
    * نوع فیبر: حالت تک ، فیبر نوری حفظ کننده قطبش ، چند حالت 50/125 ، موتیمود 62.5 / 125 و غیره.
    * قطر کابل: 0.9 میلی متر ، 2.0 میلی متر ، 3.0 میلی متر ، و غیره.
    * تعداد فیبر متصل: کانکتور تک هسته ای ، کانکتور دو هسته ای و کانکتور چند هسته ای.




    امکانات

    دوام خوب
    * مبادله مناسب
    * ثبات درجه حرارت بالا
    * از دست دادن کم درج و از بین رفتن بازتاب
    * با کیفیت برتر و پرداخت استاندارد PC / UPC / APC
    * استاندارد: Telcordia GR-326-CORE ، TIA / EIA و IEC





    سؤالات متداول

    س: آیا شما شرکت تجاری یا تولید کننده هستید؟
    پاسخ: ما کارخانه هستیم.

    س: مدت زمان تحویل شما چقدر است؟
    پاسخ: اگر کالا در انبار موجود باشد ، معمولاً 7 تا 15 روز است. اگر کالا در انبار نباشد 15-30 روز است ، مطابق کمیت است.

    س: آیا نمونه تهیه می کنید؟ رایگان است یا اضافی؟
    پاسخ: بله ، ما می توانستیم نمونه را به صورت رایگان ارائه دهیم اما هزینه بار را پرداخت نمی کنیم.

    س: خدمات پس از فروش شما چگونه است؟

    پاسخ: ما به شما 24 ساعت تلفنی خدمات ، 9 ساعت با ایمیل را پیشنهاد می کنیم.

    س: شرایط پرداخت شما چیست؟

    پاسخ: پرداخت <= 10000USD ، 100٪ قبل. پرداخت> = 10000USD ، 30٪ T / T از قبل ، مانده قبل از حمل.

    اگر سؤال دیگری دارید ، لطفاً به شرح زیر با ما تماس بگیرید:

    هر گونه سوال لطفا با ما تماس بگیرید.

    ایمیل من: sales03@newlightfiber.com
    تلفن: 0086 13534063703

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات