خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

کابل فیبر نوری OM4 100G Data Multimode LC 50 Meter

کابل فیبر نوری OM4 100G Data Multimode LC 50 Meter

کابل فیبر نوری OM4 100G Data Multimode LC 50 Meter
OM4 100G Data Multimode LC 50 Meter Optical Fiber Patch Cord
کابل فیبر نوری OM4 100G Data Multimode LC 50 Meter
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: LC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: can be negotiated
جزئیات بسته بندی: کیسه اوپ + جعبه کارتن
زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، MoneyGram ، پی پال
قابلیت ارائه: 12000 عدد در روز
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: Aqua OM4 از 100G داده 100G داده های LC مچ لنز 50 متری LC پشتیبانی می کند طول: 50 متر
رنگ کابل: آکوا اتصال دهنده: LC
تعداد فیبر: دوبلکس قطر کابل: 2.0
نوع فیبر: 50 / 125um OM4 گم شدن درج: .20.25dB
طول موج: 850 / 1300nm کنترل کیفیت: تست 100٪ قبل از حمل و نقل
برگشت ضرر: d40dB لهستانی: کامپیوتر
کارخانه واقعی: آره کاربرد: تجهیزات FTTH / تست / تلویزیون / LAN / تجهیزات ارتباطی
برجسته:

بند ناف 100G فیبر نوری ، بند ناف کابل فیبر نوری OM4

,

OM4 fiber optic cable patch cord

بند ناف فیبر نوری نام محصول:

 

Aqua OM4 از 100G داده 100G داده های LC مچ لنز 50 متری LC پشتیبانی می کند

 

بند ناف فیبر نوری توضیحات:

 

براساس نوع خاتمه ، سه نوع اصلی پرش فیبر وجود دارد: ST-ST ، SC-SC و ST-SC.با توجه به نوع فیبر نوری ، عمدتاً دو نوع فیبر تک حالته و فیبر چند حالته وجود دارد.

 

مشخصات طول جامپر 0.5 متر ، 1 متر ، 2 متر ، 3 متر ، 5 متر ، 10 متر و غیره است. با توجه به مواد غلاف بیرونی کابل ، می توان آن را به نوع معمولی ، نوع عقب انداز شعله معمولی ، نوع هالوژن دود کم (LZSH) تقسیم کرد ، نوع مقاوم در برابر شعله بدون هالوژن دود کم ، و غیره


با توجه به امتیاز آتش ساختمان و الزامات مقاومت در برابر حریق مواد ، سیستم سیم کشی یکپارچه باید اقدامات مربوطه را انجام دهد.هنگام قرار دادن کابل ها یا کابل های نوری در مناطق قابل اشتعال و شفت های ساختمانی ، باید از کابل های مقاوم در برابر شعله و کابل های نوری استفاده شود.در مکانهای عمومی بزرگ باید از کابل های مقاوم در برابر شعله ، دود کم و مسمومیت کم یا کابل های نوری استفاده شود.اتاقها یا اتصالات تجهیزات مجاور باید از تجهیزات سیم کشی مقاوم در برابر شعله استفاده شود.

 

Simplex دارای دو کانکتور کاملاً خواهد بود ، دوبلکس دارای چهار کانکتور خواهد بود ، هر طرف دارای دو کانکتور خواهد بود.با توجه به ساختار کانکتور ، این دارای FC ، SC ، ST ، LC ، MTRJ ، MPO ، MU ، SMA 905/906 ، E2000 ، DIN4 ، D4 و غیره است.

 

 

شمارش فیبر همچنین می تواند از سیم کشی سیم پیچ ساده ، سیم پیچ دوپلکس ، کابل 4 پچ هسته ای ، سیم کشی 6 پچ هسته ای ، کابل وصله ای 8 هسته ای ، سیم 12 پچ هسته ای ، سیم کشی لکه دار 24 هسته ای ، سیم کشی 48 پچ هسته ای ، سیم کشی پچ 96 هسته ای و ... باشد. به زودی.

 

بند ناف فیبر نوری  موارد معمول


FTTA ، برنامه FTTH
ایستگاه پایه 3G ، 4G ، 5G
کابل کشی افقی و عمودی
BBU ، RRU ، RRH ، LTE

 

پارامتر فنی بند ناف فیبر نوری پارچه

 

نام محصولات Aqua OM4 از 100G داده 100G داده های LC مچ لنز 50 متری LC پشتیبانی می کند
نوع حالت چند حالته
شمارش کابل دوبلکس
نوع هسته OM4
رنگ کابل آکوا
طول بند ناف (مطابق درخواست شما قابل تنظیم است)
از دست دادن درج 5 0.25dB
برگشت ضرر PC≥40 dB
طول موج 850 / 1300nm
نوع هسته 50 / 125um
مواد فرولی سرامیک
دمای کارکرد -40 ~ + 85
چاپ کابل چاپ استاندارد (قابل تنظیم است)
نصب شده / ODM قابل قبول
ضمانتنامه 3 سال پس از زایمان
زمان تحویل 5-15 روز کاری (با توجه به مقدار شما)
 

 

فیش نوری پچ بند اتصال دهنده:

کابل فیبر نوری OM4 100G Data Multimode LC 50 Meter 0

 

 

 

محصولات فروش داغ

 

 

کابل فیبر نوری OM4 100G Data Multimode LC 50 Meter 1

 

 

 

نحوه سفارش بند ناف فیبر نوری

 

1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. نوع حالت: حالت تک (UPC و APC) / حالت چند (PC)
3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می توان قطر دیگر را تنظیم کرد)
4. مواد پوشش: PVC / LSZH
5. تعداد فیبر: ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6core / 8 هسته / 12 هسته / 24core / 48 هسته / 96 هسته و غیره
6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. طول بند ناف: مطابق نیاز شما

اتصال 8.MPO / MTP باید به ما اطلاع دهد که کدام روش (نوع A / B نوع / C) ، نر یا ماده ، فیبر (4/8/12/16/24/32 فیبر)

 

FQA:

 

1. سؤال: آیا شما تولید کننده هستید؟

پاسخ: بله ، ما در شنژن چین تولید کننده هستیم

 

2. سؤال: MOQ شما چیست؟

پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 قطعه سفارش دهید زیرا هزینه بالاتر خواهد بود تا قیمت بالاتر از بودجه شما باشد.

 

3. سؤال: قیمتش چقدر است؟

پاسخ: قیمت با توجه به مقدار شما است.بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دادید ، ما بهترین قیمت خود را برای شما ارائه می دهیم.مقادیر بزرگ قیمت بسیار رقابتی را کسب می کنند.

 

4. سؤال: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟

پاسخ: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشتر آنها از طریق هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره تحویل می شوند ، بنابراین انجام FOB قیمت آن دشوار است.بهترین راه این است که ما مشخصات و کمیت دقیق خود را به ما اطلاع دهید ، ما کالا را با قیمت محصول برای مرجع شما ارائه می دهیم.

 

ما یک حمل و نقل حمل و نقل قیمت بسیار رقابتی داریم.اگر مقدار شما بزرگ است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، می توانیم برای مرجع شما باری را از طریق دریا تشخیص دهیم.

 

قیمت EXW یا CFR بهتر خواهد بود .در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

5. سؤال: کیفیت شما چطور است؟

پاسخ: تولید ما مطابق با IEC ، تولید استاندارد اروپا ، تقریباً بسته به کارگاه بدون گرد و غبار است.تجهیزات تولید و تجهیزات کنترل کیفیت وارداتی.مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

 

تمام محصولات قبل از تحویل 100٪ تست می شوند.

 

6 س: ساعت رهبری شما چیست؟

پاسخ: ما در چین سه کارخانه داریم.یک کارخانه برای تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه برای بند ناف ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میرایی و غیره.

برای بند ناف فیبر نوری ، زمان سرب می تواند 2 -3 روز کاری برای 5000 عدد باشد.محصولات منظم موجود در انبارما می توانیم با یک دستور فوری برای شما مقابله کنیم.برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

 

7 س: ضمانت شما چیه؟

پاسخ: برای بند ناف ، 2 سال از زمان تحویل ضمانت داریم ، اما فقط مسئول آسیب های غیر مصنوعی هستیم.برای آسیب های مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما تعمیر کنیم ، اما حمل و نقل توسط طرف شما پرداخت می شود.

 

8. سؤال: بسته بندی شما چیست؟

پاسخ: ما از بسته صادراتی بین المللی استفاده می کنیم.بسته بندی محصولات مختلفی را برای مرجع خود پیوست کنید.همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

 

9. سؤال: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟

پاسخ: بله ، ما می توانیم.ما تولید کننده هستیم ، تمام محصولات OEM / ODM را می پذیرند.ما می توانیم توافق نامه محرمانه بودن را امضا کنیم.

 

10. سؤال: آیا می توانم نمونه بگیرم؟

پاسخ: این بستگی به این دارد که چه محصولاتی برای آداپتور ، میرن هوا ، بند ناف ، رنگدانه ، ما می توانیم نمونه ای را برای شما به صورت رایگان تهیه کنیم.اما باری که توسط طرف شما بازپرداخت می شود.

برای محصولات با ارزش بزرگ ، ابتدا نمی توانیم آن را به صورت رایگان ، شارژ نمونه و بازپرداخت حمل و نقل ارائه دهیم.پس از سفارش شما ، هزینه نمونه برمی گردد.

 

11. سؤال: چگونه می توان سفارش داد؟

پاسخ: 1. برای ما نامه بفرستید یا پرس و جو ارسال کنید.نام محصول ، مشخصات دقیق ، مقدار را به ما اطلاع دهید.در صورت نیاز به ما ، آدرس دریافت خود را در اختیار شما قرار دهید تا بتوانیم کالا را برای شما تعریف کنیم.

2. پس از دانستن نیازهای شما ، ما با زمان سرب بهترین قیمت را برای شما ارائه می دهیم.قیمت با توجه به مقدار شما

3. هنگامی که شما نقل قول را قبول می کنید ، ما یک حساب کاربری Proforma را با حساب بانکی خود تهیه خواهیم کرد.

4- ما تولید را برای شما ترتیب خواهیم داد بعد از دریافت پرداخت.

5- قبل از تحویل ، اطلاعات دریافت را با شما دوباره تأیید خواهیم کرد. و شماره پیگیری را بعد از تحویل برای شما ارسال می کنیم.

6. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا الزامات شما برای همکاری طولانی مدت را برآورده کنیم.

 

12. سؤال: مدت پرداخت شما چیست؟

پاسخ: T / T ، Western Union ، پی پال ، MoneyGram به طور همزمان.برای مبالغ کلان ، می توانید 50٪ از قبل واریز کنید ، 50٪ مانده قبل از تحویل پرداخت می شود.

 

بسته بندی برای مرجع:


کابل فیبر نوری OM4 100G Data Multimode LC 50 Meter 2

 

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات