خانه محصولاتفیبر نوری اتصالات

اتصالات فیبر نوری زاویه راست 2.0mm 40db شبکه

اتصالات فیبر نوری زاویه راست 2.0mm 40db شبکه

  • اتصالات فیبر نوری زاویه راست 2.0mm 40db شبکه
  • اتصالات فیبر نوری زاویه راست 2.0mm 40db شبکه
  • اتصالات فیبر نوری زاویه راست 2.0mm 40db شبکه
اتصالات فیبر نوری زاویه راست 2.0mm 40db شبکه
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: ST
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: can be negotiated
جزئیات بسته بندی: بسته صادرات استاندارد
زمان تحویل: 2-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، MoneyGram ، پی پال
قابلیت ارائه: 10،000 رایانه شخصی در ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
مواد: فلز نوع حالت: حالت تک / چند حالت
نوع اتصال: 3.0 میلی متر گم شدن درج: <0.3dB
گواهی: CE ، ISO ، RoHS برگشت ضرر: PC≥40 UPC≥50 APC≥60 dB
برجسته:

اتصالات فیبر نوری 40db ، اتصالات فیبر نوری 2.0 میلی متر ، اتصال دهنده ال سی دی چند مود 40db

,

2.0mm Fiber Optic Connectors

,

40db multimode fiber lc connector

چند حالته LC SX 0.9 mm 2.0mm 3.0mm 3.0mm اتصال فیبر نوری راست

 

 

بند ناف فیبر نوری یکی از اجزای متداول در شبکه فیبر نوری است.فیبر نوری
تارهای پچ گاهی به کابلهای فیبر نوری یا کابلهای وصله فیبر نوری نیز گفته می شود.به طور کلی در آنجا
دو نوع سیم بند ناف فیبر نوری: تارهای پچ فیبر نوری تک حالته و فیبر نوری چند حالته
تارهای پچدر اینجا کلمه حالت به معنای حالت انتقال نور فیبر نوری در فیبر نوری است
هسته کابلمعمولاً بند ناف فیبر نوری با یک شیشه فیبر 9/125 است و ژاکت زرد رنگ است
رنگ ، کابل فیش نوری چند حالته با شیشه فیبر 50/125 یا 62.5 / 125 و رنگ نارنجی دارد.

LC یک شکل کوتاه اتصال Lucent است ، کانکتور اتصال پچ فیبر LC یک ساختار فشار و لچ است ،
دارای محفظه پلاستیکی و فروس سرامیکی 1.25 میلی متر دقیق.نوع LC نوعی الیاف از فرم کوچک است
بند ناف نوری که باعث کاهش فضا می شود و از آن برای نصب متراکم استفاده می شود.

کانکتور ال سی دی فیبر نوری دستگاهی مکانیکی است که برای تراز کردن اتصالات فیبر نوری طراحی شده است.این حاوی آستین بهم پیوسته است که دو فروند را در کنار هم نگه می دارد.
آداپتورهای فیبر نوری از نوع فلنج در محفظه پلاستیکی هستند.آداپتورهای حالت تک با آستین سرامیکی هستند در حالی که آداپتورهای فیبر چند حالته دارای آستین برنز هستند.

 

APC Connector نوعی اتصال دهنده فیبر است که به دلیل داشتن لک زاویه 5 تا 15 درجه که برای قسمتهای انتهایی اعمال می شود ، بازتاب نور را به حداقل می رساند.مانند تصویر زیر نشان داده شده است.

اتصالات فیبر نوری زاویه راست 2.0mm 40db شبکه 0

اتصالات زاویه دار فقط باید با سایر اتصالات زاویه دار جفت شوند.جفت گیری با اتصال صاف بدون زاویه باعث از بین رفتن بسیار زیاد درج می شود.به طور کلی اتصالات زاویه دار از بین اتصالات مستقیم جسمی با کیفیت خوب از بین می روند.
اتصال دهنده های با کیفیت "فوق العاده" ممکن است در هنگام اتصال به بازتاب پشتی قابل مقایسه با یک اتصال دهنده زاویه دار برسند ، اما اتصال زاویه دار بازتاب کمتری را حتی در هنگام قطع شدن فیبر حفظ می کند.

اتصالات زاویه دار با استفاده از یک بوت تسکین دهنده فشار سبز یا بدنه کانکتور سبز قابل مشاهده است.قطعات با اضافه کردن "/ APC" به نام معمولاً مشخص می شوند.
به عنوان مثال ، یک کانکتور FC زاویه دار ممکن است FC / APC تعیین شود ، یک اتصال LC زاویه دار ممکن است LC / APC و غیره تعیین شود.

 

مقدار از دست دادن بازده برای اتصال دهنده های APC جفت شده در این زمینه معمولاً بیشتر از -65 dB خواهد بود.برای اتصال UPC ، معمولاً -55 dB است.
هنگامی که اتصالات بی سیم هستند - مانند درگاه های بلااستفاده در یک قاب توزیع FTTP - از دست دادن برگشتی برای اتصالات APC باتری اتصال dB یا بیشتر است ، در مقایسه با اتصال دهنده های UPC که در محله 14 دسی بل قرار دارند.

 

 

 

امکانات:

 

with با IEC 61754-20 و TIA 604-2 مطابقت دارد

loss از بین رفتن کم و بازتاب پشت

housing مسکن به شکل بایون برای خاتمه آسان

body بدنه برنجی با اندود نیکل

f فرول سرامیکی زیرکونیا با سطح رایانه شخصی بالا

► RoHS ، سازگار با REACH SvHC

 

اتصالات فیبر نوری زاویه راست 2.0mm 40db شبکه 1


برنامه های کاربردی:


networks شبکه های محلی

networks شبکه های پردازش داده ها

► برنامه توزیع

► توزیع فرض

► تجهیزات آزمایشگاهی و آزمایشگاهی

 

 

سهولت استفاده

نوع کانکتور حالت / حالت چندگانه
رنگ سبز آبی
کابل 0.9 / 2.0 / 3.0

 


امکانات:


--- از دست دادن کم درج و از بین رفتن بازتاب
--- سطح انتهایی فرولنگ از پیش گنبدی
--- کلید ضد چرخش دقیق
--- بدنه برنجی با اندود نیکل
--- چکمه های سبک Telcordia
--- فرول سرامیکی شناور

 

پارامتر

 

نام محصولات اتصال دهنده ST فیبر نوری OEM / ODM 3.0 میلی متر برای سیم کشی توزیع داخلی
نوع حالت حالت تک / چند حالت
قطر کابل 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر
از دست دادن درج 0.3 دسی بل (از دست دادن کم درج می تواند 0.35dB B باشد)
برگشت ضرر d60 دسی بل
طول موج 1310/1550
مواد فرولی سرامیک
دمای اپراتور -40 ~ + 85
نصب شده / ODM قابل قبول
ضمانتنامه 3 سال پس از زایمان
زمان تحویل 2-15 روز کاری (با توجه به مقدار شما)
 

 

 

اتصال بیشتر برای مرجع

 

اتصالات فیبر نوری زاویه راست 2.0mm 40db شبکه 2

 

 

نوع کانکتور LC / SC / FC / FC / E2000 / MPO / MTRJ / SMA
نوع حالت حالت تک یا چند حالته
نوع کابل 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر

 

چگونه سفارش دهیم

 

1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. نوع حالت: حالت تک (UPC و APC) / حالت چند (PC)
3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می توان قطر دیگر را تنظیم کرد)
4. مواد پوشش: PVC / LSZH
5. تعداد فیبر: ساده / دوبلکس / 4 هسته / 6core / 8 هسته / 12 هسته / 24core / 48 هسته / 96 هسته و غیره
6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. طول بند ناف: مطابق نیاز شما
اتصال 8.MPO / MTP باید به ما اطلاع دهد که از کدام روش (نوع A / B نوع / C) ، نر یا ماده ، فیبر (4/8/12/16/24/32 فیبر)

 

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات