خانه محصولاتاتمسفر فیبر نوری

PEI PC 10dB UPC فیبر نوری Attenuator ST FC LC 0.5 چند حالته

PEI PC 10dB UPC فیبر نوری Attenuator ST FC LC 0.5 چند حالته

  • PEI PC 10dB UPC فیبر نوری Attenuator ST FC LC 0.5 چند حالته
  • PEI PC 10dB UPC فیبر نوری Attenuator ST FC LC 0.5 چند حالته
PEI PC 10dB UPC فیبر نوری Attenuator ST FC LC 0.5 چند حالته
جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 قطعه
قیمت: Negotiate
جزئیات بسته بندی: 10 عدد در هر بسته
زمان تحویل: 2 هفته
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000 در ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
رنگ: قرمز سبز اتصال دهنده: SC ST
لهستانی: UPC حالت: حالت تک
میراگر: 8dB مواد: فلز
برجسته:

10dB UPC فیبر نوری Attenuator ، PEI PC Fiber Optic Attenuator ، LC 0.5 Multimode Fiber Attenuator

,

PEI PC Fiber Optic Attenuator

,

LC 0.5 Multimode Fiber Attenuator

10dB ST FC UPC میراگر فیبر نوری تک حالت برای ارتباط از راه دور
 
 
NEWLIGHT طیف کاملی از میراگرها را با استفاده از طرح قالب تزریق و کارخانه سخت افزار خود ارائه می دهد ، میراگرهای ما تست مکانیکی قوی و آزمایش محیطی را پشت سر گذاشتند ، میرایی پایدار از 1 تا 25 دسی بل را در هر دو طول موج انتقال 1310 و 1500 میلی متر فراهم می کند.اتصالات نوع مرد به زن از نوع پلاگین دارای بدنه قوی و طراحی خوبی هستند که می توانند عملکرد عالی ارائه دهند ، آنها با اتصالات و آداپتورهای relavent سازگار هستند.

میراگر فیبر نوریجزئیات:

1. میراگر ثابت (نوع ثابت FC ، SC ، ST ، LC)
2. زن به مرد (FC ، SC ، ST ، LC)
3. میرایی خطی (نوع جامپر فیوز و فیبر)
4. ضرر بازگشت بالا (نوع RL در خط و بالا)
5. میرایی دقیق و پایدار (نوع متغیر)

 
 

نه نام شرح
1 کلاه گرد و غبار آکواریوم بزرگ PE / PP ، سفید
2 فرول LC LC 0.5 سازگاری ، سرامیک زیرونیا
3 صندوق عقب فلزی فرول اندود مس با نیکل
4 پوسته جلو LC PEI / PC + PBT ، آبی UPC ، سبز APC
5 پوسته پشتی LC PEI / PC + PBT ، آبی UPC ، سبز APC
6 بهار SUS304 / 201
7 فرول LC متمرکز بودن LC 0.5 ، سرامیک زیرومیا
8 درپوش گرد و غبار آداپتور LC در صورت مشخص نشدن ، PE / PP ، سفید ، شکل و اندازه ممکن است تغییر کند
9 الیاف میراگر 16 میلی متر

PEI PC 10dB UPC فیبر نوری Attenuator ST FC LC 0.5 چند حالته 0
عملکرد کلی
میراگر فیبر نوری در کاربردهایی استفاده می شود که میزان از دست دادن نور از قبل تعیین شده باشد.ما میراگر ثابت LC ، FC ، SC ، ST ، MU با سطح میرایی متفاوت از 1dB تا 30dB ارائه می دهیم.
 

میرایی میرایی
0dB تا 30dB
عامل طول موج
SM: 1260nm ~ 1620nm ، میلی متر: 850 / 1300nm (سفارش مشتری)
برگشت ضرر
UPC≥50dB ، APC≥60dB
از بین رفتن قطبش
.20.2dB
تحمل میرایی
0dB ~ 9dB: 0.5dB ، 10 ~ 30dB: 10٪ مقدار میرایی
حداکثر توان
250 مگاوات
دمای کار
-40 ° C ~ + 85 ° C
دمای ذخیره سازی
-40 ° C ~ + 85 ° C

 

 


برنامه های کاربردی:

مدیریت نیرو در شبکه های نوری
تعادل کانال سیستم تقسیم طول موج (WDM)
تقویت کننده های الیاف دوپ شده Erbium (EDFA)
مالتی پلکسرهای افزودنی نوری (OADM)
محافظت از گیرنده
ابزار آزمایش
جبران میرایی مختلف اتصال


 
PEI PC 10dB UPC فیبر نوری Attenuator ST FC LC 0.5 چند حالته 1
PEI PC 10dB UPC فیبر نوری Attenuator ST FC LC 0.5 چند حالته 2
سالات متداول
 
1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟
بله ما کارخانه واقعی با 16 سال سابقه هستیم
 
2. مارک فیبر شما چیست؟
مارک های فیبر از جمله YOFC FiberHome
 
3. محصولات اصلی شما چیست؟
پچ پنل فیبر نوری ، کاست فیبر MPO و MTP ، کابل های MPO و MTP
کابلهای فیبر نوری در فضای باز کابلهای فیبر نوری داخل سالن FTTH قطره کابل ADSS ، پچ کابلهای زرهی داخلی فیبر کابل فیبر نوری SC LC FC ST MTP MPO پچ کابلهای نوری
 
4. دوره تضمین کیفیت محصول؟
20 سال ضمانت کابل فیبر نوری
 
 
 
5. آیا گواهی مواد اولیه دارید؟
ما همکاری طولانی مدت با تامین کنندگان مواد اولیه ISO9001 ROHS واجد شرایط ایجاد می کنیم
 
6. زمان تحویل شما چیست؟
ظرف 48 ساعت برای انواع عادی محصولات فیبر نوری
 
7. MOQ: حداقل مقدار شما چقدر است؟
MOQ برای پچ پنل کابل فیبر نوری 10 ست
برای پچ کابلهای فیبر نوری MOQ لازم نیست ، زیرا موجودی برای انواع عادی وجود دارد
 
8. آیا توزیع کننده دیگری در کشور یا داخلی دارید؟
تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتری می فروشیم و قیمت کارخانه نیز قابل ارائه است
 
9. پرداخت
برای سفارشات بزرگ: T / T
برای سفارشات کوچک: T / T و Paypal قابل قبول هستند
 
10. حمل و نقل و تحویل
برای سفارشات بزرگ: از طریق دریا (LCL یا FCL)
برای سفارشات کوچک: از طریق دریا (LCL) از طریق هوا یا خدمات پیک ، هر یک از آنها اختیاری است

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات