خانه محصولاتاتمسفر فیبر نوری

1620nm 3dB ST UPC Multimode Fiber Attenuator 250mW برای تجهیزات

1620nm 3dB ST UPC Multimode Fiber Attenuator 250mW برای تجهیزات

  • 1620nm 3dB ST UPC Multimode Fiber Attenuator 250mW برای تجهیزات
  • 1620nm 3dB ST UPC Multimode Fiber Attenuator 250mW برای تجهیزات
1620nm 3dB ST UPC Multimode Fiber Attenuator 250mW برای تجهیزات
جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE
شماره مدل: LC002
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 قطعه
قیمت: Negotiate
جزئیات بسته بندی: 10 عدد در هر بسته
زمان تحویل: 1 هفته
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000 در ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
رنگ: قرمز سبز اتصال دهنده: SC LC
لهستانی: UPC / APC حالت: حالت تک
میراگر: 15dB مواد: پلاستیک
برجسته:

STEN UPC Multimode Fiber Attenuator ، 1620nm Multimode Fiber Attenuator ، 250mW Variable Fiber Attenuator

,

1620nm Multimode Fiber Attenuator

,

250mW Variable Fiber Attenuator

3dB ST ثابت کننده فیبر نوری ضعیف کننده مرد به زن برای تجهیزات
 
 
توضیحات کلی


به عنوان یک دستگاه منفعل نوری ، میرایی ها عمدتا در فیبر نوری برای اشکال زدایی عملکرد قدرت نوری و تصحیح کالیبراسیون ابزار نوری و تضعیف سیگنال فیبر استفاده می شود تا از قدرت نوری در یک سطح پایدار و مطلوب در پیوند بدون هیچ گونه تغییری در موج انتقال اولیه آن اطمینان حاصل شود.

 

ضعیف کننده های نوری ثابت در پیوندهای فیبر نوری برای کاهش قدرت نوری در سطح مشخصی استفاده می شوند. ضعیف کننده های فیبر نوری که معمولاً استفاده می شوند از نوع زن تا مرد هستند ، که به آن ضعیف کننده فیبر پلاگین نیز گفته می شود.آنها دارای فرول های سرامیکی هستند و انواع مختلفی برای نصب انواع اتصالات فیبر نوری وجود دارد.
تضعیف کننده های فیبر نوری با ارزش ثابت می توانند قدرت نور نوری را در سطح ثابت کاهش دهند ، میرایی های فیبر نوری متغیر با محدوده تضعیف قابل تنظیم هستند.همچنین کابل های وصله فیبر نوری ضعیف کننده موجود است ، عملکرد آنها مانند میرایی است و بصورت خطی استفاده می شود.

 


ویژگی های اصلی


از دست دادن درج کم و از دست دادن بازتاب پشت.
دقت بالا در ابعاد مکانیکی
مطابق با Telcordia GR-326-Core ، IEC ، TIA.
سازگار با RoHS
 

ارزش تضعیف استاندارد کامپیوتر 0dB تا 20dB (مرحله 1dB).
APC 25 دسی بل
سفارشی مرحله مشخص شود
طول موج عملیاتی 1260 نانومتر ~ 1620 نانومتر
برگشت ضرر SPC≥40dB
UPC≥ 50dB
APC≥60dB
تحمل ضعف استاندارد 0dB ~ 10dB ± 1.0dB
سفارشی 11dB ~ 25dB ± 1.5dB
حداکثر توان مصرفی 250 میلی وات
دمای کارکرد -40 ℃ 75+75 ℃
توجه: پیکربندی های سفارشی در صورت درخواست امکان پذیر است

1620nm 3dB ST UPC Multimode Fiber Attenuator 250mW برای تجهیزات 0


 

تضعیف واله
0dB تا 30dB
طول موج عملیاتی
SM: 1260nm ~ 1620nm ، MM: 850/1300nm (سفارش مشتری)
برگشت ضرر
UPC≥50dB ، APC≥60dB
از دست دادن قطبش
.20.2dB
تحمل ضعف
0dB ~ 9dB: 0.5dB ، 10 ~ 30dB: 10 value از ارزش تضعیف
حداکثر توان مصرفی
250 میلی وات
دمای کارکرد
-40 ° C ~+85 ° C
دمای ذخیره سازی
-40 ° C ~+85 ° C

 

 


برنامه های کاربردی:

مدیریت توان در شبکه های نوری
متوازن سازی سیستم تقسیم چندگانه طول موج (WDM)
تقویت کننده های فیبر دوپ شده Erbium (EDFA)
مولتی پلکسرهای افزایشی نوری (OADM)
حفاظت گیرنده
ابزار آزمایش
جبران تضعیف اتصالات مختلف


 
1620nm 3dB ST UPC Multimode Fiber Attenuator 250mW برای تجهیزات 1
1620nm 3dB ST UPC Multimode Fiber Attenuator 250mW برای تجهیزات 2
سوالات متداول
 
1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟
بله ما کارخانه واقعی با 16 سال سابقه هستیم
 
2. مارک فیبر شما چیست؟
مارک های فیبر از جمله YOFC FiberHome
 
3. محصولات اصلی شما چیست؟
پچ پنل فیبر نوری ، کاست MPO و MTP فیبر ، کابل MPO و MTP
کابل های فیبر نوری در فضای باز کابل های فیبر نوری داخلی FTTH Drop cables ADSS ، کابل های وصله ای داخلی زرهی فیبر کابل فیبر نوری SC LC FC ST MTP MPO پچ کابل های نوری
 
4. دوره تضمین کیفیت محصول؟
20 سال ضمانت کابل فیبر نوری
 
 
 
5. آیا گواهی مواد اولیه دارید؟
ما همکاری طولانی مدت با تامین کنندگان واجد شرایط مواد اولیه ISO9001 ROHS ایجاد می کنیم
 
6. زمان تحویل شما چقدر است؟
ظرف 48 ساعت برای انواع معمولی محصولات فیبر نوری
 
7. MOQ: حداقل مقدار شما چقدر است؟
MOQ for Fiber Optic Cable Patch Panel 10 مجموعه
MOQ مورد نیاز برای فیبر نوری پچ کورد وجود ندارد ، زیرا موجودی برای انواع معمولی وجود دارد
 
8. آیا توزیع کننده ای در کشور دیگر یا داخلی دارید؟
تا کنون ما محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم و قیمت کارخانه نیز قابل ارائه است
 
9. پرداخت
برای سفارشات بزرگ: T/T
برای سفارشات کوچک: T/T و Paypal قابل قبول هستند
 
10. حمل و نقل و تحویل
برای سفارشات بزرگ: از طریق دریا (LCL یا FCL)
برای سفارشات کوچک: از طریق دریا (LCL) از طریق هوا یا از طریق خدمات پیک ، که هر کدام اختیاری است

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات