خانه محصولاتفرستنده فیبر نوری

فرستنده اترنت تک حالت، ماژول گیرنده اپتیکال SFP دوپلکس

فرستنده اترنت تک حالت، ماژول گیرنده اپتیکال SFP دوپلکس

Single Mode Fiber Transceiver , Duplex LC SFP Optical Transceiver Module

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
قیمت: Negotiate
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه در هر بسته
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000 / ماه
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
نام: گیرنده فیبر STP طول موج: TRx1550nm
نوع حالت: حالت تک فاصله انتقال: 160 کیلومتر
نوع فیبر: فیبر دوگانه امید: در دسترس

پهنای باند 160KM 155M تک حالت Duplex LC SFP ماژول نوری

شرح

فرستنده بیسیم FE-LX160-SM1310 یک ماژول با کارایی بالا و مقرون به صرفه است که یک رابط دوتایی LC Optics دارد. سیگنال AC استاندارد CML برای سیگنال با سرعت بالا و سیگنال های کنترل و نظارت LVTTL. بخش گیرنده از گیرنده PIN استفاده می کند و فرستنده از لیزر DFP 1550 نانومتری استفاده می کند، تا 32dB پیوند پیوسته اطمینان حاصل شود که این برنامه کاربردی SONET OC-3 / SDH STM-160Km.

امکانات:


² تا 155Mb / s لینک های داده
² Hot-Pluggable
² Duplex LC connector
² تا 160 کیلومتر در SMF 9 / 125μm
² فرستنده لیزر DFP 1550 نانومتر
² تنها منبع تغذیه 3.3V
² رابط کنترل مطابق با SFF-8472
² حداکثر قدرت <1W
² بازه صنعتی / تمدید / تجاری دمای عملیاتی: -40 ° C تا 85 ° C / -5 ° C تا 85 ° C / -0 ° C تا 70 ° C نسخه در دسترس
² RoHS سازگار و سرب رایگان

برنامه های کاربردی:


--100Base-LX اترنت
- SONET OC-3 / SDH STM-1
- اترنت سریع
- مترو / دسترسی به شبکه
- 1 × فیبر کانال
- دیگر لینک های نوری

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Mr. Michael

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات