خانه محصولاتفرستنده فیبر نوری

فرستنده فیبر نوری چندگانه SFP-10G-LRM 10G 1310nm با عملکرد DDM

فرستنده فیبر نوری چندگانه SFP-10G-LRM 10G 1310nm با عملکرد DDM

SFP-10G-LRM Multimode Fiber Optic Transceiver 10G 1310nm Wavelength With DDM Function

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
قیمت: Negotiate
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه در هر بسته
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000 / ماه
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
نام: گیرنده فرستنده فیبر SFP / چند منظوره طول موج: 1310 نانومتر
نوع حالت: چند منظوره فاصله انتقال: 220 متر
نرخ انتقال داده: 30% اتصال دهنده: دوبلکس LC

SFP-10G-LRM چند حالت 10G 1310nm 220m LRM SFP + فرستنده با عملکرد DDM

شرح:

SFP + LRM به طور خاص برای انتقال داده های دوپاکس یکپارچه با کارایی بالا در فیبر نوری حالت Mutli طراحی شده است.
این ماژول فرستنده سازگار با توافقنامه Multisource کوچک SFP + (Plugable Plus Plus SFP +) (SFF-8431 Rev4.1) سازگار است. این نوع فرستنده برای انتقال اطلاعات سریال تا 10.3125 گیگابیت در ثانیه، با ویژگی های لینک با 10 گیگابیت اترنت 10GBASE-LR / LW پایه IEEE 802.3ae و کانال فیبر 10G، مطابقت دارد.

10G SFP + فرستنده

کاربرد نرخ روز طول موج فاصله نوع اتصال
SFP + 10GBASE-SR 10G 850 نانومتر 300 متر LC
SFP + 10GBASE-LR 10G 1310 نانومتر 10 کیلومتر LC
SFP + 10GBASE-LRM 10G 1310 نانومتر 220 متر LC
SFP + 10GBASE-ER 10G 1310 نانومتر 40 کیلومتر LC
SFP + 10GBASE-ZR 10G 1310 نانومتر 80 کیلومتر LC

امکانات:

سرعت انتقال داده: 10.3 گیگابیت در ثانیه
SFP پلاگین داغ
فرستنده DFB-LD 1310nm
فاصله تا 220 متر بیش از MMF
اتصال دوبلکس LC
منبع تغذیه 3.3V تنها و رابط منطقی TTL
مطابق با MSA SFF-8431، IEEE 802.3ae
Dissipation قدرت: SFP + 1W
عملکرد نظارت دیجیتال دیجیتال
دمای کار: 0-70 درجه


برنامه های کاربردی:


کانال فیبر 10G
لینک دیگر نوری

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Mr. Michael

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات