خانه محصولاتفرستنده فیبر نوری

فرستنده اترنت SFP فیبر 850nm زن RJ45 Female Connector 1.25 Gb / S

فرستنده اترنت SFP فیبر 850nm زن RJ45 Female Connector 1.25 Gb / S

    • 850nm Wavelength SFP Fiber Transceiver RJ45 Female Connector 1.25 Gb / S
    • 850nm Wavelength SFP Fiber Transceiver RJ45 Female Connector 1.25 Gb / S
  • 850nm Wavelength SFP Fiber Transceiver RJ45 Female Connector 1.25 Gb / S

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: NEW LIGHT
    گواهی: CE , ISO , RoHS
    شماره مدل: OLSP851XL-C (I) DS3

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه پلاستیکی + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (بستگی به مقدار شما دارد)
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 20000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    سرعت: 10/100 / 1000M نرخ داده: 30%
    گواهی: CE، ISO، RoHS TUV، EMC طول موج: 850 نانومتر
    کاربرد: 10G Base-SR / SW در 10.3125G محصولات: UF - RJ45 - فیبر نوری 1G ماژول فرستنده - مینی - GBIC - 1000Base -T SFP ماژول
    فاصله: 100M دمای مورد کار:: تجاری: 0 ~ 70 درجه سانتیگراد

    UF - RJ45 - فیبر نوری 1G ماژول فرستنده - مینی - GBIC - 1000Base -T SFP ماژول

    • نرخ داده: 1.25Gb / s، اتصال: RJ45 زن، فاصله: 100m (330 فوت).
    • سازگار - 100٪ سازگار برای Ubiquiti EdgeSwitch / EdgeRouter (ES-16-150W، ES-24-250W، ES-24-500W، ES-48-500W، ES-24-LITE، ER-X-SFP، ERPro-8 و بیشتر).
    • اتصال - RJ45 ماژول فرستنده قابل حمل است یک عملکرد دوطرفه بالا عملکرد داده ها برای ارتباط دو طرفه، یکپارچه با طبقه 5 بدون انبساط، کابل پیچ مفتول جفت. با استفاده از کابل Cat5e امکان اتصال به 100 متر ممکن است.
    • EASY TO INSTALL - این سازگار با قابلیت تعویض و اشتراک Multi-Source است (MSA)، فرستنده 1000Base-T می تواند به طور مستقیم به دستگاه Ubiquiti متصل شود، بدون نیاز به خاموش کردن سیستم شبکه میزبان. این قابلیت باعث می شود حرکت، افزوده و تبادل سریع و بدون دردسر باشد.
    • سرویس مشتری - 3 سال گارانتی، پشتیبانی رایگان فناوری طول عمر. هر مسئله فنی یا نظم، فقط احساس رایگان با ما تماس بگیرید. ما همچنین از پیشنهاد بی طرفانه و صادقانه خود قدردانی می کنیم

    جزئیات محصول

    مشخصات فنی:


    سازگار برای گیرنده فرستنده ی EdgeSwitch / EdgeRouter Ubiquiti
    ماژول فرستنده 1000BASE-T SFP برای سیم مسی 5e، RJ-45

    نرخ داده 1.25 گیگابایت بر ثانیه
    رسیدن 100 متر
    نوع فیبر CAT5e
    DDM / DOM نه
    دما محدوده (° C) 0 ~ 70

    کاربرد:


    Ubiquiti EdgeRouter:
    ER-X-SFP
    ERPro-8
    Ubiquiti EdgeSwitch:
    ES-16-150W
    ES-24-250W
    ES-24-500W
    ES-48-500W
    ES-24-LITE
    ES-48-LITE
    ES-12F
    ES-8-150W

    کنترل کیفیت


    تمام ماژول ها به طور کامل با استاندارد MSA سازگار است.
    تمام ماژول ها همچنین مهمترین استانداردها و هنجارهای محصولات الکترونیکی را برآورده می کنند.
    کنترل مستمر کیفیت محصول قبل، در طی و پس از فرآیند تولید، اولویت اولویت است.


    روش های آزمون برای فرستنده های نوری


    آزمایش لیزر و فوتودیود قبل از محفظه محیطی
    48 ساعت محوطه محوطه اطمینان نمونه قابل اعتماد
    آزمایش لیزر و فوتودیود پس از محفظه محیطی
    سازگاری و برنامه کاربردی
    تست نهایی: انتقال فیبر واقعی




    معرفی شرکت

    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: کابل پچ / Pigtails، پچ سیم کابل، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتناتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات استفاده می شود، فیبر نوری CATV، فیبر دیجیتال انتقال فیبر، ایستگاه پایه داده ها و غیره

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات با شهرت بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!




    بسته بندی جزئیات:

    جعبه 10pcs / anti-static، جعبه 40pcs / anti-static.

    حامل ترجیح داده شده، لطفا قبل از آن به ما اطلاع دهید.

    • FedEx Overnight: برای تحویل 1-3 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) تحویل داده خواهد شد.
    • DHL: برای تحویل، روزهای 2-4 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) است. برای اسپانیا، ایتالیا، برزیل و برخی از کشورهای دیگر، اقلام به دلیل دوره ترخیص کالا از گمرک به طول می انجامد.


    خدمات ما

    • "یک به یک" قلب به خدمت خدمت: نماینده فروش تنها برای پنج مشتری خدمت می کنند. ما منتظر ماندگاری خدمات طولانی مدت برای شما هستیم، اما نه فقط یک یا دو بار همکاری.
    • خدمات پس از فروش کامل: 24 ساعته شماره تلفن، پست الکترونیکی و مدیریت مشتری
    • گارانتی طولانی: 3 سال گارانتی. اگر کابل مصنوعی آسیب دیده باشد، می توانیم آن را به صورت رایگان له کرده یا آزمایش کنیم. (اما شما نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل).



    پرداخت

    • بسته بندی: کیسه و جعبه کارتن
    • حمل و نقل: اکسپرس بین المللی: فدرال اکسپرس، DHL، UPS، TNT و EMS، و یا دریایی .. اگر شما دیگر

    حامل ترجیح داده شده، لطفا قبل از آن به ما اطلاع دهید.

    • FedEx Overnight: برای تحویل 1-3 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) تحویل داده خواهد شد.
    • DHL: برای تحویل، روزهای 2-4 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) است. برای اسپانیا، ایتالیا، برزیل و برخی از کشورهای دیگر، اقلام به دلیل دوره ترخیص کالا از گمرک به طول می انجامد.

    1. T / T، PAYPAL، اتحاد WESTEN، پول نقد، L / C.
    2. پیش پرداخت 30٪، قبل از تحویل پرداخت 70٪.




    خدمات ما

    • "یک به یک" قلب به خدمت خدمت: نماینده فروش تنها برای پنج مشتری خدمت می کنند. ما منتظر ماندگاری خدمات طولانی مدت برای شما هستیم، اما نه فقط یک یا دو بار همکاری.
    • خدمات پس از فروش کامل: 24 ساعته شماره تلفن، پست الکترونیکی و مدیریت مشتری
    • گارانتی طولانی: 3 سال گارانتی. اگر کابل مصنوعی آسیب دیده باشد، می توانیم آن را به صورت رایگان له کرده یا آزمایش کنیم. (اما شما نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل).


    محصولات بیشتر

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات