خانه محصولاتفیبر نوری اتصالات

اتصال دهنده های نوری فیبر نوری SC UPC 2.0 / 3.0 میلی متر مواد پلاستیکی Simplex

اتصال دهنده های نوری فیبر نوری SC UPC 2.0 / 3.0 میلی متر مواد پلاستیکی Simplex

    • Durable Cap Fiber Optic Connectors SC UPC 2.0 / 3.0 Mm Simplex Plastic Material
    • Durable Cap Fiber Optic Connectors SC UPC 2.0 / 3.0 Mm Simplex Plastic Material
    • Durable Cap Fiber Optic Connectors SC UPC 2.0 / 3.0 Mm Simplex Plastic Material
  • Durable Cap Fiber Optic Connectors SC UPC 2.0 / 3.0 Mm Simplex Plastic Material

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: SC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 500 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 10000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: پلاستیک حالت نوع: حالت تک
    نوع اتصال: UPC از دست دادن درج: <0.3dB
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    شرایط پرداخت: T / T، L / C، PAYPAL، اتحاد WESTEN، GRAM پول گواهی: CE، ISO، RoHS
    برگشت ضرر: PC≥40 UPC≥50 APC≥60 دسی بل

     

    SC UPC 2.0 / 3.0 میلی متر یکپارچه پلاستیکی مواد فیبر کانکتور با کلاه

    • فیبر FC اتصال دهنده اپوکسی-لهستانی به طور خاص طراحی شده اند که به منظور کاهش ضخامت درج و عقب، همراه با دقت بالا و ثبات مکانیکی طراحی شده است.
    • اتصالات فیبر نر ما دارای یک فریزر سرامیکی از پیش ساخته شده است. آنها همچنین دارای یک شمع پیچ هستند که اتصالات دقیق در محیط های ارتعاش بالا را تضمین می کند.
    • استانداردهای intermateability و مطابق با الزامات محیط زیست ROHS.
    • بدن اتصال یکنواخت از فلز نیکل ساخته شده است که مقاومت در برابر خوردگی دارد. آنها با چکمه های مناسب برای قطرهای فیبر کابل 0.9 میلی متری می آیند.
    • FC-APC Simx Singlemode connectors برای شبکه های محلی (شبکه های محلی)، شبکه های گسترده شبکه (WAN)، شبکه داده های متروپولیتن (MAN)، مرکز داده، کسب و کار، محل، FTTH و برنامه های کاربردی تجاری مناسب هستند. آنها یک همدم ایده آل از Singlemode کابل فیبر نوری فله هستند

    امکانات:

    --- افت کم درج و برگشت انعکاس بازگشت
    --- سطح پایان غلیظ قبل از غلاف
    --- دقیق ضد چرخش کلید و بدن مقاوم در برابر خوردگی
    --- مسکن پلاستیکی UL
    --- چکمه سبک Telcordia
    --- فرول سرامیکی آزاد شناور

    کاربرد:

    - شبکه مخابرات

    - تست تجهیزات

    - شبکه محلی (LAN)

    - CATV

    - FTTH

    مشخصات:

    پارامتر واحد FC، SC، LC، ST اتصال
    SM MM
    UPC APC UPC
    از دست دادن درج دسی بل 0.3 0.3 0.3
    برگشت ضرر دسی بل 50 60 35
    قابلیت تعویض دسی بل 0.2
    استقامتی مکانیکی دسی بل 0.2
    لرزش دسی بل 0.2
    دمای عملیاتی ° C -40 ° C -75 ° C
    دمای ذخیره سازی ° C -45 ° C -85 ° C


    ممنونم





    معرفی شرکت

    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: پچ بند / Pigtails، پچ کابل سیم، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتنیتاتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره

    محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات، فیبر نوری CATV، فیبر اینترنت فیبر انتقال، پایگاه داده پایگاه داده و غیره استفاده می شود.

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات دارای اعتبار بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!


    تحویل و پرداخت

    1. زمان تحویل: 2-15 روز کاری پس از دریافت پرداخت
    بسته بندی 2. بسته صادرات sdandard
    3. مدت پرداخت: T / T، PAYPAL، اتحاد Westen، L / C. سپرده 30٪، تراز 70٪ قبل از تحویل
    4. گارانتی: 3 سال
    روش تحویل 5: توسط دریا (DHL، UPS، FEDEX، TNT، و غیره) توسط دریا


    سفارش اطلاعات:

    مرحله 1: نوع اتصال: FC، SC، LC، ST
    مرحله 2: End-face فرل: PC، UPC، APC
    مرحله 3: نوع: تک حالت، چندجملهای
    مرحله 4: تضعیف: 1-10dB (گام 1dB)، 15، 20، 25، 30dB
    مرحله 5: حالت: ثابت، زن و مرد، در خط، متغیر
    مرحله 6: طول موج: 1310nm، 1550nm، 850nm، 1300nm


    چگونه با ما تماس بگیرید

    ایمیل: sales01@newlightfiber.com
    Cel / whatsapp: 008615800028772

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)