خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

3/5 متر FC-FC کابل چند منظوره duplex fiber patch OM2 / OM3 / OM4 3.0

3/5 متر FC-FC کابل چند منظوره duplex fiber patch OM2 / OM3 / OM4 3.0

    • 3 / 5 meters FC - FC multi mode duplex fiber patch cord OM2 / OM3 / OM4 3.0 cable
    • 3 / 5 meters FC - FC multi mode duplex fiber patch cord OM2 / OM3 / OM4 3.0 cable
    • 3 / 5 meters FC - FC multi mode duplex fiber patch cord OM2 / OM3 / OM4 3.0 cable
  • 3 / 5 meters FC - FC multi mode duplex fiber patch cord OM2 / OM3 / OM4 3.0 cable

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن، چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE, ISO ,RoHS
    شماره مدل: LC / FC / SC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (بستگی به مقدار شما دارد)
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 12000 عدد در هر روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع اتصال: LC / FC / SC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ نوع فیبر: OM1 / OM2 / OM3 / OM4
    حالت: چند حالت نوع هسته: ساده / دوبلکس / 4 / 6/8/12/24/48 هسته
    قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلیمتر طول کابل: می تواند سفارشی
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری پس از پرداخت بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    مواد ژاکت: PVC / LSZH OEM/ODM: قابل قبول




    شرح

    3/5 متر FC-FC کابل چند منظوره duplex fiber patch OM2 / OM3 / OM4 3.0

    نوع اتصال دهنده SC، ST، FC، LC، MU، MTRJ، E2000، MPO / MTP، SMA ....
    کابل ها PVC / LSZH، OM1، OM2، OM3، OM4، Plenum (OFNP)، زره پوش
    رنگ زرد، خاکستری، آسمان بول، نارنجی، سفید، سیاه، قرمز، آبی (می توان سفارشی).


    مشخصات فنی

    مشخصات واحد FC، SC، LC / Armored Cables ST، MU MT-RJ، MPO E2000
    حالت تک چند حالت حالت تک چند حالت حالت تک چند حالت حالت تک
    کامپیوتر UPC APC کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر APC
    از دست دادن درج دسی بل ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
    برگشت ضرر دسی بل ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
    طول موج Nm 850،1310 850،1310 850،1310 850،1310
    تعویض پذیری دسی بل ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    لرزش دسی بل ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    دمای کار ° C -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75
    دمای ذخیره سازی ° C -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
    قطر کابل میلیمتر φ3.0، φ2.0، φ0.9 φ3.0، φ2.0، φ0.9 φ3.0، φ2.0، φ0.9 φ3.0، φ2.0، φ0.9



    بسته بندی و حمل و نقل

    • بسته بندی: کیسه و جعبه caron
    • حمل و نقل: اکسپرس بین المللی: فدرال اکسپرس، DHL، UPS، TNT و EMS. اگر شما یکی دیگر دارید
    • حامل ترجیح داده، لطفا قبل از آن به ما اطلاع دهید.
    • FedEx Overnight: برای تحویل 1-3 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) تحویل داده خواهد شد.
    • DHL: برای تحویل 2-4 روز کاری (تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به جز) تحویل خواهد گرفت. برای اسپانیا، ایتالیا، برزیل و برخی از کشورهای دیگر، اقلام طول می کشد تا به دلیل دوره ترخیص کالا از گمرک.

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات