خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

100G کابل انتقال داده ها به کابل فیبر چند لایه فیبر Duplex Duplex FC کابل OM4

100G کابل انتقال داده ها به کابل فیبر چند لایه فیبر Duplex Duplex FC کابل OM4

    • 100G data transmission FC to FC Multimode Duplex Fiber Patch Cord OM4 Cable
    • 100G data transmission FC to FC Multimode Duplex Fiber Patch Cord OM4 Cable
    • 100G data transmission FC to FC Multimode Duplex Fiber Patch Cord OM4 Cable
  • 100G data transmission FC to FC Multimode Duplex Fiber Patch Cord OM4 Cable

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن، چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE, ISO ,RoHS
    شماره مدل: LC / FC / SC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری (بستگی به مقدار شما دارد)
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 12000 عدد در هر روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: 100G کابل انتقال داده ها به کابل فیبر چند لایه فیبر Duplex Duplex FC کابل OM4 نوع فیبر: OM4
    حالت: چند حالته نوع هسته: دوبلکس (قابل تنظیم است)
    قطر کابل: 3.0 میلی متر طول کابل: 5 متر یا هر طول
    بسته بندی: کیف OPP + جعبه کارتن مواد ژاکت: PVC / LSZH
    OEM/ODM: قابل قبول از دست دادن درج: .30.3dB
    اتصال دهنده: SC LC FC ST MU برگشت ضرر: d45dB
    کنترل کیفیت: تست 100٪ قبل از حمل و نقل


    بند ناف فیبر نوری نام محصول

    100G کابل انتقال داده ها به کابل فیبر چند لایه فیبر Duplex Duplex FC کابل OM4

    بند ناف فیبر نوری توضیحات:

    کابل فیبر نوری OM4 می تواند 100G از انتقال داده پشتیبانی کند. اگر به انتقال داده 40G نیاز دارید ، کابل OM3 کافی است. کابل فیبر نوری مختلف از انتقال داده های مختلف پشتیبانی می کند.

    کابل فیبر نوری OM4 کابل چند حالته است ، رنگ کابل معمولی رنگ مژگان است. ما همچنین می توانیم رنگ را برای شما سفارشی کنیم اگر مقدار کل سفارش شما می تواند بیش از 1000 متر باشد. اما باید از همان نوع کابل باشد.

    هم اکنون داده های 5G بسیار پرطرفدار هستند و نیاز کابل متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.


    نوع اتصال دهنده بند ناف فیبر نوری :

    نوع کانکتور SC، ST، FC، LC، MU، MTRJ، E2000، MPO / MTP، SMA…
    کابل ها PVC / LSZH، OM1، OM2، OM3، OM4، Plenum (OFNP)، زره پوش
    رنگ زرد ، خاکستری ، بلوز آسمان ، نارنجی ، سفید ، سیاه. ، سرخابی ، آبزی (قابل تنظیم است).



    مشخصات بند ناف فیبر نوری

    مشخصات واحد کابل های FC ، SC ، LC / زره پوش ST ، MU MT-RJ ، MPO E2000
    حالت تک چند حالته حالت تک چند حالته حالت تک چند حالته حالت تک
    کامپیوتر UPC APC کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر APC
    گم شدن درج دسی بل .30.3 .20.2 .30.3 .20.2 .30.3 .20.2 .20.2 .30.3 .20.2 .20.2 .30.3 .30.3
    برگشت ضرر دسی بل 45 پوند 50 پوند 60 پوند 30 پوند 45 پوند 50 پوند 30 پوند 45 پوند 50 پوند ≥35 ≥55 75 پوند
    طول موج نانومتر 850،1310 850،1310 850،1310 850،1310
    قابل تعویض دسی بل .20.2 .20.2 .20.2 .20.2
    لرزش دسی بل .20.2 .20.2 .20.2 .20.2
    دمای کارکرد درجه سانتیگراد -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75
    دمای ذخیره سازی درجه سانتیگراد -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
    قطر کابل میلی متر φ3.0 ، φ2.0 ، φ0.9 φ3.0 ، φ2.0 ، φ0.9 φ3.0 ، φ2.0 ، φ0.9 φ3.0 ، φ2.0 ، φ0.9


    FQA:

    1. س: آیا شما تولید کننده هستید؟
    پاسخ: بله ، ما در شنژن چین تولید کننده هستیم

    2. س: MOQ شما چیست؟
    پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 قطعه سفارش دهید زیرا هزینه بالاتر خواهد بود ، به طوری که قیمت بالاتر از بودجه شما خواهد بود.

    3. س: قیمت چیست؟
    پاسخ: قیمت با توجه به مقدار شما است. بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دهید ، ما بهترین قیمت خود را برای شما ارائه می دهیم. مقادیر بزرگ قیمت بسیار رقابتی می گیرند.

    4. س: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟
    پاسخ: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشتر آنها از طریق هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره تحویل می شوند ، بنابراین انجام FOB قیمت آن دشوار است. بهترین راه این است که مشخصات و مقدار دقیق خود را به ما اطلاع دهید ، ما کالا را با قیمت محصولات برای مرجع شما ارائه می دهیم.

    ما یک لیست قیمت بسیار رقابتی داریم. اگر مقدار شما بزرگ است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، می توانیم برای مرجع شما باری را از طریق دریا تشخیص دهیم.

    قیمت EXW یا CFR بهتر خواهد بود . در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

    5. س: کیفیت شما چگونه است؟
    پاسخ: تولید ما مطابق با IEC ، تولید استاندارد اروپا ، تقریباً بسته به کارگاه بدون گرد و غبار است. تجهیزات تولید وارداتی و تجهیزات کنترل کیفیت. مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

    تمام محصولات قبل از تحویل 100٪ تست می شوند.

    6. سوال: ساعت رهبری شما چیست؟
    پاسخ: ما در چین سه کارخانه داریم. یک کارخانه برای تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه برای سیم کشی ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میرایی و غیره.
    برای بند ناف فیبر نوری ، زمان سرب می تواند 2 -3 روز کاری برای 5000 عدد باشد. محصولات منظم موجود در انبار ما می توانیم با دستورات فوری برای شما مقابله کنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

    7. س: ضمانت شما چیست؟
    پاسخ: برای بند ناف ، 2 سال از زمان تحویل ضمانت داریم ، اما فقط مسئول آسیب های غیر مصنوعی هستیم. برای آسیب های مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما تعمیر کنیم ، اما حمل و نقل توسط طرف شما پرداخت می شود.

    8. س: بسته بندی شما چیست؟
    پاسخ: ما از بسته صادراتی بین المللی استفاده می کنیم. بسته بندی محصولات مختلفی را برای مرجع خود پیوست کنید. همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

    9. س: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟
    پاسخ: بله ، می توانیم. ما تولید کننده هستیم ، تمام محصولات OEM / OD M. را می پذیرند که می توانیم توافق نامه محرمانه بودن را امضا کنیم.

    10. سؤال: آیا می توانم نمونه بگیرم؟
    پاسخ: این بستگی به این دارد که چه محصولاتی برای آداپتور ، میرن هوا ، بند ناف ، پیگت ، می توانیم نمونه ای را برای شما به صورت رایگان تهیه کنیم. اما باری که توسط طرف شما بازپرداخت می شود.
    برای محصولات با ارزش بزرگ ، ما نمی توانیم آن را به صورت رایگان ، شارژ نمونه و بازپرداخت حمل و نقل را ابتدا پس از ثبت سفارش ، ارائه دهیم ، هزینه نمونه بازپرداخت می شود.

    11. سؤال: چگونه می توان سفارش داد؟
    پاسخ: 1. برای ما نامه بفرستید یا پرس و جو ارسال کنید. نام محصول ، مشخصات دقیق ، مقدار را به ما اطلاع دهید. در صورت نیاز به ما ، آدرس دریافت خود را در اختیار شما قرار دهید تا بتوانیم کالا را برای شما تعریف کنیم.
    2. پس از دانستن نیازهای شما ، ما با زمان سرب بهترین قیمت را برای شما ارائه می دهیم. قیمت با توجه به مقدار شما
    3. هنگامی که شما نقل قول را قبول می کنید ، ما یک حساب کاربری Proforma را با حساب بانکی خود تهیه خواهیم کرد.
    4- ما تولید را برای شما پس از دریافت پرداخت ترتیب خواهیم داد.
    5- قبل از تحویل ، اطلاعات دریافت را با شما دوباره تأیید خواهیم کرد. و شماره پیگیری را بعد از تحویل برای شما ارسال می کنیم.
    6. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا الزامات شما برای همکاری طولانی مدت را برآورده کنیم.

    12. س: مدت پرداخت شما چیست؟
    پاسخ: T / T ، Western Union ، پی پال ، MoneyGram به یکباره. برای مبالغ کلان ، می توانید 50٪ از قبل واریز کنید ، 50٪ مانده قبل از تحویل پرداخت می شود.

    مرجع بسته بندی

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات