خانه محصولاتفیبر نوری شکاف

مینی کوپلر 2 X 8 SC / APC فیبر نوری کابل شکاف WDM 1.5M برای FTTH جعبه

مینی کوپلر 2 X 8 SC / APC فیبر نوری کابل شکاف WDM 1.5M برای FTTH جعبه

    • Mini Coupler 2 X 8 SC / APC Fiber Optic Cable Splitter WDM 1.5M For FTTH Box
    • Mini Coupler 2 X 8 SC / APC Fiber Optic Cable Splitter WDM 1.5M For FTTH Box
  • Mini Coupler 2 X 8 SC / APC Fiber Optic Cable Splitter WDM 1.5M For FTTH Box

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO ,RoSH
    شماره مدل: SC APC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه حنجره + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 2000 عدد در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع اتصال: SC APC نوع فیبر: 0.9
    نوع هسته: G657A1 موج عملیاتی: 1260-1650
    حالت نوع: حالت تک طول ورودی: 1.5 متر
    طول خروجی: 1.5 متر گارانتی: 3 سال
    قرار دادن: ≤ 10.6 دسی بل برگشت ضرر: ≥50dB
    OEM / ODM: قابل قبول نوع PLC: لوله مینی فولادی
    فیبر شمارش: 2 x 8



    مینی کوپلر 2 X 8 SC / APC فیبر نوری کابل شکاف WDM 1.5M برای FTTH جعبه
     
    PLC Splitter داراي دو نوع بسته بندی است: لوله مینی فولاد و جعبه ABS. با توجه به نیازهای شما، تعداد فیبرهای مختلف متفاوت است، اندازه لوله مینی فولادی متفاوت است.

    اندازه لوله 1x2 / 4/8 تقریبا 60 * 7 * 4 میلی متر است.

    1x16 اسپلتتر لوله اندازه: 60 * 12 * 4mm

    1x32 اسپیلتر لوله اندازه: 80 * 20 * 6mm

    1x64 حجم لوله اسپلیت: 100 * 40 * 6 میلیمتر



    1. توضیحات

    1. تقسیم کننده نوری منفعل نوعی از دستگاه مدیریت قدرت نوری است که با استفاده از تکنولوژی بلوری نوری سیلیکا ساخته شده است. این ویژگی دارای ابعاد کوچک، قابلیت اطمینان بالا، دامنه طول موج گسترده ای و یکنواختی کانال به کانال خوب است و به طور گسترده ای در شبکه های PON برای تحقق بخشیدن به قدرت سیگنال نوری استفاده می شود.
    2. ما مجموعه ای کامل از محصولات 1xN و 2xN Splitter را ارائه می دهیم که برای برنامه های خاص طراحی شده اند. تمام محصولات مورد نیاز GR-1209-CORE و GR-1221-CORE.

    2. برنامه

    1. سیستم های FTTX
    2. شبکه های PON
    3. لینک های CATV
    4. توزیع سیگنال نوری

    3. ویژگی

    1. کاهش ضریب ورودی
    2. PDL پایین
    3. طراحی فشرده
    4. یکنواختی کانال به کانال خوب
    5. طول موج گسترده: از 1260 تا 1650 نانومتر
    6. دمای عملیاتی گسترده: از -40 ° C تا 85 ° C
    7. قابلیت اطمینان و پایداری بالا

    4. مطابق

    1. Telcordia GR-1209-CORE
    2. Telcordia GR-1221-CORE
    3. RoHS

    ورق اطلاعات

    پیکربندی پورت 2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
    طول موج عملیاتی (nm) 1260 ~ 1650
    افت بازده (دسی بل) معمول 3.8 7.2 10.6 14 16.8 20.8
    حداکثر 4.2 7.8 11.2 14.6 17.9 21.5
    یکنواختی کانال (دسی بل) 1 1.4 1.5 2.0 2.5 2.5
    PDL (dB) 0.2 0.2 0.4 0.4 0.4 0.5
    WDL (دسی بل) 0.6 0.6 0.8 0.8 0.8 1
    TDL (-40ºC ~ 85ºC) (dB) 0.5 0.5 0.5 0.8 0.8 1
    ابعاد برای فن خروجی (میلی متر) 60 (L) X7 (W) X4 (H) 80 (L) X12 (W) X4 (H) 80 (L) X20 (W) X6 (H)
    RL (دسی بل) > 50dB
    جهت گیری (dB) > 55dB
    نوع فیبر G652D
    محدوده دمای کاری -40 ºC تا 85 ºC


      

     

    نحوه سفارش

    1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. حالت حالت: حالت تک (UPC و APC) / چند حالت (PC)
    3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می تواند قطر دیگر سفارشی)
    4. پوشش مواد: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: 1x2 / 4/6/8/16/32/64 2x2 / 4/8/16/32/64
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2
    7. طول ورودی و خروجی: 1 / 1.5 متر (با توجه به نیاز شما)
    اتصال 8.MPO / MTP باید به ما اطلاع دهید که کدام روش (نوع A / نوع B / C نوع)، مرد یا زن، تعداد فیبر (فیبر 4/8/12/16/24/32)

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات