خانه محصولاتاتمسفر فیبر نوری

FC - FC PC Fixed Optical Attenuator Plug - در نوع سرپوش مقاوم در برابر دمای بالا

FC - FC PC Fixed Optical Attenuator Plug - در نوع سرپوش مقاوم در برابر دمای بالا

    • FC - FC PC Fixed Optical Attenuator Plug - In Red Cap Type High Temperature Resistance
    • FC - FC PC Fixed Optical Attenuator Plug - In Red Cap Type High Temperature Resistance
    • FC - FC PC Fixed Optical Attenuator Plug - In Red Cap Type High Temperature Resistance
    • FC - FC PC Fixed Optical Attenuator Plug - In Red Cap Type High Temperature Resistance
  • FC - FC PC Fixed Optical Attenuator Plug - In Red Cap Type High Temperature Resistance

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE / ISO / RoHS
    شماره مدل: FC UPC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
    قابلیت ارائه: 100.000 در هر ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ماده: فلز نوع اتصال: FC UPC
    حالت نوع: حالت تک تکرارپذیری: > 1000 بار
    تضعیفی: 1-30 دسی بل برگشت ضرر: PC ≥ 45dB UPC ≥55dB APC ≥65dB
    زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
    شرایط پرداخت: T / T، L / C، PAYPAL، اتحاد WESTEN، GRAM پول گواهی: CE، ISO، RoHS

    توضیحات محصول

    Low Insertion Loss FC - FC PC Fixed Plug-in کپسول قرمز Type Optic Attenuators فیبر


    مشخصات:

    مورد پارامتر
    مدل ثابت، زن و مرد، در خط، متغیر
    طول موج عملیاتی SM: 1310/1550 نانومتر: 850/1300 نانومتر
    محدوده خنثی 1 ~ 30dB
    برگشت ضرر PC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: ≥60db
    تحمل تضعیف ≤ +/- 0.5 (1-10dB) یا ≤ +/- 1.0 (11-30dB)
    حداکثر قدرت ورودی نوری 1000 مگاوات
    از دست دادن وابسته به قطبش ≤0.1dB
    دمای کار -40 ° C ~ + 75 ° C
    دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ + 85 ° C
    رطوبت رطوبت نسبی 95٪

    • افت اندرگیری <0.20dB؛ طول عمر <0.20dB تغییرات طبیعی، 1000 جفت؛ دمای عملیاتی: -40 تا + 80 ℃
    • آداپتورهای فیبر نوری به ویژه برای ارائه دقیق کابل فیبر نوری به اتصال کابل و یا پچ کابل (9/125) به اتصال به تجهیزات طراحی شده است.
    • پلاستیک های صنعتی با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا، مزایای اکسیداسیون را آسان نمی کند.
    • مناسب در بسیاری از دستگاه ها و مکان هایی مانند CATV، شبکه های مخابراتی، تجهیزات تست، مترو، شبکه های محلی (شبکه های محلی)، شبکه های پردازش داده ها
    • کاربرد: قاب توزیع فیبر نوری (ODF)؛ فیبر نوری شبکه ارتباطی؛ فیبر نوری دسترسی به پهنای باند؛ فیبر نوری CATV؛ فیبر نوری متر؛ شبکه فیبر نوری

    تصویر بیشتر





    ممنونم








    معرفی شرکت

    جدید نور اپتیک تکنولوژی محدود تخصصی محصولات نوری تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان شرکت فن آوری بالا. کارخانه ما در سال 2011 تاسیس شد و با 6 سال OEM و تولید تجربه برای مشتری در سراسر جهان است.

    خط تولید ما عبارتند از: پچ بند / Pigtails، پچ کابل سیم، MTP / MPO پچ کابل، آداپتور فیبر نوری، اتنیتاتور، اتصال فیبر نوری ... و غیره

    محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات، فیبر نوری CATV، فیبر اینترنت فیبر انتقال، پایگاه داده پایگاه داده و غیره استفاده می شود.

    شرکت فناوری پیشرفته، تیم تحقیق و توسعه حرفه ای، تجهیزات پیشرفته تولید، مهندسان مهارت های پیچیده. و سیستم کنترل کیفیت بالا، محصولات ما به مشتریان به ایالات متحده آمریکا، اروپا، برزیل، خاورمیانه و آسیا بیش از 60 کشور و مناطق ارائه می دهد.

    محصولات دارای اعتبار بالا و بازخورد از همه مشتریان!

    لطفا با ما تماس بگیرید اگر ما بتوانیم با هم همکاری و همکاری کنیم!



    تحویل و پرداخت

    1. زمان تحویل: 2-15 روز کاری پس از دریافت پرداخت
    بسته بندی 2. بسته صادرات sdandard
    3. مدت پرداخت: T / T، PAYPAL، اتحاد Westen، L / C. سپرده 30٪، تراز 70٪ قبل از تحویل
    4. گارانتی: 3 سال
    روش تحویل 5: توسط دریا (DHL، UPS، FEDEX، TNT، و غیره) توسط دریا




    سفارش اطلاعات:

    مرحله 1: نوع اتصال: FC، SC، LC، ST
    مرحله 2: End-face فرل: PC، UPC، APC
    مرحله 3: نوع: تک حالت، چندجملهای
    مرحله 4: تضعیف: 1-10dB (گام 1dB)، 15، 20، 25، 30dB
    مرحله 5: حالت: ثابت، زن و مرد، در خط، متغیر
    مرحله 6: طول موج: 1310nm، 1550nm، 850nm، 1300nm




    چگونه با ما تماس بگیرید


    ایمیل: sales01@newlightfiber.com
    Cel / whatsapp: 008615800028772

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: +8615800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات