خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

G657B3 ضد خم فیبر نوری کابل حالت یکنواخت رنگ سفید با مواد LSZH

G657B3 ضد خم فیبر نوری کابل حالت یکنواخت رنگ سفید با مواد LSZH

    • G657B3 Anti - Bending Fiber Optical Cable Single Mode White Color With LSZH Material
    • G657B3 Anti - Bending Fiber Optical Cable Single Mode White Color With LSZH Material
  • G657B3 Anti - Bending Fiber Optical Cable Single Mode White Color With LSZH Material

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: New Light
    گواهی: CE , ISO ,RoHS
    شماره مدل: SC APC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: can be negotiated
    جزئیات بسته بندی: کیسه OPP + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 12000 عدد / روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع کانکتور: SC APC - SC APC نوع کابل: G657B3
    قطر کابل: 2.0 میلی متر مواد ژاکت: LSZH
    نوع حالت: حالت تک زمان مشاجره: 2-7 روز کاری (پس از دریافت پرداخت)
    گارانتی: 3 سال بعد از زایمان رنگ کابل: سفید
    طول موج: 1310/1550 نقطه فروش: ضد خمش

    نام بند ناف فیبر نوری:


    G657B3 کابل فیبر نوری تک خمشی فیبر نوری رنگ سفید با مواد LSZH


    فیبر نوری فیبر کابل توضیحات:


    کابل G657B3 یک کابل ضد خم است. این یک کابل حالت تک است ، برای انتقال نشانه مسافت طولانی استفاده می شود ، آن را به طور گسترده ای در انتقال علامت تک ، از دست دادن کم درج و از دست دادن بازده بالا استفاده می کند

    G657B3 محبوب تر از G652D / G657A1 / G657A2 است. قطر خم G652D 30 میلی متر ، قطر G657A1 10 میلی متر ، قطر G657A2 / B2 7.5 میلی متر است. اما قطر خم G657B3 می تواند 5 میلی متر باشد.

    کابل فیبر بسیار خوب محافظت می شود و هنگام سیم کشی خراب نمی شود.

    همچنین توزیع سیم و کابل در جعبه 1U و سایر تجهیزات راحت تر خواهد بود.
    اکنون فروش بسیار خوبی در بازار است. می تواند خواسته های بازار اروپا و بسیاری از الزامات را برآورده سازد.


    کانکتورها می توانند هر اتصال دهنده ای را طبق نیاز شما داشته باشند. اتصالات معمولی عبارتند از: SC / LC / ST / FC / MU / MTRJ / MPO.

    و نوع حالت اتصال: PC / APC / UPC.


    برگه داده بند ناف فیبر نوری:

    حالت Singlemode (OS1 ، OS2 9/125)

    چند حالته (OM1 50/125 ، OM2 62.5 / 125 ،
    OM3 50/125 ، OM4 50/125)

    جلا دادن کامپیوتر UPC APC کامپیوتر
    ضرر درج d 0.2dB (معمولی .10.1dB) d 0.2dB
    برگشت ضرر 45 -45dB 50 -50dB 60 -60 دسی بل N / A
    قطر Φ0.9 ، Φ2.0 ، Φ3.0mm
    لرزش d 0.2dB (50 z 5Hz ، دامنه 1.5 میلی متر)
    چرخه حرارتی d 0.2dB (-40 ~ + 80 ، 21 چرخه)



    جلا دادن کامپیوتر APC
    شعاع انحنای 5 ~ 30 میلی متر 5 ~ 12 میلی متر
    Apex افست 70 پوند
    ارتفاع کروی فیبر -125 تا +100 ام
    خطای زاویه ای N / A 8 ° ± 0.5 °




    ویژگی های بند ناف فیبر نوری :
    مطابق با IEC، Telcordia GR-326-CORE، YD-T 1272.3-2005، استاندارد.
    از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا
    اتصال متراکم بالا ، آسان برای کارکرد
    اعتبار بالا و ثبات
    در تکرارپذیری و تبادل پذیری خوب است


    برنامه ناف فیبر نوری فیبر نوری :
    تجهیزات تست
    FTTX + LAN
    فیبر نوری CATV
    سیستم ارتباطات نوری
    ارتباط از راه دور



    فیبر نوری فیبر کابل C خم قادر به نمایش

    نحوه سفارش بند ناف فیبر نوری

    1. نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. نوع حالت: حالت تک (UPC و APC) / حالت چند (PC)
    3. قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر (می توان قطر دیگر را تنظیم کرد)
    4. مواد پوشش: PVC / LSZH
    5. تعداد فیبر: ساده / duplex / 4 core / 6core / 8 core / 12 core / 24core
    6. نوع کابل: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / G657B3 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. طول بند ناف: مطابق با نیاز شما

    نوع اتصال دهنده بند ناف فیبر نوری :

    FQA:

    1. س: آیا شما تولید کننده هستید؟

    پاسخ: بله ، ما در شنژن چین تولید کننده هستیم

    2. س: MOQ شما چیست؟

    پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 قطعه سفارش دهید ، زیرا هزینه بالاتر خواهد بود ، به طوری که قیمت بالاتر از بودجه شما خواهد بود.

    3. س: قیمت چیست؟

    پاسخ: قیمت با توجه به مقدار شما است. بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دهید ، ما بهترین قیمت خود را برای شما ارائه می دهیم. مقدار زیادی قیمت بسیار رقابتی دریافت می کند.

    4. س: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟

    پاسخ: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشتر آنها از طریق هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره تحویل می شوند. بنابراین انجام FOB قیمت آن دشوار است. بهترین راه این است که ما مشخصات و کمیت دقیق آن را به ما اطلاع دهید ، ما کالا را برای مرجع شما با قیمت محصولات ارائه می دهیم.

    ما دارای لیست قیمت بسیار رقابتی هستیم. اگر مقدار شما بزرگ است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، می توانیم برای مرجع شما باری را از طریق دریا تشخیص دهیم.

    قیمت EXW یا CFR بهتر خواهد بود . در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

    5. س: کیفیت شما چگونه است؟

    پاسخ: تولید ما مطابق با IEC ، تولید استاندارد اروپا ، تقریباً در کارگاه بدون گرد و غبار بسته است. تجهیزات تولید وارداتی و تجهیزات کنترل کیفیت. مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

    تمام محصولات قبل از تحویل 100٪ تست می شوند.

    6. س: زمان سرب شما چیست؟

    پاسخ: ما در چین سه کارخانه داریم. یک کارخانه برای تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه برای سیم کشی ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میرایی و غیره.

    برای بند ناف فیبر نوری ، مدت زمان سرب می تواند 2 تا 3 روزه برای 5000 قطعه باشد. محصولات منظم ما آن را در انبار موجود داریم. ما می توانیم با دستور فوری برای شما مقابله کنیم. اطلاعات بیشتر ، شما می توانید با ما تماس بگیرید.

    7. س: ضمانت شما چیست؟

    پاسخ: برای بند ناف ، 2 سال از زمان تحویل ضمانت داریم ، اما فقط مسئول آسیب های غیر مصنوعی هستیم. برای آسیب های مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما بازپرداخت کنیم ، اما حمل و نقل توسط طرف شما پرداخت می شود.

    8. س: بسته بندی شما چیست؟

    پاسخ: ما از بسته صادرات بین المللی استفاده می کنیم. بسته بندی محصولات مختلفی را برای مرجع خود پیوست کنید. همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

    9. س: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟

    پاسخ: بله ، می توانیم. ما تولید کننده همه محصولات OEM / ODM هستند. ما می توانیم توافق نامه محرمانه را امضا کنیم.

    10. سؤال: آیا می توانم نمونه بگیرم؟

    پاسخ: این بستگی به این دارد که چه محصولاتی برای آداپتور ، میرن هوا ، بند ناف ، رنگدانه ، ما می توانیم یک سمبل را به صورت رایگان برای شما تهیه کنیم. اما باری که توسط طرف شما بازپرداخت می شود.

    برای محصولات با ارزش بزرگ ، ابتدا نمی توانیم آن را به صورت رایگان ، شارژ نمونه و بازپرداخت حمل و نقل ارائه دهیم ، پس از سفارش شما ، هزینه نمونه برمی گردد

    11. سؤال: چگونه می توان سفارش داد؟

    پاسخ: 1. برای ما نامه بفرستید یا پرس و جو ارسال کنید. نام محصولات ، مشخصات دقیق ، مقدار را به ما اطلاع دهید. در صورت نیاز به ما ، آدرس دریافت خود را در اختیار شما قرار دهید تا بتوانیم کالا را برای شما تعریف کنیم.

    2. پس از دانستن نیازهای شما ، بهترین قیمت ما را برای شما ، با زمان سرب ارائه خواهیم داد. قیمت با توجه به مقدار شما

    3. هنگامی که نقل قول را قبول می کنید ، ما با حساب بانکی خود فاکتور Profoma فاکتور تهیه می کنیم.

    4. ما تولید را برای شما پس از دریافت پرداخت ترتیب خواهیم داد.

    5- قبل از تحویل ، اطلاعات دریافت را با شما دوباره تأیید خواهیم کرد. و شماره پیگیری را بعد از تحویل برای شما ارسال می کنیم.

    6. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا الزامات شما برای همکاری طولانی مدت را برآورده کنیم.

    12. س: مدت پرداخت شما چیست؟

    پاسخ: T / T ، Western Union ، پی پال ، MoneyGram به یکباره. برای مبلغ زیاد ، می توانید 50٪ پیش پرداخت کنید ، 50٪ مانده قبل از تحویل.

    بسته بندی برای مرجع:

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Michelle

    تلفن: 0086 15800028772

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات