جعبه توزیع فیبر نوری سیاه رنگ 1U 19 '' پانچ پانل روبان 16C / 32C رک

    • Black Color Fiber Optic Distribution Frame 1U 19'' Rack Mount 16C / 32C Ribbon Patch Panel
    • Black Color Fiber Optic Distribution Frame 1U 19'' Rack Mount 16C / 32C Ribbon Patch Panel
    • Black Color Fiber Optic Distribution Frame 1U 19'' Rack Mount 16C / 32C Ribbon Patch Panel
    • Black Color Fiber Optic Distribution Frame 1U 19'' Rack Mount 16C / 32C Ribbon Patch Panel
    • Black Color Fiber Optic Distribution Frame 1U 19'' Rack Mount 16C / 32C Ribbon Patch Panel
  • Black Color Fiber Optic Distribution Frame 1U 19'' Rack Mount 16C / 32C Ribbon Patch Panel

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: NL
    گواهی: ISO9001
    شماره مدل: قفسه کوه

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
    قیمت: USD 68-120 set
    جزئیات بسته بندی: جعبه کارتن
    زمان تحویل: 8-15 روز کاری
    شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
    قابلیت ارائه: 1000 در روز تعیین می شود
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    فیبر: 8C، 12C، 16C، 32C، 24C ماده: Specc
    رنگ: سیاه و یا سفارشی کاربرد: شبکه مخابراتی
    ویژگی: برای کابل دور 3.6 میلیمتر و فیبر ریبن 16C / 32C اعمال می شود اتصال دهنده: MPO / MTP
    حالت: SM، MM، MMLL، 16C، 32C، 24C بهار: بهار بیضی
    کابل: کابل گرد 3.6 میلیمتر و فیبر روبان 16C / 32C از دست دادن درج: 0.35dB؛ 0.5dB

    پانل پانل فیبر نوری روبینی 16 اینچ / 32 سانتیمتر رنگی 1U 19 "کابلی

    مشخصات:

    MTP / MPO برای اتصال کاست ها، پانل ها و یا فن ها استفاده می شود، در نسخه های استاندارد 8، 12، 16، 24، 32 یا 48 هسته با استفاده از ساختار microctables جمع و جور و ناهموار ارائه می شود. کابل جمع و جور بهینه سازی استفاده از کانتینری و بهبود جریان هوا.

    این کابل MPO / MTP با بالاترین اجزای سازنده ساخته شده است، نسخه های کمینه از دست دادن نخبگان ارائه شده اند و دارای کمترین ورودی برای درخواست شبکه های با سرعت بالا که در آن بودجه های انرژی بسیار مهم هستند.

    آیتم ها عملکرد نخبگان عملکرد Std
    SM MM SM MM
    از دست دادن درج 16F 32F 16F 32F 16F، 32F 16F، 32F
    ≤0.35dB ≤0.5dB ≤0.35dB ≤0.7dB ≤0.7dB
    برگشت ضرر ≥55dB ≥20dB ≥55dB ≥20dB
    طول عمر 500 بار
    دمای عملیاتی -40 ℃ ~ + 85 ℃
    نوع فیبر OS2 / OM3 / OM4 / OM5

    شرح:

    اتصال MPO همراه با multifiber به چگالی بالا در مرکز داده و یا سیستم های مخابراتی اعمال می شود. این به پین ​​راهنمای دقیق فلزی و پین سوراخ با دقت بالا بستگی دارد تا تطبیق نوری را تضمین کند. این همراه با SM، MM، MMLL، 16C، 32C، بهار قوی برای انتخاب شما می آید.

    ویژگی :

    ▪ جداگانه کشویی مستقل برای گزینه
    ▪ زبانه کشش اختراع شده
    ▪ بهار بیضی
    ▪ بسیاری از رنگها برای گزینه
    ▪ برنامه کاربردی با چگالی بالا
    ▪ به دور کابل کشی 3.6mm و فیبر ریبن 16C / 32C اعمال می شود
    ▪ بهار قوی نیروی

    کاربرد :

    ▪ شبکه مخابرات
    ▪ شبکه اترنت
    ▪ تجهیزات ارتباطی نوری

    ویژگی های مکانیکی
    مورد شاخص سازگاری
    △ IL پس از 50 جفت شدن MPO / MTP ≤0.3dB GR-1435
    △ IL پس از 500 جفت شدن LC / SC / FC / ST ≤0.2dB IEC 61300-2-2
    شعاع Min Bend (پویا) 20 * OD (قطر کابل)
    شعاع حداقل شعاع (استاتیک) 15 * OD (قطر کابل)

    مطابق با استانداردهای بین المللی:


    شکایت IEC 61754-7 و GR-1435؛ RoHS / REACH و UL94-V0 از نظر درجه اشتعال پذیری.

    توجه داشته باشید:

    1.Test طول موج: SM @ 1310 / 1550nm، MM @ 850 / 1300nm؛

    سازگاری استاندارد: GR-326، GR-1435.

    شرایط محیطی
    مورد شاخص سازگاری
    دمای عملیاتی -40 ~ 60 درجه سانتی گراد IEC 61753-1
    دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 درجه سانتی گراد

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات