خانه محصولاتاتمسفر فیبر نوری

سیلندر حلقه فیبر نوری تک حالت زنانه 3Db ، برای 12 الیاف

سیلندر حلقه فیبر نوری تک حالت زنانه 3Db ، برای 12 الیاف

  • سیلندر حلقه فیبر نوری تک حالت زنانه 3Db ، برای 12 الیاف
  • سیلندر حلقه فیبر نوری تک حالت زنانه 3Db ، برای 12 الیاف
  • سیلندر حلقه فیبر نوری تک حالت زنانه 3Db ، برای 12 الیاف
سیلندر حلقه فیبر نوری تک حالت زنانه 3Db ، برای 12 الیاف
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: MPO
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: can be negotiated
جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
زمان تحویل: 2-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
قابلیت ارائه: 100.000 در هر ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: سیلندر حلقه فیبر نوری تک حالته MPB زنانه 3D MP برای 12 الیاف نوع کانکتور: MPO زن
مواد: پلاستیک نوع حالت: حالت تک
تکرارپذیری: > 1000 بار تضعیفی: 3 دسی بل (می تواند 1-30 دسی بل باشد)
برگشت ضرر: d60dB دمای کار: -40- + 80
تعداد فیبر: 12 فيبر
برجسته:

ضعف سنج نوری متغیر ، میرایی فیبر حالت تک

,

single mode fiber attenuator

نام محصول Attenuator loopback فیبر نوری

استنباط حلقه فیبر نوری تک حالته MPB زنانه 3Db برای 12 الیاف

توضیحات محصول Attenuator loopback فیبر نوری

این ضعیف کننده loopback MPO یک اتصال دهنده زن است. دارای کانکتور زن و یک کانکتور نر است. کانکتور زنانه بدون پین روی کانکتور ، کانکتور نر دارای پین روی کانکتور است.

میرایی این میرایی 3DB است. عادی است که ما آن را در 3DB ، 5dB ، 7dB و 10dB تولید می کنیم. اما همچنین می تواند تضعیف دیگری باشد که شما نیاز دارید.

این ضعیف کننده loopback زن MPO از بین رفتن استاندارد درج می باشد.

ضعیف کننده فیبر نوری یک جزء منفعل است که برای کاهش سطح قدرت یک سیگنال نوری توسط یک فاکتور از پیش تعیین شده در سیستم انتقال فیبر نوری استفاده می شود.

شدت سیگنال در دسی بل (dB) در فاصله مشخصی که سیگنال از آن عبور می کند ، توصیف شده است. ضعیف کننده های فیبر نوری معمولاً در برنامه های تک حالته استفاده می شوند.

توضیحات محصول ضعیف کننده loopback MPO به آزمایش پیوند نوری شبکه نوری 40G / 100G اعمال می شود ، که نه تنها استانداردهای TIA / EIA 604-5 و IEC61754-7 را رعایت می کند ، بلکه به طور کامل با استانداردهای RoHS مطابقت دارد ، و مشخصات آزمایش آتش اجزای شبکه را برآورده می کند .

پارامترهای فنی loopback فیبر نوری :

مورد

مشخصات

کامپیوتر UPC

APC

طول موج عامل (nm):

1310/1550

تعداد هسته

12 هسته ای

نوع حالت

حالت تک
ضرر بازگشت (dB): 50 پوند ≥55

60 پوند

مقدار میرایی:

طبق درخواست سفارشی 1-30dB را تهیه کنید

حداکثر توان ورودی نوری:

200 مگاوات

سازگار با Bellcore:

مستقل از طول موج (DWDM)

دمای کارکرد:

-40 - + 85 ° C

دقت میرایی: +/- 0.5 (1-10)
+/- 1.0 (11-30)
دوام (بسیار بالاتر از 100mw):

ساختار ساده و قابل اعتماد

دمای ذخیره سازی:

-40 - + 85 ° C

ویژگی های کلیدی آنتن دهی حلقه فیبر نوری

بازتاب 1.Low کم و PDL کم

مقدار میرایی با دقت بالا
3. کنترل دقیق دامنه میرایی
دامنه میرایی 4.Wide
فرول سرامیکی 5. دقت
6.FC، SC، ST، LC… اختیاری
مواد مسکن پلاستیکی پلاستیک یا فلزی

برنامه کاهش دهنده فیبر نوری

تجهیزات تست

2.Fiber نوری CATV
سنسور نوری 3.Fiber
سیستم ارتباطات نوری 4.Fiber
فرول سرامیکی 5. دقت
6.FC، SC، ST، LC… اختیاری
مواد مسکن پلاستیکی پلاستیک یا فلزی

اطلاعات سفارش سفارش دهنده کاهش وزن فیبر نوری :

LC / UPC-SM-5dB- زن و مرد

مرحله 1: نوع اتصال: FC، SC، LC، ST، MU

مرحله 2: چهره انتهایی: رایانه ، UPC ، APC

مرحله 3: نوع: حالت چند حالته ، چند حالته

مرحله 4: میرایی: 1-10dB (مرحله 1dB) ، 15 ، 20 ، 25 ، 30dB

مرحله 5: حالت: ثابت ، زن و مرد ، به صورت خط ، متغیر

مرحله ششم: طول موج: 1310nm ، 1550nm ، 850nm ، 1300nm

بسته بندی آنتن دهی حلقه فیبر نوری :

یک تکه در هر کیسه PE با برچسب چوب (می توانیم آرم مشتری را در برچسب اضافه کنیم.)

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)