خانه محصولاتکابل فیبر نوری Jumper

کابل فیبر نوری نارنجی دوگانه LC LC، فیبر نوری چند منظوره دوبلکس برای شبکه

کابل فیبر نوری نارنجی دوگانه LC LC، فیبر نوری چند منظوره دوبلکس برای شبکه

    • Orange Dual LC LC Fiber Optic Cable , Multimode Duplex Fiber Optic Cable For Network
    • Orange Dual LC LC Fiber Optic Cable , Multimode Duplex Fiber Optic Cable For Network
  • Orange Dual LC LC Fiber Optic Cable , Multimode Duplex Fiber Optic Cable For Network

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: NewLight
    گواهی: IS09001-2008.ROHS

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    قیمت: Negoatiate
    جزئیات بسته بندی: 1 عدد در هر بسته
    زمان تحویل: 3 تا 5 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام: LC LC کابل فیبر پچ قطر: 2.0 میلیمتر
    نوع فیبر: چند حالت اتصال دهنده: LC-LC
    رنگ: نارنجی طول: 3 متر

    کابل نارنجی دوگانه LC به کابل فیبر پچ فیبر فیبر نوری MM دوتایی چند حالت نوری برای شبکه

    کاربرد:

    انتقال سیگنال و انتقال اطلاعات

    شبکه مخابراتی، شبکه محلی (LAN)، شبکه های شهری، سیستم های ارتباطی فیبر نوری

    تجهیزات تست فیبر نوری / ابزار دقیق

    فیبر نوری CATV (تلویزیون کابلی)، سنسورهای فیبر نوری

    فیبر نوری پهنای باند خانه، فیبر FTTH به خانه

    فیبر نوری پانچ پچ، قفسه و دیوار کابلی فیبر نوری واحد سیم کشی

    ویژگی های مکانیکی

    تعویض (dB): ≤ 0.1

    لرزش (dB): ≤ 0.1 (5 تا 50 هرتز، 1.5 میلیمتر)

    استحکام کششی (dB): ≤ 0.1 (کشش 0 تا 15 کیلوگرم)

    دمای بالای ≤ 0.2dB (+85 ℃ برای 50 ساعت)

    دمای پایین ≤ 0.2dB (-40 ° C برای 50 ساعت)

    دوچرخه سواری دما ≤ 0.2dB (-40 ° C تا 85 ° C، 5 سیکل)

    رطوبت ≤ 0.2dB (-25 ° C ~ 65 ° C، 93٪)

    شرح:

    اتصالات: LC به LC

    هسته: فیبر چند حالت

    تراکم: دواپلکس

    پایان / اندازه: PC لهستانی

    گزینه های سفارش

    نوع اتصال SC، FC، ST، LC، E2000، DIN، MU، MTRJ و غیره
    لهستانی UPC، APC، PC
    نوع کابل ساده، دوبلکس مستقیم، دوبلکس معکوس
    فیبر SM (G652)، 62.5 / 125um، 50 / 125um، OM2، OM3، SM (G655)
    جلیقه کابل Riser، Plenum، LSZH
    قطر کابل 3.0mm، 2.0mm، 0.9mm و غیره
    طول کابل طول در متر

    نوع:

    * نوع اتصال: FC، SC، ST، LC، MT-RJ، MU، و غیره

    * فرل پایان: PC، UPC، APC، و غیره.

    * نوع فیبر: تک حالت، فیبر نوری قطبی شدن، چندتایی 50/125، mutimode 62.5 / 125 و غیره.

    * کابل قطر: 0.9mm، 2.0mm، 3.0mm، و غیره

    * تعداد فیبر متصل: اتصال تک هسته، کانکتور دو هسته ای و اتصال چند هسته ای.

    مشخصات:

    اتصال دهنده LC به LC کت OD 2.0 میلیمتر
    حالت فیبر 9 / 125μm کت رنگ نارنجی
    لهستانی کامپیوتر به کامپیوتر طول موج 1310/1550 نانومتر
    نوع فیبر دواپلکس مواد ژاکت پی وی سی
    از دست دادن درج ≤0.3dB تعویض پذیری ≤0.2dB
    برگشت ضرر ≥50dB لرزش ≤0.2dB
    دمای کار -40 ~ 70 ℃ دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 ℃
    قطبی A (Tx) به B (Rx) درجه فیبر G652D

    امکانات

    * دوام خوب

    * تبادلگرایی خوب

    * ثبات درجه حرارت بالا

    * کم درج و از دست دادن انعکاس پشت

    * Superior Quality Standard PC / UPC / APC Polishing

    * استاندارد: Telcordia GR-326-CORE، TIA / EIA و IEC

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Mr. Michael

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات