خانه محصولاتکابل فیبر نوری Jumper

3M کابل فیبر نوری Jumper SC FC 2.0mm 3.0mm قطر FTTH FC SC سیم فیبر پچ

3M کابل فیبر نوری Jumper SC FC 2.0mm 3.0mm قطر FTTH FC SC سیم فیبر پچ

3M Fiber Optic Jumper Cables SC FC 2.0mm 3.0mm Diameter FTTH FC SC Fiber Patch Cord

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: NewLight
گواهی: IS09001-2008.ROHS

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
قیمت: Negoatiate
جزئیات بسته بندی: 1 عدد در هر بسته
زمان تحویل: 3 تا 5 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
نام: SC-FC فیبر پچ سیم قطر: 2.0 میلیمتر
مدل: تنها اتصال دهنده: SC-FC
رنگ: زرد طول: 3 متر

3M SC-FC APC Simpex تک حالت فیبر نوری کابل کشی پچ SC-FC 2.0mm 3.0mm FTTH فیبر نوری بلوز

جزئیات بسته بندی محصول:

بسته بندی داخلی 1 قطعه در هر کیسه پلاستیکی
منظور من 100 عدد
100 عدد وزن ناخالص 2-3 کیلوگرم
بسته بندی بیرونی جعبه کارتن

امکانات

* دوام خوب

* تبادلگرایی خوب

* ثبات درجه حرارت بالا

* کم درج و از دست دادن انعکاس پشت

* Superior Quality Standard PC / UPC / APC Polishing

* استاندارد: Telcordia GR-326-CORE، TIA / EIA و IEC

کاربرد:

* شبکه های مخابراتی

* ویدئو

* اترنت گیگابیت

* خاتمه دستگاه فعال

* چند رسانه ای

* نصب و راه اندازی

* برنامه های FTTH TTX

* شبکه های محلی

* CATV

مشخصات:

مدل NO سیم کشی فیبر نوری
سبک LC، SC، ST، FC.MU، MPO، SC / APC، FC / APC، LC / APC.MU / APC Simplex / Duplex MTRJ / Female، MTRJ / Male
نوع فیبر

9/125 SMF-28 یا معادل آن (Singlemode) OS1 50/125، 62.5 / 125 (چند منظوره) OM2 و OM1 50/125،

10G (چند منظوره) OM3

نوع کابل

Simplex، Duplex (Zipcord) Φ3.0mm، Φ2.0mm، Φ1.8mm Φ1.6mm PVC یا LSZH Φ0.9mm، Φ0.6mm فیبر بافر

PVC یا LSZH

روش پرداخت UPC، SPC، APC (8 درجه و 6 درجه)
از دست دادن درج ≤ 0.1dB (برای Singlemode Master) ≤ 0.25dB (برای Singlemode Standard) ≤ 0.25dB (برای چندجمله) تست شده توسط JDS RM 3750
افت بازده (برای یک لحظه)

UPC ≥ 50dB SPC ≥ 55dB APC ≥ 60dB (typ.65dB)

تست شده توسط JDS RM3750

تکرارپذیری ± 0.1dB
دمای عملیاتی -40 درجه سانتیگراد تا 85 درجه سانتیگراد
الزامات هندسه (برای تک حالت) فرر Endface Radius 7mm ≤ R ≤ 12mm (برای APC) 10mm ≤ R ≤ 25mm (برای استاندارد) افست افست ≤ 30μm (برای استاد) افست افست ≤ 50 میکرومتر (برای استاندارد) Undercut -50nm ≤ U ≤ 50nm تست شده توسط DORC ZX -1

شرح:

بند ناف فیبر نوری بخش مهمی از شبکه نوری است. آنها دارای یک یا چند کانکتور هستند که در انتهای فیبر نوری نصب می شوند. سری فیبر نوری پچ با مجموعه ای جامع از طول و اتصالات به منظور پاسخگویی شما به نیازهای مختلف ارائه می شود.

مولفه های:

اتصال دهنده SC به FC کت OD 2.0 میلیمتر
حالت فیبر 9 / 125μm کت رنگ رنگ زرد
لهستانی UPC به UPC طول موج 1310/1550 نانومتر
نوع فیبر سیمپلکس مواد ژاکت پی وی سی
از دست دادن درج ≤0.3dB تعویض پذیری ≤0.2dB
برگشت ضرر ≥50dB لرزش ≤0.2dB
دمای کار -40 ~ 75 ℃ دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 ℃
قطبی A (Tx) به B (Rx) درجه فیبر

G652D

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Mr. Michael

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات