خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

تک حالت Simplex 2.0mm فیبر نوری Patch Cord SC APC اتصال دهنده سبز

تک حالت Simplex 2.0mm فیبر نوری Patch Cord SC APC اتصال دهنده سبز

  • تک حالت Simplex 2.0mm فیبر نوری Patch Cord SC APC اتصال دهنده سبز
  • تک حالت Simplex 2.0mm فیبر نوری Patch Cord SC APC اتصال دهنده سبز
تک حالت Simplex 2.0mm فیبر نوری Patch Cord SC APC اتصال دهنده سبز
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE/ISO/RoHS
شماره مدل: SC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
جزئیات بسته بندی: کیسه اوپ + جعبه کارتن
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، MoneyGram ، MoneyGram ، Paypal
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
متریال: LSZH / PVC رنگ: زرد
نوع اتصال دهنده: APC نوع فیبر: سیمپلکس
طول: طبق نیاز شما
برجسته:

فیبر نوری sc sc

,

کابل فیبر نوری تک حالته

نام محصول

فیبر نوری Patch Cord SC APC تک حالت Simplex 2.0mm اتصال دهنده سبز

توضیحات بند ناف فیبر نوری

فیبر نوری برای سیم بلوز از تجهیزات تا پیوند کابل کشی فیبر نوری استفاده می شود. این لایه محافظ ضخیم دارد که عموماً برای اتصال بین ترمینال نوری و جعبه ترمینال استفاده می شود. در بعضی از زمینه ها مانند سیستم ارتباط فیبر نوری ، شبکه دسترسی به فیبر نوری ، انتقال داده فیبر نوری و شبکه محلی انجام می شود.

تارهای پچ فیبر یک حالت برای انتقال از راه دور و اتصالات شبکه پهنای باند بالا استفاده می شود. قطر هسته کابل پچ فیبر یک حالته بسیار اندک است و تنها یک مسیر انتشار نوری وجود دارد.

نام محصول

فیبر نوری Patch Cord SC APC تک حالت Simplex 2.0mm اتصال دهنده سبز

متریال

LSZH / PVC

رنگ فیبر

زرد یا مطابق نیاز شما
کانکتور رنگ سبز

نوع فیبر

ساده

نوع هسته اصلی

9 / 125μm G657A1 / G657A2 / G652D

قطر کابل

2.0mm / 3.0mm

طول فیبر

1M یا طبق نیاز شما

طول موج (nm)

1310،1550
دمای عملیاتی (℃) -5 ~ +70
دمای ذخیره سازی ( ℃) -40 ~ +80
ضرر درج (dB) .30.3
بازده ضرر (dB) 65 پوند

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Tina

تلفن: +8613534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات