خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

کابل فیبر نوری FTTA با کانکتور ضد آب فیبر نوری Ip68

کابل فیبر نوری FTTA با کانکتور ضد آب فیبر نوری Ip68

    • FTTA Fiber Optic Cable With Ip68 Fiber Optical Waterproof Connector
    • FTTA Fiber Optic Cable With Ip68 Fiber Optical Waterproof Connector
    • FTTA Fiber Optic Cable With Ip68 Fiber Optical Waterproof Connector
  • FTTA Fiber Optic Cable With Ip68 Fiber Optical Waterproof Connector

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: NewLight
    گواهی: IS09001-2008.ROHS
    شماره مدل: NL001

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
    قیمت: Negoatiate
    جزئیات بسته بندی: 1 عدد در هر بسته
    زمان تحویل: 3 تا 5 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    اتصال دهنده: LC-LC کاربرد: FTTA FTTH BBU RRU RRH RTE LTE & Base station، برای لینک داخلی ODF، برای لینک داخلی تجهیزات اتاق،
    طول: هر طول قابل تنظیم است نوع کانکتور: SC / FC / LC / ST / MU / DIN / D4 / MTRJ / MPO
    تایپ کنید: حالت منفرد / چند حالته مواد: PVC / LSZH
    رنگ: زرد ، نارنجی یا دیگران ، آبزی یا کوسومیزه طول موج: 850 نانومتر ، 1310nm ، 1310nm یا 1550nm
    نوع فیبر: G652D ، G655 ، هر چیزی ، SM یا MM

    کابل فیبر نوری FTTA با کانکتور ضد آب فیبر نوری Ip68


    شرح:

    اتصالات فیبر ، به همراه کابل نوری پشتیبانی ، در حال تبدیل شدن به رابط استانداردی هستند که در رادیوهای از راه دور 3G ، 4G و WiMax Base Station و برنامه های آنتن به فیبر به آن مشخص شده است. و به خوبی آنها برای صنعتی و هوا و فضا و برنامه های دفاعی مناسب هستند.

    و بیشتر این مجموعه های کابل آزمایشاتی مانند غبار نمکی ، لرزش و شوک را پشت سر گذاشته اند و از حفاظت برخوردار هستند
    کلاس IP67.


    امکانات:


    سریع راه اندازی شبکه و نصب مشتری
    مجامع 100٪ آزمایش شده ساخته شده در یک محیط کنترل شده
    استقرار کمتری با استفاده از راه حل های plug و play
    راه حل های سفارشی ساخته شده با زمان چرخش سریع

    محدوده دما:


    عملكرد -40 ° C تا 70 ° C (-40 ° F تا 158 ° F)

    مشخصات نوری:
    تلفات درج ، معمولی 0.3 دسی بل پوند
    بازتاب ، معمولی> -60 دسی بل



    پارامتر :

    حالت تک چند حالته
    ضرر درج d 0.3dB
    برگشت ضرر 50 دسی بل (PC) ، 60 دسی بل (APC)
    تکرارپذیری d 0.1dB
    دوام حداکثر 0.2dB ، تشک 1000
    دمای کارکرد -40 80
    دمای ذخیره سازی -40 ~ 81





    امکانات :
    1. راه حل مقرون به صرفه برای خاتمه خانه
    2. IP67 غوطه وری در آب و محافظت از گرد و غبار برای محیط هش ·
    3. مقاومت شیمیایی ·
    4. مونتاژ ساده که نیازی به ابزار خاصی ندارد ·
    5- درج فشار به جلو با لبه مکانیکی به سبک سرنیزه نصب و حذف آسان را فراهم می کند
    6. جفت گیری مکانیکی بادوام ، حداقل 500 اتصال
    7. طیف گسترده ای از دمای عملیاتی برای خارج از گیاه -40 تا + 85 درجه سانتیگراد
    8. به طور معمول SC / APC IL <0.3.
    9.100 opt مورد آزمایش نوری برای اطمینان از مجامع عملکرد با کیفیت.




    گزینه های سفارش:

    هر دو نسخه تک سیم و چند حالته بند ناف فیبر نوری با یک فرول سرامیکی زیرکونیا با کامپیوتر از قبل جلا ، UPC ، مشخصات APC و انتهای کروی محدب همراه هستند.
    این نوع چهره های نهایی امکان پولیش سریع تر و بازتاب کمر و از بین رفتن نوری را فراهم می کنند ، در حالی که اطمینان از تکرار حداکثر است




    نوع:

    * نوع اتصال: FC ، SC ، ST ، LC ، MT-RJ ، MU و غیره.
    * انتهای فرولی: PC ، UPC ، APC و غیره.
    * نوع فیبر: حالت تک ، فیبر نوری حفظ کننده قطبش ، چند حالت 50/125 ، موتیمود 62.5 / 125 و غیره.
    * قطر کابل: 0.9 میلی متر ، 2.0 میلی متر ، 3.0 میلی متر ، و غیره.
    * تعداد فیبر متصل: کانکتور تک هسته ای ، کانکتور دو هسته ای و کانکتور چند هسته ای.




    امکانات

    دوام خوب
    * مبادله مناسب
    * ثبات درجه حرارت بالا
    * از دست دادن کم درج و از بین رفتن بازتاب
    * با کیفیت برتر و پرداخت استاندارد PC / UPC / APC
    * استاندارد: Telcordia GR-326-CORE ، TIA / EIA و IEC





    سؤالات متداول

    س: آیا شما شرکت تجاری یا تولید کننده هستید؟
    پاسخ: ما کارخانه هستیم.

    س: مدت زمان تحویل شما چقدر است؟
    پاسخ: اگر کالا در انبار موجود باشد ، معمولاً 7 تا 15 روز است. اگر کالا در انبار نباشد 15-30 روز است ، مطابق کمیت است.

    س: آیا نمونه تهیه می کنید؟ رایگان است یا اضافی؟
    پاسخ: بله ، ما می توانستیم نمونه را به صورت رایگان ارائه دهیم اما هزینه بار را پرداخت نمی کنیم.

    س: خدمات پس از فروش شما چگونه است؟

    پاسخ: ما به شما 24 ساعت تلفنی خدمات ، 9 ساعت با ایمیل را پیشنهاد می کنیم.

    س: شرایط پرداخت شما چیست؟

    پاسخ: پرداخت <= 10000USD ، 100٪ قبل. پرداخت> = 10000USD ، 30٪ T / T از قبل ، مانده قبل از حمل.

    اگر سؤال دیگری دارید ، لطفاً به شرح زیر با ما تماس بگیرید:

    هر گونه سوال لطفا با ما تماس بگیرید.

    ایمیل من: sales03@newlightfiber.com
    تلفن: 0086 13534063703

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات