خانه محصولاتحلقه فیبر نوری

Loopback فیبر نوری PC PC Multimode SC

Loopback فیبر نوری PC PC Multimode SC

  • Loopback فیبر نوری PC PC Multimode SC
  • Loopback فیبر نوری PC PC Multimode SC
  • Loopback فیبر نوری PC PC Multimode SC
Loopback فیبر نوری PC PC Multimode SC
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: New Light
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: SC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: can be negotiated
جزئیات بسته بندی: بسته صادرات استاندارد
زمان تحویل: 2-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، MoneyGram ، پی پال
قابلیت ارائه: 100000 قطعه در هر ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصولات: اتصال PCM حلقه حلقه فیبر فیبر نوری SC PC برای اتصال مواد: پلاستیک
رنگ اتصال: رنگ بژ نوع اتصال: SC / PC
نوع حالت: حالت چندگانه تکرارپذیری: > 500 بار
گم شدن درج: کمتر از 0.3 دسی بل برگشت ضرر: PC ≥ 45dB UPC ≥55dB APC ≥65dB
زمان تحویل: 2-10 روز کاری پس از دریافت پرداخت بسته بندی: بسته صادرات استاندارد
شرایط پرداخت: T / T ، L / C ، PAYPAL ، اتحادیه غربی ، گرمی پولی گواهی: CE ، ISO ، RoHS
برجسته:

حلقه فیبر چند حالته ، کابل فیبر نوری چند حالته

,

multimode fiber optic cable

نام محصول حلقه فیبر نوری

 

اتصال PCM حلقه حلقه فیبر فیبر نوری SC PC برای اتصال

 

توضیحات حلقه فیبر نوری

 

Loopbacks are primarily used in testing by supplying a looped signal that tests both transmit and receive functions within fiber-optic applications. حلقه ها در درجه اول در آزمایش با تهیه سیگنال حلقه ای مورد آزمایش قرار می گیرند که هم تست ها را دریافت می کند و هم توابع فیبر نوری را دریافت می کند. In so doing they significantly speed up the testing of optical networks. با انجام این کار آنها به طور قابل توجهی تست شبکه های نوری را تسریع می کنند.

 

 

پارامتر حلقه برگشت فیبر نوری

 

 
حالت تک
چند حالته
OM3 10G
نوع اتصال
LC، SC، MT-RJ، MU، ESCON، FDDI، E2000
نوع کابل
کابل سیمپلکس
رنگ ژاکت
زرد
یا / GY / PP / BL
آکوا
ضرر درج
.10.1dB
.20.2dB
 
برگشت ضرر
d50dB (UPC)
 
قابل تعویض
.20.2dB
 
.20.2dB
 
.20.2dB
 
تکرارپذیری (500 ماتینگس)
.10.1dB
 
.10.1dB
 
.10.1dB
 
مقاومت کششی
5 کیلوگرم
دمای کارکرد
-20 ~ + 70ºC
دمای ذخیره سازی
-40 ~ + 70ºC

 

 

ویژگی حلقه فیبر نوری

 

1 ضرر بالا

2 از دست دادن درج کم

تست 100٪ نوری (از بین رفتن)

 

 

 

برنامه حلقه برگشت فیبر نوری

 

اتصال تجهیزات
شبکه های فرضیه
برنامه های پانل پچ
اتصالات ارتباطی
دستگاه خیاطی خوک

 

Loopback فیبر نوری PC PC Multimode SC 0

محصولات مرتبط

 

Loopback فیبر نوری PC PC Multimode SC 1

 

FQA:

 

1. س: آیا شما تولید کننده هستید؟

پاسخ: بله ، ما در شنژن چین تولید کننده هستیم

 

2. س: MOQ شما چیست؟

پاسخ: MOQ می تواند 1 عدد باشد ، اما ما پیشنهاد نمی کنیم 1 قطعه سفارش دهید زیرا هزینه بالاتر خواهد بود ، به طوری که قیمت بالاتر از بودجه شما خواهد بود.

 

3. س: قیمت چیست؟

A: The price is according to your quantity. پاسخ: قیمت با توجه به مقدار شما است. After you let us know your quantity, we will offer our best price for you. بعد از اینکه مقدار خود را به ما اطلاع دهید ، ما بهترین قیمت خود را برای شما ارائه می دهیم. Big Quantities will get a very competitive price. مقادیر بزرگ قیمت بسیار رقابتی را کسب می کنند.

 

4. س: آیا می توانید قیمت FOB را نقل کنید؟

A: yes we can, but due to the size and weight is not big, most are delivered by air, DHL, TNT, UPC, FEDEX, etc. So it difficult to do FOB price. پاسخ: بله ما می توانیم ، اما به دلیل اندازه و وزن زیاد نیست ، بیشتر آنها توسط هوا ، DHL ، TNT ، UPC ، FEDEX و غیره تحویل داده می شوند بنابراین انجام FOB قیمت کار دشوار است. The best way is to let us know your detailed specifications and quantity, we will offer the freight with products price for your reference. بهترین راه این است که مشخصات و مقدار دقیق خود را به ما اطلاع دهید ، ما کالا را با قیمت محصولات برای مرجع شما ارائه می دهیم.

 

We have a very competitive price shipping forward. ما یک حمل و نقل قیمت بسیار رقابتی به جلو داریم. If your quantity is big and there are dozens of carton boxes, we can figure out freight by sea for your reference. اگر مقدار شما بزرگ است و ده ها جعبه کارتن وجود دارد ، می توانیم برای مرجع شما باری را از طریق دریا تشخیص دهیم.

 

قیمت EXW یا CFR قیمت بهتری خواهد بود . . You can contact us for more solution if you need. در صورت نیاز می توانید برای راه حل بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

5. سؤال: کیفیت شما چگونه است؟

A: Our production is according to IEC, Europe standard production, almost closed to the dust-free workshop. پاسخ: تولید ما مطابق با IEC ، تولید استاندارد اروپا ، تقریباً بسته به کارگاه بدون گرد و غبار است. Imported production equipment and quality control equipment . تجهیزات تولید و تجهیزات کنترل کیفیت وارداتی. Especially MTP Daisi equipment. مخصوصاً تجهیزات MTP Daisi.

 

تمام محصولات قبل از تحویل 100٪ تست می شوند.

 

6 س: ساعت رهبری شما چیست؟

A: We have three factories in China. پاسخ: ما در چین سه کارخانه داریم. One factory for fiber optic cable production, two factories for patch cord, PLC, ODF, adaptor, attenuators, etc. یک کارخانه برای تولید کابل فیبر نوری ، دو کارخانه برای بند ناف ، PLC ، ODF ، آداپتور ، میرایی و غیره.

For fiber optic patch cord, the lead time can be 2 -3 working days for 5000 pcs. برای بند ناف فیبر نوری ، زمان سرب می تواند 2 -3 روز کاری برای 5000 عدد باشد. regular products we have in stock. محصولات منظم موجود در انبار We can deal with urgent orders for you. ما می توانیم با دستورات فوری برای شما مقابله کنیم. For more information, you can feel free to contact us. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

 

7 س: ضمانت شما چیست؟

A: for patch cord, we have 2 years warranty since delivery, but only responsible for non-artificial damage. پاسخ: برای بند ناف ، 2 سال از زمان تحویل ضمانت داریم ، اما فقط مسئول آسیب های غیر مصنوعی هستیم. For artificial damage, we can repair it for you for free, but freight will be paid by your side. برای آسیب های مصنوعی ، ما می توانیم آن را به صورت رایگان برای شما تعمیر کنیم ، اما حمل و نقل توسط طرف شما پرداخت می شود.

 

8. س: بسته بندی شما چیست؟

A: We are using an international export package. پاسخ: ما از بسته صادراتی بین المللی استفاده می کنیم. attached some packing of different products for your reference. بسته بندی محصولات مختلفی را برای مرجع خود پیوست کنید. We also can print your logo on the packing همچنین می توانیم آرم شما را روی بسته بندی چاپ کنیم

 

9. س: آیا می توانید OEM / ODM را انجام دهید؟

A: yes, we can. پاسخ: بله ، ما می توانیم. We are a manufacturer, all products accept OEM /OD M. we can sign the Confidentiality Agreement. ما تولید کننده هستیم ، تمام محصولات OEM / OD M. را می پذیرند که می توانیم توافق نامه محرمانه بودن را امضا کنیم.

 

10- سؤال: آیا می توانم نمونه بگیرم؟

A: It depends on which products, for the adaptor, attenuator, patch cord, pigtail, we can provide a sample for you for free. پاسخ: این بستگی به این دارد که چه محصولاتی برای آداپتور ، میرور کننده ، بند ناف ، رنگدانه ، ما می توانیم نمونه ای را برای شما به صورت رایگان تهیه کنیم. But freight repaid by your side. اما باری که توسط طرف شما بازپرداخت می شود.

برای محصولات با ارزش بزرگ ، ما نمی توانیم آن را به صورت رایگان ، شارژ نمونه و بازپرداخت حمل بار ، ابتدا پس از ثبت سفارش ، ارائه دهیم ، مبلغ نمونه برگشت داده می شود.

 

11. سؤال: چگونه می توان سفارش داد؟

A: 1. send mail to us or send inquiry. پاسخ: 1. برای ما نامه بفرستید یا پرس و جو ارسال کنید. let us know the product name, detailed specifications, quantity. نام محصول ، مشخصات دقیق ، مقدار را به ما اطلاع دهید. Provide your receive address if you need us to figure out freight for you. در صورت نیاز به ما ، آدرس دریافت خود را در اختیار شما قرار دهید تا بتوانیم کالا را برای شما تعریف کنیم.

2. After we know your requirements, we will offer our best price for you, with lead time. 2. پس از دانستن نیازهای شما ، ما با زمان سرب بهترین قیمت را برای شما ارائه می دهیم. The price is according to your quantity. قیمت با توجه به مقدار شما

3. هنگامی که شما نقل قول را قبول می کنید ، ما یک حساب کاربری Proforma را با حساب بانکی خود تهیه خواهیم کرد.

4- ما تولید را برای شما ترتیب خواهیم داد بعد از دریافت پرداخت.

5- قبل از تحویل ، اطلاعات دریافت را با شما دوباره تأیید خواهیم کرد. و شماره پیگیری را بعد از تحویل برای شما ارسال می کنیم.

6. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا الزامات شما برای همکاری طولانی مدت را برآورده کنیم.

 

12. س: مدت پرداخت شما چیست؟

A: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram at once. پاسخ: T / T ، Western Union ، پی پال ، MoneyGram به طور همزمان. For big amounts, can 50% deposit in advance, 50% balance paid before delivery. برای مبالغ کلان ، می توانید 50٪ از قبل واریز کنید ، 50٪ مانده قبل از تحویل پرداخت می شود.

 

مرجع بسته بندی

 

Loopback فیبر نوری PC PC Multimode SC 2                            

اطلاعات تماس
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

تماس با شخص: Alice

تلفن: 0086-13534063703

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات