خانه محصولاتپنل پچ فیبر نوری

قاب توزیع نوری 1U 19 اینچ برای صفحات آداپتور LGX برای صفحه Rack Mount Patch Panel

قاب توزیع نوری 1U 19 اینچ برای صفحات آداپتور LGX برای صفحه Rack Mount Patch Panel

    • 1U 19" Optical Distribution Frame For LGX Adapter Plates For Rack Mount Patch Panel
    • 1U 19" Optical Distribution Frame For LGX Adapter Plates For Rack Mount Patch Panel
    • 1U 19" Optical Distribution Frame For LGX Adapter Plates For Rack Mount Patch Panel
  • 1U 19" Optical Distribution Frame For LGX Adapter Plates For Rack Mount Patch Panel

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: New light
    گواهی: ROHS ;ISO9001
    شماره مدل: پانل پاتاچ هسته ای 6/24 / 48

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: USD 68-120 set
    جزئیات بسته بندی: کیسه اوپ + جعبه کارتن
    زمان تحویل: 2-15 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 10000 در روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    درخواست: مراکز داده ، تاسیسات از قبل فسخ شده پنل جلویی: LC، SC، ST، FC، E2000
    اندازه: 19 اینچ رابط: پودر پوشش داده شده
    نام محصول: پانل فیبر نوری MPO / MTP 24 رک نصب شده است سینی: فیبر 12/24/48/72/96
    وزن: 6 کیلوگرم مواد: فسفر برنز
    دمای ذخیره سازی: -45 ° C ~ + 60 ° C نوع محصول: محفظه کشویی کشویی با سینی های شکاف دار
    ابعاد: 1.75 "H x 17.0" W x 14.0 "D ، 485mmx294mmx44mm تایپ کنید: 2U ، نوع پانل مسیر فیبر نوری ، حالت 1U ، حالت Singlemode یا مثله را بکشید

    پانل وصله 1U 19 اینچی برای آداپتورهای LGX صفحات تابلوی نصب قفسه

    توضیحات محصول:

    دارندگان صفحه Rapter Mount Adapter Plate یک روش کم هزینه و مقرون به صرفه برای شکستن الیاف در یک محوطه رکاب نصب می کنند که در آن لزوماً ضروری نیست. با دوام ، روکش پودری ، ساخت و ساز فولادی (رنگ مشکی استاندارد).

    تنظیمات 12 فیبر 24 هسته ای ، 48 ، 72 و 144 فیبر. پانل های فیبر نوری 1U ، 2U ، 3U و 4U (LIU) و قاب های توزیع نوری (ODF). نگاهی به پانل patch mount قفسه ما بیندازید .

    سینی ادویه داخل جعبه از مواد ABS ساخته شده است که برای کابل فیبر 0.9 میلی متر ، 2.0 میلی متر و 3.0 میلی متر در دسترس است.

    هر پنل پچ کاملاً مجهز به پنل ، آداپتور ، سینی اسپلی و لوازم جانبی است و آماده نصب است.

    مدلهای نصب رک 1RU و 3RU صفحات استاندارد آداپتور فیبر RLH استاندارد (سیاه) را به طور جداگانه در دسترس قرار می دهند. دارندگان صفحه آداپتور نیز با هر صفحه آداپتور چاپ پا LGX سازگار است.

    محفظه های پانل اسلاید-خارج برای برنامه های patching و چگالی بالا و کم چگالی طراحی شده است. این محفظه ها از جنس آلومینیوم با دوام 14 متری ساخته شده و سبک و ناهموار هستند. از ویژگی های سازمان کابل ممکن است حباب های مدیریتی ، حلقه های مسیریابی کابل و مواضع پل را کراوات کنید. تمام محوطه های نصب شده رکاب ما مناسب قفسه های 19 اینچی و کابینت است.

    امکانات:


    کانکتور چند منظوره سازگار با استاندارد MTP / MPO
    LC (استاندارد مرکز داده SFF) ، رابط گسسته SC
    نمرات فیبر OS1 / 2 ، OM3 ، OM4 (OM1 و OM2 موجود)
    12 و 24 نسخه فیبر - قطعات نوری 12 LC (Duplex) / SC (Simplex)
    قطبیت A (استاندارد) ، B یا C
    کارخانه خاتمه یافته و آزمایش شده است
    آداپتورهای آستین زیرکونیا با کارایی بالا

    پارامتر واحد FDF-1U FDF-2U FDF-3U
    ظرفیت فیبر هسته ≤24 ≤48 ≤72
    تعداد سینی PCS 1 2 4
    قد 1U 2U 3U
    بعد، ابعاد، اندازه عرض میلی متر 482 482 482
    عمق میلی متر 305 305 305
    سخنان Rack Mount Rack Mount Rack Mount

    برنامه های کاربردی:

    · شبکه های ارتباطی

    · شبکه های محلی

    FTTH

    · شبکه های CATV

    خاتمه دستگاه فعال

    ویژگی ها و مزایا:

    · از دست دادن بیش از حد اضافی و عملکرد بالا

    سینی مخلوط كننده جمع كننده

    · راحتی و سهولت در اداره

    · استفاده داخلی ، استفاده در فضای باز قابل تنظیم

    پروژه ها پارامتر
    دمای کارکرد -25 ℃ ~ + 40
    دمای ذخیره سازی -25 ~ + 55
    رطوبت نسبی 85 % (+ 30 30)
    فشار هوا 70Kpa ~ 106Kpa
    رنگ سیاه

    بعد، ابعاد، اندازه:

    مدل مقدار فیبر قد ابعاد (LxWxH)
    رک سوار هسته 12/24/48/96 1U 430 * 354.1 * 44mm

    اطلاعات تماس
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    تماس با شخص: Alice

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)